6.5
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 30 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1548 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu W labiryncie. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją W labiryncie.

Kliknij Lubię to W labiryncie i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Marek Kondrat Marek Kondrat
Wystąpił(a) jako: Adam Racewicz

Leon Niemczyk Leon Niemczyk
Wystąpił(a) jako: Lekarz / Aktor Hektor / Doktor (gościnnie)

Zbigniew Buczkowski Zbigniew Buczkowski
Wystąpił(a) jako: Graczyk (gościnnie)

Teresa Lipowska Teresa Lipowska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka na oddziale doktora Kubiaka

Wiesław Michnikowski Wiesław Michnikowski
Wystąpił(a) jako: Czesław Kulczycki

Karol Strasburger Karol Strasburger
Wystąpił(a) jako: Ferdynand 2 (gościnnie)

Joanna Kurowska Joanna Kurowska
Wystąpił(a) jako: Kurowska / Dziennikarka / Kryśka / Kelnerka / Redaktorka / Grażyna / Danuta / Christina / Aktorka

Waldemar Obłoza Waldemar Obłoza
Wystąpił(a) jako: Rolnik Klimczak

Andrzej Grabarczyk Andrzej Grabarczyk
Wystąpił(a) jako: Ross (polski dubbing)

Katarzyna Łaniewska Katarzyna Łaniewska
Wystąpił(a) jako: Robakowa

Marek Frąckowiak Marek Frąckowiak
Wystąpił(a) jako: Pułkownik "Orlicki"

Zdzisław Wardejn Zdzisław Wardejn
Wystąpił(a) jako: Zdzisław Żelisław Nowak, ojciec Piotra (gościnnie)

Lucyna Malec Lucyna Malec
Wystąpił(a) jako: Jelonkowa, sąsiadka Wandy

Dorota Kamińska Dorota Kamińska
Wystąpił(a) jako: Halina 2 (gościnnie)

Leszek Teleszyński Leszek Teleszyński
Wystąpił(a) jako: Krzysztof Werner

Janusz Bukowski Janusz Bukowski
Wystąpił(a) jako: Boldwood

Gustaw Lutkiewicz Gustaw Lutkiewicz
Wystąpił(a) jako: Henryk Ostoja-Ostojałowski, sąsiad Racewiczów (gościnnie)

Jan Jankowski Jan Jankowski
Wystąpił(a) jako: Obersturmbahnfuhrer Stock

Dariusz Kordek Dariusz Kordek
Wystąpił(a) jako: Marek Siedlecki

Jowita Budnik Jowita Budnik
Wystąpił(a) jako: Pensjonarka (niewymieniony w czołówce)

Mieczysław Voit Mieczysław Voit
Wystąpił(a) jako: Andrew Carnegio

Marian Glinka Marian Glinka
Wystąpił(a) jako: Ojciec Staszka

Piotr Skarga Piotr Skarga
Wystąpił(a) jako: Jan Duraj

Jan Jurewicz Jan Jurewicz
Wystąpił(a) jako: Kapitalista (gościnnie)

Wojciech Dąbrowski Wojciech Dąbrowski
Wystąpił(a) jako: Urzędnik (gościnnie)

Bene Rychter Bene Rychter
Wystąpił(a) jako: Facet z browaru (gościnnie)

Maciej Orłoś Maciej Orłoś
Wystąpił(a) jako: Andrzej Kurek, prowadzący spotkania "Anonimowych Alkoholików"

Halina Kowalska Halina Kowalska
Wystąpił(a) jako: Wanda Paciorek

Marta Klubowicz Marta Klubowicz
Wystąpił(a) jako: Krystyna, pracownica ośrodka adopcyjnego (gościnnie)

Eugeniusz Priwieziencew Eugeniusz Priwieziencew
Wystąpił(a) jako: Komisarz (gościnnie)

