Transformer: Super Link [serial] 

zgłoś naruszenie zasad

6.0
Średnia ocena: Niezły
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
195 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Transformerzy: Wojna o Energon. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Transformerzy: Wojna o Energon.

Kliknij Lubię to Transformerzy: Wojna o Energon i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Jarosław Boberek Jarosław Boberek
Wystąpił(a) jako: Luc de Sac (polski dubbing)

Wojciech Paszkowski Wojciech Paszkowski
Wystąpił(a) jako: Ross (polski dubbing)

Marek Frąckowiak Marek Frąckowiak
Wystąpił(a) jako: Pułkownik "Orlicki"

Tomasz Bednarek Tomasz Bednarek
Wystąpił(a) jako: Mort (polski dubbing)

Marcin Troński Marcin Troński
Wystąpił(a) jako: Stasiek (gościnnie)

Mieczysław Morański Mieczysław Morański
Wystąpił(a) jako: Chandler (polski dubbing)

Adam Bauman Adam Bauman
Wystąpił(a) jako: Jezus Chrystus (polski dubbing)

Dariusz Odija Dariusz Odija
Wystąpił(a) jako: Klient (gościnnie)

Izabella Bukowska Izabella Bukowska
Wystąpił(a) jako: Kitka / Shona (polski dubbing) (gości

Paweł Iwanicki Paweł Iwanicki
Wystąpił(a) jako: Ryszard Osuchowski, ojciec Aleksandra (gościnnie)

Jerzy Dominik Jerzy Dominik
Wystąpił(a) jako: (reżyser dubbingu PL)

Katarzyna Tatarak Katarzyna Tatarak
Wystąpił(a) jako: Położna (gościnnie)

Tomasz Kozłowicz Tomasz Kozłowicz
Wystąpił(a) jako: Kicker (polski dubbing)

Marek Obertyn Marek Obertyn
Wystąpił(a) jako: Landmine (polski dubbing)

Tomasz Marzecki Tomasz Marzecki
Wystąpił(a) jako: Jacques Curie, brat Piotra

Ryszard Olesiński Ryszard Olesiński
Wystąpił(a) jako: Bruticus Maximus / Alpha-Q (polski dubbing)

Mariusz Leszczyński Mariusz Leszczyński
Wystąpił(a) jako: Rodimus (polski dubbing)

Jacek Kopczyński Jacek Kopczyński
Wystąpił(a) jako: Gołąb (polski dubbing) (gościnnie)

Jan Kulczycki Jan Kulczycki
Wystąpił(a) jako: Mikołaj (polski dubbing) (gościnnie)

Krystyna Kozanecka Krystyna Kozanecka
Wystąpił(a) jako: Arcee / Sally (polski dubbing)

Krzysztof Zakrzewski Krzysztof Zakrzewski
Wystąpił(a) jako: Właściciel lombardu (gościnnie)

Tesshô Genda Tesshô Genda
Wystąpił(a) jako: Primus (głos)

Nobutoshi Canna Nobutoshi Canna
Wystąpił(a) jako: Inferno / Laserwave / Sixshot (głos)

Daisuke Kishio Daisuke Kishio
Wystąpił(a) jako: Kicker (głos)

Mitsuo Iwata Mitsuo Iwata
Wystąpił(a) jako: Mitsuo Iwata (głos)

Brad Swaile Brad Swaile
Wystąpił(a) jako: Light Yagami (ang. głos)

Yasunori Masutani Yasunori Masutani
Wystąpił(a) jako: Nauczyciel Angielskiego (głos)

Beata Jankowska Beata Jankowska
Wystąpił(a) jako: Darla / Bonie Chang / Owca z farmy / Królik z Małego Zoo (polski dubb

Cezary Kwieciński Cezary Kwieciński
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Katsuyuki Konishi Katsuyuki Konishi
Wystąpił(a) jako: Grand Convoy (głos)

Jin Yamanoi Jin Yamanoi
Wystąpił(a) jako: Shockwave / Shock Fleet / Dr Jones / Airglide (głos)

Nobuyuki Hiyama Nobuyuki Hiyama
Wystąpił(a) jako: Skyfire (głos)

Isshin Chiba Isshin Chiba
Wystąpił(a) jako: Sandstorm / Snowstorm / Blastarm (głos)

Kôji Yusa Kôji Yusa
Wystąpił(a) jako: Ironhide / Irontread (głos)

Yukiko Tagami Yukiko Tagami
Wystąpił(a) jako: Meesha (głos)

Masumi Asano Masumi Asano
Wystąpił(a) jako: Sally / Miranda / młody Kicker / Ariel (głos)

Akira Tomisaka Akira Tomisaka
Wystąpił(a) jako: Alexa (głos)

Junichi Endô Junichi Endô
Wystąpił(a) jako: Galvatron / Carlos (głos)

Masataka Nakai Masataka Nakai
Wystąpił(a) jako: Rad (głos)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.