New Adventures of Robin Hood, The [serial] 

zgłoś naruszenie zasad

6.3
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 54 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
603 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Nowe przygody Robin Hooda. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Nowe przygody Robin Hooda.

Kliknij Lubię to Nowe przygody Robin Hooda i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Christopher Lee Christopher Lee
Wystąpił(a) jako: Clarney

Matthew Porretta Matthew Porretta
Wystąpił(a) jako: Ron Bogda (2005) (gościnnie)

John Bradley John Bradley
Wystąpił(a) jako: Ty Grant (gościnnie)

Pat Roach Pat Roach
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Nina Young Nina Young
Wystąpił(a) jako: Lady Olivia Beacon (gościnnie)

Amanda Ryan Amanda Ryan
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Christopher Villiers Christopher Villiers
Wystąpił(a) jako: Lord Nicholas Beacon (gościnnie)

Paudge Behan Paudge Behan
Wystąpił(a) jako: Gregory (gościnnie)

David Gant David Gant
Wystąpił(a) jako: Merlin (gościnnie)

Sophia Crawford Sophia Crawford
Wystąpił(a) jako: Harpia (gościnnie)

Sidney S. Liufau Sidney S. Liufau
Wystąpił(a) jako: Japoński bramkarz

Richard Ashton Richard Ashton
Wystąpił(a) jako: Stolarz John Hutchinson

Bryan Marshall Bryan Marshall
Wystąpił(a) jako: Bryce (gościnnie)

Paul Brightwell Paul Brightwell
Wystąpił(a) jako: Kwatermistrz Hichens

Alan Barry Alan Barry
Wystąpił(a) jako: Oscar (gościnnie)

Mirabelle Kirkland Mirabelle Kirkland
Wystąpił(a) jako: Lysette (gościnnie)

Chris Barnes Chris Barnes
Wystąpił(a) jako: Tajemniczy (gościnnie)

Andrew Bicknell Andrew Bicknell
Wystąpił(a) jako: Książę Jan (gościnnie)

Frances Ruffelle Frances Ruffelle
Wystąpił(a) jako: Lady Olivia Beacon (gościnnie)

Christopher Reich Christopher Reich
Wystąpił(a) jako: Lord Edwin Cloughton (gościnnie)

Forbes Collins Forbes Collins
Wystąpił(a) jako: Malenoch (gościnnie)

Bernard Kay Bernard Kay
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w swetrze (gościnnie)

Lucy Speed Lucy Speed
Wystąpił(a) jako: Iris (gościnnie)

Ben Thomas Ben Thomas
Wystąpił(a) jako: Salim (gościnnie)

Tusse Silberg Tusse Silberg
Wystąpił(a) jako: Królowa Eleanor (gościnnie)

Shannon Finnegan Shannon Finnegan
Wystąpił(a) jako: Theresa (gościnnie)

Luke Hayden Luke Hayden
Wystąpił(a) jako: Majster Baldwin (gościnnie)

Simon Donald Simon Donald
Wystąpił(a) jako: Gil Feathergill / Luther (gościnnie)

Tristan Sturrock Tristan Sturrock
Wystąpił(a) jako: Zabójca (gościnnie)

Nicholas Clay Nicholas Clay
Wystąpił(a) jako: Szeryf Nottingham (gościnnie)

Robert Addie Robert Addie
Wystąpił(a) jako: Groliet (gościnnie)

Gareth Hunt Gareth Hunt
Wystąpił(a) jako: Lord Rupert (gościnnie)

Murray Head Murray Head
Wystąpił(a) jako: Rippley (gościnnie)

David Soul David Soul
Wystąpił(a) jako: Pustelnik Clement (gościnnie)

Lucy Punch Lucy Punch
Wystąpił(a) jako: Królowa Stephanie (gościnnie)

Simon Merrells Simon Merrells
Wystąpił(a) jako: Baragon (gościnnie)

John Turner John Turner
Wystąpił(a) jako: Kapitan Delouche (gościnnie)