Beata Rakowska Beata Rakowska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka / Kobieta / Redaktorka / Urzędniczka (gościnnie)

Krzysztof Kołbasiuk Krzysztof Kołbasiuk
Wystąpił(a) jako: Kazimierz Dłuski

Małgorzata Lorentowicz Małgorzata Lorentowicz
Wystąpił(a) jako: Anna Suchecka

Barbara Rachwalska Barbara Rachwalska
Wystąpił(a) jako: Matka Piotra Curie

Włodzimierz Bednarski Włodzimierz Bednarski
Wystąpił(a) jako: Właściciel willi wynajmowanej przez Hellera (gościnnie)

Sławomira Łozińska Sławomira Łozińska
Wystąpił(a) jako: Decka (gościnnie)

Irena Karel Irena Karel
Wystąpił(a) jako: Bożena Kamicka, laborantka w pracowni

Barbara Horawianka Barbara Horawianka
Wystąpił(a) jako: Krawcowa

Sylwia Wysocka Sylwia Wysocka
Wystąpił(a) jako: Elżbieta, synowa Marii

Bogdan Baer Bogdan Baer
Wystąpił(a) jako: Tomasz Glinicki, ojciec Renaty

Andrzej Niemirski Andrzej Niemirski
Wystąpił(a) jako: Człowiek Seweryna

Wojciech Skibiński Wojciech Skibiński
Wystąpił(a) jako: Zegarmistrz Siekierko (gościnnie)

Tatiana Sosna-Sarno Tatiana Sosna-Sarno
Wystąpił(a) jako: Niemka

Dariusz Biskupski Dariusz Biskupski
Wystąpił(a) jako: Lekarz SS (gościnnie)

Małgorzata Rożniatowska Małgorzata Rożniatowska
Wystąpił(a) jako: Drzewiecka, żona Kazia (gościnnie)

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor
Wystąpił(a) jako: Spikerka tv, koleżanka Joanny Racewiczowej

Wojciech Machnicki Wojciech Machnicki
Wystąpił(a) jako:

Anna Gornostaj Anna Gornostaj
Wystąpił(a) jako: Joanna Błażyńska

Andrzej Gawroński Andrzej Gawroński
Wystąpił(a) jako: Dr Ledbetter (polski dubbing)

Jerzy Gudejko Jerzy Gudejko
Wystąpił(a) jako: Farmaceuta Witold

Anna Chodakowska Anna Chodakowska
Wystąpił(a) jako: Renata Glinicka, przyrodnia siostra Ewy

Hanna Dunowska Hanna Dunowska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka w "Domu Prasy" (gościnnie)

Antonina Girycz Antonina Girycz
Wystąpił(a) jako: Zofia Nowak, matka Piotra (gościnnie)

Kazimiera Utrata-Lusztig Kazimiera Utrata-Lusztig
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Racewicza (gościnnie)

Ryszard Jabłoński Ryszard Jabłoński
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Leonard Andrzejewski Leonard Andrzejewski
Wystąpił(a) jako: Dziadek Igora (gościnnie)

Piotr Siejka Piotr Siejka
Wystąpił(a) jako: Dietl, klient fotografa Czajkowskiego / Fisher (gościnnie)

Witold Skaruch Witold Skaruch
Wystąpił(a) jako: Profesor Sorbony

Małgorzata Bogdańska Małgorzata Bogdańska
Wystąpił(a) jako: Hania, sekretarka dyrektora Instytutu (gościnnie)

Kazimierz Orzechowski Kazimierz Orzechowski
Wystąpił(a) jako: Ksiądz Kazimierz, przyjaciel Sucheckich (gościnnie)

Janusz Bylczyński Janusz Bylczyński
Wystąpił(a) jako: Franciszek Hanisz

Eugenia Herman Eugenia Herman
Wystąpił(a) jako: Janina Czerska, matka Krystyny Duraj

Renata Berger Renata Berger
Wystąpił(a) jako: Matka Iwony Grzelak (gościnnie)

