6.9
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 45 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
13218 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Kryminalni. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Kryminalni.

Kliknij Lubię to Kryminalni i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Robert Więckiewicz Robert Więckiewicz
Wystąpił(a) jako: Leopold Socha

Tomasz Karolak Tomasz Karolak
Wystąpił(a) jako: Kucharz Mateo

Marta Żmuda-Trzebiatowska Marta Żmuda-Trzebiatowska
Wystąpił(a) jako: Śnieżka (polski dubbing)

Marcin Dorociński Marcin Dorociński
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (gościnnie)

Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski
Wystąpił(a) jako: "Doktor"

Małgorzata Socha Małgorzata Socha
Wystąpił(a) jako: Magda (gościnnie)

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska
Wystąpił(a) jako: Natalia Boska

Anna Przybylska Anna Przybylska
Wystąpił(a) jako: Edyta Kielis (gościnnie)

Anna Dereszowska Anna Dereszowska
Wystąpił(a) jako: Czarownica z Północy (polski dubbing)

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: Kuzynka (gościnnie)

Jacek Braciak Jacek Braciak
Wystąpił(a) jako: Fotograf Czajkowski (gościnnie)

Marian Dziędziel Marian Dziędziel
Wystąpił(a) jako: Witek

Artur Barciś Artur Barciś
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Norek (gościnnie)

Wojciech Mecwaldowski Wojciech Mecwaldowski
Wystąpił(a) jako: Piotr Nowak

Adam Ferency Adam Ferency
Wystąpił(a) jako: Agent (gościnnie)

Tamara Arciuch Tamara Arciuch
Wystąpił(a) jako: Beata Motyl (gościnnie)

Mirosław Zbrojewicz Mirosław Zbrojewicz
Wystąpił(a) jako: Mała ryba z grubym głosem (polski dubbing)

Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski
Wystąpił(a) jako: Waldek Kiepski

Izabela Kuna Izabela Kuna
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Anny Szenert (gościnnie)

Paweł Deląg Paweł Deląg
Wystąpił(a) jako: Grzegorz Niwiński (gościnnie)

Antoni Pawlicki Antoni Pawlicki
Wystąpił(a) jako: Janek Markiewicz

Kinga Preis Kinga Preis
Wystąpił(a) jako: Wanda Socha

Mirosław Baka Mirosław Baka
Wystąpił(a) jako: Sorokin

Krzysztof Kiersznowski Krzysztof Kiersznowski
Wystąpił(a) jako: Doktor Sztajms / Mietek Kopeć / Policjant / Sasza / Kapitan Żbik / Minister / Święty Mikołaj / "Fara

Tomasz Sapryk Tomasz Sapryk
Wystąpił(a) jako: Zdzisiek (gościnnie)

Wojciech Pokora Wojciech Pokora
Wystąpił(a) jako: Aktor Wiński (gościnnie)

Tomasz Dedek Tomasz Dedek
Wystąpił(a) jako: Obersturmbannfuhrer Josef Tannenberg

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz
Wystąpił(a) jako: Ilona, kochanka Roberta (gościnnie)

Wiktor Zborowski Wiktor Zborowski
Wystąpił(a) jako: Witold Tumski (gościnnie)

Renata Dancewicz Renata Dancewicz
Wystąpił(a) jako: Joanna Rudnicka "Blondi" (gościnnie)

Sławomir Orzechowski Sławomir Orzechowski
Wystąpił(a) jako: Lipke (gościnnie)

Henryk Gołębiewski Henryk Gołębiewski
Wystąpił(a) jako: Żaba / Czesiek, facet z piłą / Tajson (gościnnie)

Agnieszka Pilaszewska Agnieszka Pilaszewska
Wystąpił(a) jako: Wiesia, ciotka Adasia (gościnnie)

Arkadiusz Jakubik Arkadiusz Jakubik
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska
Wystąpił(a) jako: Magda Leszczyńska (gościnnie)

Tadeusz Łomnicki Tadeusz Łomnicki
Wystąpił(a) jako: Jubiler

Magdalena Walach Magdalena Walach
Wystąpił(a) jako: Alex Najman, adwokat (gościnnie)

Jerzy Bończak Jerzy Bończak
Wystąpił(a) jako: Koch

Marta Wiśniewska Marta Wiśniewska
Wystąpił(a) jako: Justyna Walczak (gościnnie)

Grażyna Błęcka-Kolska Grażyna Błęcka-Kolska
Wystąpił(a) jako: Tomecka (gościnnie)

Magdalena Mazur Magdalena Mazur
Wystąpił(a) jako: Barbarella Caban / Marlena (gościnnie)

Agnieszka Wagner Agnieszka Wagner
Wystąpił(a) jako: Karina Naimska (gościnnie)

Katarzyna Żak Katarzyna Żak
Wystąpił(a) jako: Komisarz Aldona Struzik (gościnnie)

Przemysław Sadowski Przemysław Sadowski
Wystąpił(a) jako: Szef Wydziału II / Brodowicz (gościnnie)

Ewa Szykulska Ewa Szykulska
Wystąpił(a) jako: Nina Wysocka,matka Lidii Wysockiej (gościnnie)

Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński
Wystąpił(a) jako: Diabeł / Trener aerobiku (gościnnie)

Janusz Chabior Janusz Chabior
Wystąpił(a) jako: Didżej

Andrzej Andrzejewski Andrzej Andrzejewski
Wystąpił(a) jako: Zabójca dziewczyny z pociągu (gościnnie)

Bohdan Łazuka Bohdan Łazuka
Wystąpił(a) jako: Wodzirej (gościnnie)