Hugh Dancy Hugh Dancy
Wystąpił(a) jako: Mortimer Granville

Mary Tamm Mary Tamm
Wystąpił(a) jako: Ciotka Alice (gościnnie)

Andrew Clover Andrew Clover
Wystąpił(a) jako: Lord Talbot (gościnnie)

Joel Marshall Joel Marshall
Wystąpił(a) jako: William z Huxley (gościnnie)

John Colella John Colella
Wystąpił(a) jako: Pracownik (gościnnie) (niewymieniony

Therese McLaughlin Therese McLaughlin
Wystąpił(a) jako: Melinda (gościnnie)

Nicholas Mead Nicholas Mead
Wystąpił(a) jako: Maddox (gościnnie)

Neil Conrich Neil Conrich
Wystąpił(a) jako: Sędzia Nelson (gościnnie)

Mary Walsh Mary Walsh
Wystąpił(a) jako: Strażniczka (gościnnie)

Paul Jerrico Paul Jerrico
Wystąpił(a) jako: Bryndyth (gościnnie)

Anna Galvin Anna Galvin
Wystąpił(a) jako: Pani Fremont (gościnnie)

Michael Hobbs Michael Hobbs
Wystąpił(a) jako: Pan Houghton (gościnnie)

Joshua Richards Joshua Richards
Wystąpił(a) jako: Lord Henry (gościnnie)

Sebastian Abineri Sebastian Abineri
Wystąpił(a) jako: Hrabia Rood (gościnnie)

Grahame Fox Grahame Fox
Wystąpił(a) jako: Jeździec (gościnnie)

Martyn Ellis Martyn Ellis
Wystąpił(a) jako: Braciszek Tuck

James Arden James Arden
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca (gościnnie)

James Hicks James Hicks
Wystąpił(a) jako: Lord Argot (gościnnie)

Sukie Smith Sukie Smith
Wystąpił(a) jako: Czarna Róża (gościnnie)

Claire Oberman Claire Oberman
Wystąpił(a) jako: Endora (gościnnie)

Sabra Williams Sabra Williams
Wystąpił(a) jako: Księżniczka Kadija (gościnnie)

Peter Czajowski Peter Czajowski
Wystąpił(a) jako: Lord Nicholas Beacon (gościnnie)

Rachel Fielding Rachel Fielding
Wystąpił(a) jako: Enid (gościnnie)

David Poynter David Poynter
Wystąpił(a) jako: Percy (gościnnie)

Geoffrey Bayldon Geoffrey Bayldon
Wystąpił(a) jako: Merlin (gościnnie)

John Forgeham John Forgeham
Wystąpił(a) jako: Lord Garth (gościnnie)

Jerry Di Giacomo Jerry Di Giacomo
Wystąpił(a) jako: Vortigern (gościnnie)

Gareth Marks Gareth Marks
Wystąpił(a) jako: Sir Hugo Longchamps (gościnnie)

Lydie Denier Lydie Denier
Wystąpił(a) jako: Hrabina DuMonde / Emily (gościnnie)

Shaun Curry Shaun Curry
Wystąpił(a) jako: Kapitan Hilts (gościnnie)

Wolf Christian Wolf Christian
Wystąpił(a) jako: Kapitan Drugo (gościnnie)

Richard Claxton Richard Claxton
Wystąpił(a) jako: Bert (gościnnie)

Paul Shearer Paul Shearer
Wystąpił(a) jako: Inżynier (gościnnie)

Montel Williams Montel Williams
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (on sam)

Victoria Morsell Victoria Morsell
Wystąpił(a) jako: Gillian (gościnnie)

Wayne Federman Wayne Federman
Wystąpił(a) jako: Wayne Federman (gościnnie)

Phyllis Franklin Phyllis Franklin
Wystąpił(a) jako: Kobieta w średnim wieku (gościnnie)

Tim Bentinck Tim Bentinck
Wystąpił(a) jako: Hrabia Frederick (gościnnie)

David Bailie David Bailie
Wystąpił(a) jako: Inżynier

Vaidotas Martinaitis Vaidotas Martinaitis
Wystąpił(a) jako: Smalley (gościnnie)