Piotr Grabowski Piotr Grabowski
Wystąpił(a) jako: Policjant z Żytniej (gościnnie)

Lidia Popiel Lidia Popiel
Wystąpił(a) jako: Tamara, młoda żona kompozytora Jerzego Marii Podoleckiego (gościnnie)

Stanisław Banasiuk Stanisław Banasiuk
Wystąpił(a) jako: Konspirator (gościnnie)

Helena Kowalczykowa Helena Kowalczykowa
Wystąpił(a) jako: Salowa na oddziale (gościnnie)

Zygmunt Maciejewski Zygmunt Maciejewski
Wystąpił(a) jako: Profesor Witold Reiter, kuzyn Haniszów (gościnnie)

Witold Bieliński Witold Bieliński
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna

Jerzy Dominik Jerzy Dominik
Wystąpił(a) jako: (reżyser dubbingu PL)

Stanisław Gawlik Stanisław Gawlik
Wystąpił(a) jako: Przedstawiciel dyrekcji i rady zakładowej Instytutu wręczający upominek z okazji dnia kobiet

Jerzy Zygmunt Nowak Jerzy Zygmunt Nowak
Wystąpił(a) jako: Kierownik recepcji w hotelu "Forum" (gościnnie)

Jacek Domański Jacek Domański
Wystąpił(a) jako: Oficer UOP (gościnnie)

Agata Rzeszewska Agata Rzeszewska
Wystąpił(a) jako: Monika, koleżanka Joanny Racewicz

Krzysztof Kalczyński Krzysztof Kalczyński
Wystąpił(a) jako: Profesor Sorbony (niewymieniony w czołówce)

Elżbieta Jagielska Elżbieta Jagielska
Wystąpił(a) jako:

Lech Sołuba Lech Sołuba
Wystąpił(a) jako: Karawaniarz (niewymieniony w czołówce)

Ewa Wawrzoń Ewa Wawrzoń
Wystąpił(a) jako: Borg-Siedlecka, matka Marka, była prokurator przesłuchująca w czasie stanu wojennego Dorotę

Halina Bednarz Halina Bednarz
Wystąpił(a) jako: Matka "Magika"

Kazimierz Wysota Kazimierz Wysota
Wystąpił(a) jako: Doktor Witold Zych, przyjaciel Duraja, lekarz prowadzący Franciszka Hanisza

Zbigniew Korepta Zbigniew Korepta
Wystąpił(a) jako: Współpasażer Ewy w pociągu (gościnnie)

Czesław Mroczek Czesław Mroczek
Wystąpił(a) jako: Profesor Musiałowicz

Dominik Łoś Dominik Łoś
Wystąpił(a) jako: Staszek, kolega Piotrka Racewicza

Czesław Nogacki Czesław Nogacki
Wystąpił(a) jako: Wiktor Świtonik, ojciec Igora (gościnnie)

Bogdan Niewinowski Bogdan Niewinowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Sylwester Przedwojewski Sylwester Przedwojewski
Wystąpił(a) jako: Kubicz, pacjent leżący w szpitalu razem z Franciszkiem Haniszem (gośc

Witold Kałuski Witold Kałuski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Maciej Szary Maciej Szary
Wystąpił(a) jako: Dramaturg Bogdan, przyjaciel Hanisza (gościnnie)

Mirosław Kowalczyk Mirosław Kowalczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jan Pyjor Jan Pyjor
Wystąpił(a) jako: Lekarz opiekujący się Glinnickim

Tadeusz Hanusek Tadeusz Hanusek
Wystąpił(a) jako: Lekarz (niewymieniony w czołówce) (go

Aleksandra Koncewicz Aleksandra Koncewicz
Wystąpił(a) jako: Sekretarka Marii

Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski
Wystąpił(a) jako: Bohdan "Bodzio" Sokół, kolega Derbicha

