Cutting It [serial] 

zgłoś naruszenie zasad

8.2
Średnia ocena: Rewelacyjny Czas trwania filmu: 60 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
18 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Ostre cięcie. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Ostre cięcie.

Kliknij Lubię to Ostre cięcie i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Ben Daniels Ben Daniels
Wystąpił(a) jako: Tristan (gościnnie)

Cherie Lunghi Cherie Lunghi
Wystąpił(a) jako: Zinnia Raggitt (gościnnie)

Daniel Webb Daniel Webb
Wystąpił(a) jako: Ivor Biltong (2003) (gościnnie)

Annette Badland Annette Badland
Wystąpił(a) jako: Margaret Blaine (gościnnie)

Philip Martin Brown Philip Martin Brown
Wystąpił(a) jako: Tufty Thesinger

Dennis Blanch Dennis Blanch
Wystąpił(a) jako: Kierowca taksówki (gościnnie)

Rashid Karapiet Rashid Karapiet
Wystąpił(a) jako: Zaki (gościnnie)

Margaret Blakemore Margaret Blakemore
Wystąpił(a) jako: Myra Nugent (gościnnie)

Ayesha Dharker Ayesha Dharker
Wystąpił(a) jako: Solana Mercurio (gościnnie)

Daniel Ainsleigh Daniel Ainsleigh
Wystąpił(a) jako: Damien (gościnnie)

Nigel Terry Nigel Terry
Wystąpił(a) jako: Cobb (gościnnie)

Sharon Small Sharon Small
Wystąpił(a) jako: Marigold Shore (gościnnie)

Bill Thomas Bill Thomas
Wystąpił(a) jako: Cylferth (gościnnie)

Simon Williams Simon Williams
Wystąpił(a) jako: Lord Godwyn (gościnnie)

Helen Latham Helen Latham
Wystąpił(a) jako: Shania Tonks (gościnnie)

Pearce Quigley Pearce Quigley
Wystąpił(a) jako: Eugene Eubank

Amanda Holden Amanda Holden
Wystąpił(a) jako: Mia Bevan

Zoe Tapper Zoe Tapper
Wystąpił(a) jako: Nanda Levigne (gościnnie)

Matt Baker Matt Baker
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (on sam)

Zoe Telford Zoe Telford
Wystąpił(a) jako: Sarah

Smug Roberts Smug Roberts
Wystąpił(a) jako: Eamonn (gościnnie)

David Threlfall David Threlfall
Wystąpił(a) jako: Beauregard Smee (gościnnie)

Mary Jo Randle Mary Jo Randle
Wystąpił(a) jako: Laverne Butt (gościnnie)

Dragan Mićanović Dragan Mićanović
Wystąpił(a) jako: Titus Lartius

David Leon David Leon
Wystąpił(a) jako: Troy Gillespie (gościnnie)

Daniel Solazzo Daniel Solazzo
Wystąpił(a) jako: Hugo Batistuta (gościnnie)

Enid Dunn Enid Dunn
Wystąpił(a) jako: Pani Pargetter (gościnnie)

Sarah Parish Sarah Parish
Wystąpił(a) jako: Lady Catrina (gościnnie)

Bob Mason Bob Mason
Wystąpił(a) jako: Bob Ferris (gościnnie)

Sian Reeves Sian Reeves
Wystąpił(a) jako: Sydney Henshall

Sue Kelly Sue Kelly
Wystąpił(a) jako: Pani Mutley (gościnnie)

Alison King Alison King
Wystąpił(a) jako: Georgie Cates (gościnnie)

Choy-Ling Man Choy-Ling Man
Wystąpił(a) jako: Su-Lin (gościnnie)

Jason Merrells Jason Merrells
Wystąpił(a) jako: Gavin Ferraday

Hetty Baynes Hetty Baynes
Wystąpił(a) jako: Tinker Haines (gościnnie)

Sue Johnston Sue Johnston
Wystąpił(a) jako: Caroline Ferraday (gościnnie)

Anastasia Hille Anastasia Hille
Wystąpił(a) jako: Matka Ravenny

James Midgley James Midgley
Wystąpił(a) jako: Shane Ince

Don Gilet Don Gilet
Wystąpił(a) jako: Lance Bennett (gościnnie)

Caroline O'Neill Caroline O'Neill
Wystąpił(a) jako: Davinia Lush (gościnnie)

Katy Carmichael Katy Carmichael
Wystąpił(a) jako: Justine Jenson (gościnnie)

Ellie Haddington Ellie Haddington
Wystąpił(a) jako: Profesor Docherty (gościnnie)

Tom Lloyd-Roberts Tom Lloyd-Roberts
Wystąpił(a) jako: Dowódca zajścia (gościnnie)

Angela Wynter Angela Wynter
Wystąpił(a) jako: Estelle (gościnnie)

Angela Griffin Angela Griffin
Wystąpił(a) jako: Darcey Henshall

Vincent Maguire Vincent Maguire
Wystąpił(a) jako: Charlie Wolfe / Pan Wolfe (gościnnie)