Norman Eshley Norman Eshley
Wystąpił(a) jako: Baron Royston (gościnnie)

Adam Bareham Adam Bareham
Wystąpił(a) jako: Kapitan Cann (gościnnie)

Daniel Kucan Daniel Kucan
Wystąpił(a) jako: Tom (gościnnie)

Donal Beecher Donal Beecher
Wystąpił(a) jako: Osbourne (gościnnie)

Rachel Shelley Rachel Shelley
Wystąpił(a) jako: Boadicea (gościnnie)

Barbara Griffin Barbara Griffin
Wystąpił(a) jako: Marion Fitzwalter (1997-1999)

Charles De'Ath Charles De'Ath
Wystąpił(a) jako: Hrabia Lucerne (gościnnie)

Maria Lennon Maria Lennon
Wystąpił(a) jako: Winifred (gościnnie)

Anthony Etherton Anthony Etherton
Wystąpił(a) jako: Devlin (gościnnie)

Brian Glanney Brian Glanney
Wystąpił(a) jako: Ferris Glister (gościnnie)

Patrick Gordon Patrick Gordon
Wystąpił(a) jako: Brand (gościnnie)

David Lumsden David Lumsden
Wystąpił(a) jako: Sir Gilbert (gościnnie)

Kate O'Mara Kate O'Mara
Wystąpił(a) jako: Lady Isabelle (gościnnie)

Randi Pareira Randi Pareira
Wystąpił(a) jako: Tancerka Flash Mob (gościnnie)

Adrian Carr Adrian Carr
Wystąpił(a) jako:

Tom Kuhn Tom Kuhn
Wystąpił(a) jako:

Hakim Alston Hakim Alston
Wystąpił(a) jako: Kemal

Christie Woods Christie Woods
Wystąpił(a) jako: Rowena

Tania Jakovleva Tania Jakovleva
Wystąpił(a) jako: Pokojówka / Służąca (gościnnie)

James Panozzo James Panozzo
Wystąpił(a) jako: Strażnik #2 / Wieśniak #1 (gościnnie)

Betty Freeman Betty Freeman
Wystąpił(a) jako: Ciotka Flora Fitzwater / Oberżystka (gościnnie)

Joel Freeman Joel Freeman
Wystąpił(a) jako: (producent)

Laura Katz Laura Katz
Wystąpił(a) jako: Amanda Gaines (gościnnie)

Phil Klipa Phil Klipa
Wystąpił(a) jako: Czarny rycerz (gościnnie)

Elvyra Zeberviciute Elvyra Zeberviciute
Wystąpił(a) jako: Babcia McCulloch (gościnnie)

Sarah Wateridge Sarah Wateridge
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

David Kincaid David Kincaid
Wystąpił(a) jako: Simon Asher (gościnnie)

Patrick Leech Patrick Leech
Wystąpił(a) jako: Pan Fox (gościnnie)

Charlotte Avery Charlotte Avery
Wystąpił(a) jako: Gwynedd (gościnnie)

Eve Barker Eve Barker
Wystąpił(a) jako: Alia (gościnnie)

Simon Fogg Simon Fogg
Wystąpił(a) jako: Talbot (gościnnie)

Zoe Waites Zoe Waites
Wystąpił(a) jako: Helene (gościnnie)

Gilly Gilchrist Gilly Gilchrist
Wystąpił(a) jako: Oficer

Vitautas Paukste Vitautas Paukste
Wystąpił(a) jako: Mnich Henry Dupont (gościnnie)

Paula Bacon Paula Bacon
Wystąpił(a) jako: Lady Pamela Sedgewick (gościnnie)

Mandana Jones Mandana Jones
Wystąpił(a) jako: Istota z grobu (gościnnie)

Chantal Marcks Chantal Marcks
Wystąpił(a) jako: Hester (gościnnie)

Basienka Blake Basienka Blake
Wystąpił(a) jako: Gitta (gościnnie)

Anthony Hannan Anthony Hannan
Wystąpił(a) jako: Roger (gościnnie)

Andrius Zebrauskas Andrius Zebrauskas
Wystąpił(a) jako: Donald (gościnnie)