Witold Żaboklicki Witold Żaboklicki
Wystąpił(a) jako: Akindu, student farmacji

Danuta Wodyńska Danuta Wodyńska
Wystąpił(a) jako: Właścicielka biura pośrednictwa pracy (niewymieniony w czołówce)

Roman Szafrański Roman Szafrański
Wystąpił(a) jako: Saleh Moutar, Arab wynajmujący mieszkanie Racewiczów (gościnnie)

Jan Tomaszewicz Jan Tomaszewicz
Wystąpił(a) jako: Willi Schutz (gościnnie)

Piotr Komorowski Piotr Komorowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ryszard Pracz Ryszard Pracz
Wystąpił(a) jako: Profesor Witecki

Jerzy Zass Jerzy Zass
Wystąpił(a) jako: Mecenas Szwarc (gościnnie)

Andrzej Mrowiec Andrzej Mrowiec
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (gościnnie)

Bogusław Sar Bogusław Sar
Wystąpił(a) jako: Brodzki, ojciec "trzepakówny" (gościnnie)

Jolanta Czaplińska Jolanta Czaplińska
Wystąpił(a) jako:

Maciej Winkler Maciej Winkler
Wystąpił(a) jako: Szymon Mroczek, ojciec Ewy (gościnnie)

Bogdan Śmigielski Bogdan Śmigielski
Wystąpił(a) jako:

Iwona Sul Iwona Sul
Wystąpił(a) jako:

Barbara Majewska Barbara Majewska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Eugeniusz Karczewski Eugeniusz Karczewski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zenon Dądajewski Zenon Dądajewski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Agnieszka Mirowska-Tomaszewska Agnieszka Mirowska-Tomaszewska
Wystąpił(a) jako: Viola, żona Moutara

Marzena Manteska Marzena Manteska
Wystąpił(a) jako: Nina Przetakiewiczówna, kuzynka Ostoi opiekująca się Berg-Siedlecką (

Bogusław Augustyn Bogusław Augustyn
Wystąpił(a) jako:

Grzegorz Gierak Grzegorz Gierak
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Piotr Antczak Piotr Antczak
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w lokalu, w którym bawił się Racewicz z delegacją Anglików

Wojciech Kostecki Wojciech Kostecki
Wystąpił(a) jako: Doktor Kubiak, ginekolog prowadzący ciążę Ewy (gościnnie)

Krystyna Wolańska Krystyna Wolańska
Wystąpił(a) jako:

Dorota Dobrowolska Dorota Dobrowolska
Wystąpił(a) jako:

Marzena Weselińska Marzena Weselińska
Wystąpił(a) jako: Kelnerka w "Gwiazdeczce" (gościnnie)

Zdzisław Sobociński Zdzisław Sobociński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marlena Miarczyńska Marlena Miarczyńska
Wystąpił(a) jako:

Ryszard Łabędź Ryszard Łabędź
Wystąpił(a) jako: Cichy

Mirosława Maludzińska Mirosława Maludzińska
Wystąpił(a) jako: Gospodyni w domu lekarza Witolda Bieleckiego (gościnnie)

Joanna Ładyńska-Wysota Joanna Ładyńska-Wysota
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Magdalena Chilmon Magdalena Chilmon
Wystąpił(a) jako: Stewardesa

Zbigniew Plato Zbigniew Plato
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Wojciech Sanejko Wojciech Sanejko
Wystąpił(a) jako:

Maria Wadecka Maria Wadecka
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zbigniew Modej Zbigniew Modej
Wystąpił(a) jako:

Andrzej Herder Andrzej Herder
Wystąpił(a) jako: Zagraniczny znajomy Siedleckiego proponujący Markowi wyjazd) (gościnn

Czesław Lasota Czesław Lasota
Wystąpił(a) jako: Emeryt (gościnnie)