Parvez Qadir Parvez Qadir
Wystąpił(a) jako: Tanjit (gościnnie)

Matthew Bose Matthew Bose
Wystąpił(a) jako: Keanu (gościnnie)

Tom Cottle Tom Cottle
Wystąpił(a) jako: Guido (gościnnie)

Sally Sheridan Sally Sheridan
Wystąpił(a) jako: Akuszerka (gościnnie)

Lucy Gaskell Lucy Gaskell
Wystąpił(a) jako: Kathy Nightingale (gościnnie)

Martin Oldfield Martin Oldfield
Wystąpił(a) jako: Stan Perlman (gościnnie)

Lindsey Dawson Lindsey Dawson
Wystąpił(a) jako: Marshall (gościnnie)

Gail Downey Gail Downey
Wystąpił(a) jako: Natalie (gościnnie)

Rebecca Bellamy Rebecca Bellamy
Wystąpił(a) jako: Calypso Henshall

Nathan Gladwell Nathan Gladwell
Wystąpił(a) jako: Wesley Burrows (gościnnie)

Raine Davison Raine Davison
Wystąpił(a) jako: Tilly (gościnnie)

Kay Bridgeman Kay Bridgeman
Wystąpił(a) jako: Melissa (gościnnie)

Gill Penny Gill Penny
Wystąpił(a) jako: Sławny gość (gościnnie)

Adrian Kennedy Adrian Kennedy
Wystąpił(a) jako: Josh Vernon (gościnnie)

Marilyn Bar-Ilan Marilyn Bar-Ilan
Wystąpił(a) jako: Pani Carter (gościnnie)

Michael Keogh Michael Keogh
Wystąpił(a) jako: Brat Ruby (gościnnie)

Charis Berry Charis Berry
Wystąpił(a) jako: Shenzie Mackenzie (gościnnie)

Lindsay Eavis Lindsay Eavis
Wystąpił(a) jako: Pani Begg (gościnnie)

Joe O'Byrne Joe O'Byrne
Wystąpił(a) jako: Vic Barticle (gościnnie)

Maria Shilliam Maria Shilliam
Wystąpił(a) jako: Victoria (gościnnie)

Kennie Andrews Kennie Andrews
Wystąpił(a) jako: DC Washington (gościnnie)

Miles O'Brien Miles O'Brien
Wystąpił(a) jako: Baxter Spinks (gościnnie)

Nigel Pilkington Nigel Pilkington
Wystąpił(a) jako: Compere (gościnnie)

Olivia Carruthers Olivia Carruthers
Wystąpił(a) jako: Maria Batistuta (gościnnie)

Ash Tandon Ash Tandon
Wystąpił(a) jako: Kierowca taksówki (gościnnie)

Armand Beasley Armand Beasley
Wystąpił(a) jako: Derek Fanta (gościnnie)

Shaun McGowan Shaun McGowan
Wystąpił(a) jako: Noz Kershawe (gościnnie)

Alex Cooke Alex Cooke
Wystąpił(a) jako: Anatole (gościnnie)

Amanda Fairclough Amanda Fairclough
Wystąpił(a) jako: Pani Orc (gościnnie)

Carrie Ellis Carrie Ellis
Wystąpił(a) jako: Gloria Savage (gościnnie)

Kevin Tucker Kevin Tucker
Wystąpił(a) jako: Milo Ferdinand (gościnnie)

Graham Tudor Graham Tudor
Wystąpił(a) jako: Jonah (gościnnie)

Andrew Moss Andrew Moss
Wystąpił(a) jako: Craig Gutteridge (gościnnie)

Edmund Herd Edmund Herd
Wystąpił(a) jako: Victor Ferraday (gościnnie)

Charmain Falode Charmain Falode
Wystąpił(a) jako: Menadżer podróży (gościnnie)

Sorrel Alexander Sorrel Alexander
Wystąpił(a) jako: Prowadząca (gościnnie)

Rudi Dharmalingham Rudi Dharmalingham
Wystąpił(a) jako: Barman (gościnnie)

Andrew Langtree Andrew Langtree
Wystąpił(a) jako: Gino (gościnnie)

Jemma Thompson Jemma Thompson
Wystąpił(a) jako: Persephone (gościnnie)

Hannah Bridges Hannah Bridges
Wystąpił(a) jako: Jodie (gościnnie)

Damian Moore Damian Moore
Wystąpił(a) jako: Straganiarz (gościnnie)

Guy Hepworth Guy Hepworth
Wystąpił(a) jako: Brygadzista (gościnnie)

Patsy Ghadie Patsy Ghadie
Wystąpił(a) jako: Pani Goldwag (gościnnie)

Leena Dhingra Leena Dhingra
Wystąpił(a) jako: Panna Chandrakala (gościnnie)

Terry Christian Terry Christian
Wystąpił(a) jako: Ross Peagrum (gościnnie)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.