Dean Williamson Dean Williamson
Wystąpił(a) jako: Rolnik (gościnnie)

Suzanne Andrews Suzanne Andrews
Wystąpił(a) jako: Mordrelle (gościnnie)

Annoushka Le Gallois Annoushka Le Gallois
Wystąpił(a) jako: Gwyneth (gościnnie)

Vidas Petkevicius Vidas Petkevicius
Wystąpił(a) jako: Smithy (gościnnie)

Gavin Abbott Gavin Abbott
Wystąpił(a) jako: Zabójca smoków (gościnnie)

Jennifer Darany Jennifer Darany
Wystąpił(a) jako: Yolanda (gościnnie)

Kestas Drazdaukas Kestas Drazdaukas
Wystąpił(a) jako: Kapitan (gościnnie)

Maxine Morris Maxine Morris
Wystąpił(a) jako: Właściciel (gościnnie)

Junis M. Olmscheid Junis M. Olmscheid
Wystąpił(a) jako: Madame (gościnnie)

Thomas Alexander Thomas Alexander
Wystąpił(a) jako: Joshua (gościnnie)

Melanie Gutteridge Melanie Gutteridge
Wystąpił(a) jako: Bathsheba Flanagan (gościnnie)

Lee Doversola Lee Doversola
Wystąpił(a) jako: Noriko (gościnnie)

Jonathan Pembroke Jonathan Pembroke
Wystąpił(a) jako: Geldon (gościnnie)

Rick Nathanson Rick Nathanson
Wystąpił(a) jako: Doktor Feelgood (gościnnie)

Jeffrey L. Weaver Jeffrey L. Weaver
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w czerni (gościnnie)

Jill Whelan Jill Whelan
Wystąpił(a) jako: Kyra Briggs (gościnnie)

Slava Golovkin Slava Golovkin
Wystąpił(a) jako: Lord Dundeen (gościnnie)

Stephen Houghton Stephen Houghton
Wystąpił(a) jako: Kapitan Barker (gościnnie)

Kris Kramer Kris Kramer
Wystąpił(a) jako: Josh (gościnnie)

Suki Webster Suki Webster
Wystąpił(a) jako: Annie (gościnnie)

Raymond Trickitt Raymond Trickitt
Wystąpił(a) jako: Szeryf Theo (gościnnie)

Rona Waddington Rona Waddington
Wystąpił(a) jako: Godiva (gościnnie)

Nicholas Calderbank Nicholas Calderbank
Wystąpił(a) jako: Lord Holden (gościnnie)

Justin Allder Justin Allder
Wystąpił(a) jako: Książę Harry Glossmore (gościnnie)

Hélène Cardona Hélène Cardona
Wystąpił(a) jako: Marjorie (gościnnie)

Christopher Snell Christopher Snell
Wystąpił(a) jako: Hrabia z Grimsby (gościnnie)

Diane Youdale Mayhew Diane Youdale Mayhew
Wystąpił(a) jako: Billy (gościnnie)

Nigel Hoyle Nigel Hoyle
Wystąpił(a) jako: Szeregowiec Leo Boyle

Bryan Carney Bryan Carney
Wystąpił(a) jako: Młody Arthur (gościnnie)

Maxens Nerman Maxens Nerman
Wystąpił(a) jako: Morganna (gościnnie)

Brandon Brooks Brandon Brooks
Wystąpił(a) jako: Sobowtór Speedle'a (gościnnie)

Dalia Micheleviciute Dalia Micheleviciute
Wystąpił(a) jako: Jen (gościnnie)

David Morizot David Morizot
Wystąpił(a) jako: Thomas z Lockshire (gościnnie)

Luke Marcel Luke Marcel
Wystąpił(a) jako: Patrick (gościnnie)

Eric Gerleman Eric Gerleman
Wystąpił(a) jako: LaFleur

Dan Speaker Dan Speaker
Wystąpił(a) jako: Kapitan Bartlett

Paul Lichtman Paul Lichtman
Wystąpił(a) jako: Barkley



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.