Leopold Matuszczak Leopold Matuszczak
Wystąpił(a) jako: Milicjant informujący Paciorkową o zatrzymaniu "Bajbusa" / Roman, przyjaciel Leona Guttmana, kombata

Robert Rogalski Robert Rogalski
Wystąpił(a) jako: Urzędnik USC (niewymieniony w czołówce)

Andrzej Balcerzak Andrzej Balcerzak
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Andrzej Chichłowski Andrzej Chichłowski
Wystąpił(a) jako: Technik kryminalistyki (gościnnie)

Anna Garwolińska Anna Garwolińska
Wystąpił(a) jako: Ciężarna Wiesia (gościnnie)

Ryszard Bacciarelli Ryszard Bacciarelli
Wystąpił(a) jako: Redaktor Naczelny (niewymieniony w czołówce)

Ryszard Dreger Ryszard Dreger
Wystąpił(a) jako: Pan Rysio, instytutowa "złota rączka" (gościnnie)

Marek Gajewski Marek Gajewski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ewa Domańska Ewa Domańska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Andrzej Wiśniewski Andrzej Wiśniewski
Wystąpił(a) jako:

Kazimierz Zarzycki Kazimierz Zarzycki
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Barbara Zielińska Barbara Zielińska
Wystąpił(a) jako: Czesia, porywaczka Mateusza

Wiesław Drzewicz Wiesław Drzewicz
Wystąpił(a) jako: Leon Guttman

Teresa Czarnecka-Kostecka Teresa Czarnecka-Kostecka
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Katarzyna Miernicka Katarzyna Miernicka
Wystąpił(a) jako: Julia Rudzka, studentka farmacji (gościnnie)

Hanna Polk Hanna Polk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Małgorzata Machalica-Więckowska Małgorzata Machalica-Więckowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Leon Łochowski Leon Łochowski
Wystąpił(a) jako:

Piotr Pawłowski Piotr Pawłowski
Wystąpił(a) jako: Profesor Kowalski

Krystyna Liskowacka Krystyna Liskowacka
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Grzegorz Kucias Grzegorz Kucias
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Kazimierz Mazur Kazimierz Mazur
Wystąpił(a) jako: Rysio

Cezary Domagała Cezary Domagała
Wystąpił(a) jako: Maciek Derbich, siostrzeniec Anny Sucheckiej

Ryszard Nawrocki Ryszard Nawrocki
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Maria Garbowska Maria Garbowska
Wystąpił(a) jako: Pani Władzia, gosposia Hanisza i Sucheckich (gościnnie)

Michał Anioł Michał Anioł
Wystąpił(a) jako: Bauer (gościnnie)

Jan Kulczycki Jan Kulczycki
Wystąpił(a) jako: Mikołaj (polski dubbing) (gościnnie)

Włodzimierz Wilkosz Włodzimierz Wilkosz
Wystąpił(a) jako: Włodzimierz Lipiec, inspektor z komendy stołecznej (gościnnie)

Janina Kałuska-Szydłowska Janina Kałuska-Szydłowska
Wystąpił(a) jako:

Krystyna Chmielewska Krystyna Chmielewska
Wystąpił(a) jako:

Jerzy Lustyk Jerzy Lustyk
Wystąpił(a) jako: Julek, scenograf TV (gościnnie)

Lucyna Brusikiewicz Lucyna Brusikiewicz
Wystąpił(a) jako:

Wojciech Niżyński Wojciech Niżyński
Wystąpił(a) jako:

Małgorzata Boratyńska Małgorzata Boratyńska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ludmiła Łączyńska Ludmiła Łączyńska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Wojciech Pastuszko Wojciech Pastuszko
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Włodzimierz Nakwaski Włodzimierz Nakwaski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Mariusz Jeliński Mariusz Jeliński
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz TV (niewymieniony w czołówce)

Grażyna Dyląg Grażyna Dyląg
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Barbara Lanton Barbara Lanton
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jolanta Bujnowska Jolanta Bujnowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Wojciech Asiński Wojciech Asiński
Wystąpił(a) jako: Edwin (gościnnie)

Renata Pękul Renata Pękul
Wystąpił(a) jako: Krystyna, żona Duraja

Dorota Lanton Dorota Lanton
Wystąpił(a) jako: Pani lekarz / Pani profesor (gościnnie)

Roman Bartosiewicz Roman Bartosiewicz
Wystąpił(a) jako: Doktor Jaskuła, pracownik Instytutu

Marta Pietrasik Marta Pietrasik
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Maria Pabiś-Korzeniowska Maria Pabiś-Korzeniowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Joanna Jarzębska Joanna Jarzębska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Anna Wojton Anna Wojton
Wystąpił(a) jako: Mariola Kaczorek, laborantka w pracowni, później studentka farmacji

Aniceta Raczek-Ochnicka Aniceta Raczek-Ochnicka
Wystąpił(a) jako: Kobieta z amerykańskim paszportem (gościnnie)

Zofia Perczyńska Zofia Perczyńska
Wystąpił(a) jako: "Nutka" (gościnnie)

Bożena Robakowska Bożena Robakowska
Wystąpił(a) jako:

Mariusz Lipiński Mariusz Lipiński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jolanta Gogolewska Jolanta Gogolewska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Robert Śliwowski Robert Śliwowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jan Chlebowski Jan Chlebowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Piotr Skowroński Piotr Skowroński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Irena Szczurowska Irena Szczurowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Czesław Baranowski Czesław Baranowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jacek Skiba Jacek Skiba
Wystąpił(a) jako: Andrzej, syn pani Marii (gościnnie)

Maria Quoos Maria Quoos
Wystąpił(a) jako: Agata Wieczorek, koleżanka Ewy

Tadeusz Lempkowski Tadeusz Lempkowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Elżbieta Skrętowska Elżbieta Skrętowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Dariusz Buchowiecki Dariusz Buchowiecki
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Stefan Każuro Stefan Każuro
Wystąpił(a) jako: Bulgotek (polski dubbing)

Elżbieta Gaertner Elżbieta Gaertner
Wystąpił(a) jako: Babcia Norma (polski dubbing)

Agnieszka Różańska Agnieszka Różańska
Wystąpił(a) jako: Sekretarka w sądzie dla nieletnich (niewymieniony w czołówce)

Małgorzata Jóźwiak Małgorzata Jóźwiak
Wystąpił(a) jako:

Anna Wróblówna Anna Wróblówna
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Alicja Borkowska Alicja Borkowska
Wystąpił(a) jako: Pracownica urzędu ds. cudzoziemców (gościnnie)

Agnieszka Grankowska Agnieszka Grankowska
Wystąpił(a) jako: Studentka

Agnieszka Robótka-Michalska Agnieszka Robótka-Michalska
Wystąpił(a) jako: Ewa Glinicka

Jakub Szyliński Jakub Szyliński
Wystąpił(a) jako: Kolega Derbicha (gościnnie)

Ewa Decówna Ewa Decówna
Wystąpił(a) jako: Maria Sokólska

Andrzej Krucz Andrzej Krucz
Wystąpił(a) jako:

Józef Kalita Józef Kalita
Wystąpił(a) jako: Szczepan "Miron", przyjaciel Hanisza z powstania warszawskiego (gości

Zofia Rysiówna Zofia Rysiówna
Wystąpił(a) jako: Pani Lena, stara aktorka (gościnnie)

Agata Gawrońska-Bauman Agata Gawrońska-Bauman
Wystąpił(a) jako: Rachel (polski dubbing)

Tadeusz Wójcik Tadeusz Wójcik
Wystąpił(a) jako:

Zofia Streer Zofia Streer
Wystąpił(a) jako: Babka Igora

Tomasz Raczek Tomasz Raczek
Wystąpił(a) jako: Szef Joanny Racewiczowej w TV

Jolanta Wesołowska Jolanta Wesołowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Sławomir Jóźwik Sławomir Jóźwik
Wystąpił(a) jako: Marian, brat Marka Siedleckiego (gościnnie)

Stanisław Iżyłowski Stanisław Iżyłowski
Wystąpił(a) jako: Dozorca (gościnnie)

Mariola Daszkiewicz Mariola Daszkiewicz
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Roman Bartoszewicz Roman Bartoszewicz
Wystąpił(a) jako: Docent Karol Włodarczyk, wicedyrektor Instytutu (gościnnie)

Maria Durys Maria Durys
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Henryk Drygalski Henryk Drygalski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zygmunt Dębiński Zygmunt Dębiński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jaś Chołoniewski Jaś Chołoniewski
Wystąpił(a) jako: Mateusz, synek Ewy (gościnnie)

Zdzisław Korzeniowski Zdzisław Korzeniowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Krystyna Lipińska Krystyna Lipińska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Kinga Korzeniowska Kinga Korzeniowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Mirosław Kania Mirosław Kania
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marta Lewandowska Marta Lewandowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Klaudia Link Klaudia Link
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zosia Karpińska Zosia Karpińska
Wystąpił(a) jako: Ola, córka Durajów (gościnnie)

Elżbieta Korczakowska Elżbieta Korczakowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Mirosław Lasota Mirosław Lasota
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Tomek Sobota Tomek Sobota
Wystąpił(a) jako: Piotrek, syn Racewiczów (gościnnie)

Małgorzata Puzio-Sobczyńska Małgorzata Puzio-Sobczyńska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Artur Szachowski Artur Szachowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Dorota Szpetkowska Dorota Szpetkowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Agnieszka Sierant Agnieszka Sierant
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Katarzyna Przybyłowska Katarzyna Przybyłowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Agnieszka Subicz Agnieszka Subicz
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Leszek Pawlik Leszek Pawlik
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marcin Remberk Marcin Remberk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marek Prałat Marek Prałat
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zorika Zarzycka Zorika Zarzycka
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Magdalena Borowska Magdalena Borowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Hanna Bakuła Hanna Bakuła
Wystąpił(a) jako: Malarka, z którą wywiad przeprowadziła Joanna Racewicz (gościnnie)

Karol Bulenda Karol Bulenda
Wystąpił(a) jako: Igor Świtoniak

Jacek Hilhen Jacek Hilhen
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Dariusz Gajzler Dariusz Gajzler
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Józef Józefczyk Józef Józefczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marek Hancke Marek Hancke
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jolanta Fekecz Jolanta Fekecz
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Mirosława Mróz Mirosława Mróz
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Teresa Mikołajczyk Teresa Mikołajczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Andrzej Machnowski Andrzej Machnowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Tadeusz Mazurek Tadeusz Mazurek
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jacek Morawski Jacek Morawski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Iwona Madej Iwona Madej
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ewa Małachowska Ewa Małachowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Grzegorz Macias Grzegorz Macias
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Magdalena Włodarczyk Magdalena Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Aleksander Załęski Aleksander Załęski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marzena Tomaszko Marzena Tomaszko
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Małgorzata Walczak Małgorzata Walczak
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marek Wójcicki Marek Wójcicki
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Bożena Wróbel Bożena Wróbel
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Maciej Tuszyński Maciej Tuszyński
Wystąpił(a) jako: Jacek "Bajbus", kolega Marty (gościnnie)

Danuta Lato Danuta Lato
Wystąpił(a) jako: Barbara, narzeczona Białka (gościnnie)

Ewa Latocha Ewa Latocha
Wystąpił(a) jako: Nauczycielka muzyki (gościnnie)

Monika Gajzler Monika Gajzler
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna w parku (niewymieniony w czołówce)

Agnieszka Karpińska Agnieszka Karpińska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.