Jerzy Kryszak Jerzy Kryszak
Wystąpił(a) jako: Ignacy Paderewski

Adam Woronowicz Adam Woronowicz
Wystąpił(a) jako: Jan Dolina

Michał Lesień Michał Lesień
Wystąpił(a) jako: Redaktor / Ksiądz Andrzej (gościnnie)

Bartłomiej Świderski Bartłomiej Świderski
Wystąpił(a) jako: Michał Werner, przyjaciel Agnieszki (gościnnie)

Stanisław Mikulski Stanisław Mikulski
Wystąpił(a) jako: Hans Kloss

Violetta Arlak Violetta Arlak
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Włodzimierz Press Włodzimierz Press
Wystąpił(a) jako: Patolog Henryk Paluch (gościnnie)

Piotr Pręgowski Piotr Pręgowski
Wystąpił(a) jako: Robotnik / Piotr Pączek / Rysiek / Bednarczyk (gościnnie)

Sylwester Maciejewski Sylwester Maciejewski
Wystąpił(a) jako: Magazynier w komendzie (gościnnie)

Waldemar Obłoza Waldemar Obłoza
Wystąpił(a) jako: Marcin Zimecki, instruktor aikido (gościnnie)

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio
Wystąpił(a) jako: Córka Magdy Kumor (gościnnie)

Agnieszka Warchulska Agnieszka Warchulska
Wystąpił(a) jako: Katarzyna Żukiewicz, matka Mateusza (gościnnie)

Tede Tede
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (on sam)

Elżbieta Jarosik Elżbieta Jarosik
Wystąpił(a) jako: Kucharka / Gosposia / Kobieta / Koleżanka Bogusi (gościnnie)

Agnieszka Michalska Agnieszka Michalska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Leszek Lichota Leszek Lichota
Wystąpił(a) jako: Wysocki, handlarz na bazarze

Małgorzata Lewińska Małgorzata Lewińska
Wystąpił(a) jako: Kelnerka Tereska (gościnnie)

Przemysław Bluszcz Przemysław Bluszcz
Wystąpił(a) jako: Scharfuhrer Uwe Rappke

Marek Siudym Marek Siudym
Wystąpił(a) jako: Pieńkowski, były poseł, ojciec Kordiana (gościnnie)

Bronisław Wrocławski Bronisław Wrocławski
Wystąpił(a) jako: Jan Kucharski "Kucharz" (gościnnie)

Ryszard Filipski Ryszard Filipski
Wystąpił(a) jako: Wor (gościnnie)

Paweł Burczyk Paweł Burczyk
Wystąpił(a) jako: Homer Simpson / Charles Montgomery Burns / Nelson Muntz / Barney Gumble / Murphy Krwawiące Dziąsła /

Andrzej Beja-Zaborski Andrzej Beja-Zaborski
Wystąpił(a) jako: Władek, policjant z Białegostoku (gościnnie)

Sambor Czarnota Sambor Czarnota
Wystąpił(a) jako: Bojownik żydowski Moryc (gościnnie)

Andrzej Mastalerz Andrzej Mastalerz
Wystąpił(a) jako: Sawicki

Zofia Czerwińska Zofia Czerwińska
Wystąpił(a) jako: Malinowska

Marek Frąckowiak Marek Frąckowiak
Wystąpił(a) jako: Pułkownik "Orlicki"

Zdzisław Wardejn Zdzisław Wardejn
Wystąpił(a) jako: Zdzisław Żelisław Nowak, ojciec Piotra (gościnnie)

Arkadiusz Detmer Arkadiusz Detmer
Wystąpił(a) jako: Mosler

Leszek Zduń Leszek Zduń
Wystąpił(a) jako: Savio / Prezenter radiowy / Flaming (polski dubbing)

Paulina Holtz Paulina Holtz
Wystąpił(a) jako: Katarzyna Kobielska (gościnnie)

Aleksandra Nieśpielak Aleksandra Nieśpielak
Wystąpił(a) jako: Jola

Anna Samusionek Anna Samusionek
Wystąpił(a) jako: Teresa Piontek

Magdalena Stużyńska Magdalena Stużyńska
Wystąpił(a) jako: Monika

Małgorzata Pieczyńska Małgorzata Pieczyńska
Wystąpił(a) jako: Anna Bonder (gościnnie)

Joanna Sienkiewicz Joanna Sienkiewicz
Wystąpił(a) jako: Beata, żona Huberta Wygańskiego (gościnnie)

Janusz Bukowski Janusz Bukowski
Wystąpił(a) jako: Boldwood

Artur Dziurman Artur Dziurman
Wystąpił(a) jako: Schneider, SS-man na Pawiaku

Rafał Olbrychski Rafał Olbrychski
Wystąpił(a) jako: Artur Szarawski, wspólnik Kobielskiego (gościnnie)

Jacek Borcuch Jacek Borcuch
Wystąpił(a) jako: Tomasz Pawlicki (gościnnie)

Michał Żurawski Michał Żurawski
Wystąpił(a) jako: Podkomisarz Robert Nimski "Łapka"

Maciej Damięcki Maciej Damięcki
Wystąpił(a) jako: Chłop Walendziak (gościnnie)

Krzysztof Dracz Krzysztof Dracz
Wystąpił(a) jako: Pracownik urzędu ds. cudzoziemców (gościnnie)

Jan Jankowski Jan Jankowski
Wystąpił(a) jako: Obersturmbahnfuhrer Stock

Dariusz Kordek Dariusz Kordek
Wystąpił(a) jako: Damian Kaliński (gościnnie)

Michał Zieliński Michał Zieliński
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w sklepie (2004) (gościnnie)

Jan Piechociński Jan Piechociński
Wystąpił(a) jako: Filip Borowiec, szef agencji modelek (gościnnie)

Jan Jurewicz Jan Jurewicz
Wystąpił(a) jako: Kapitalista (gościnnie)

Jacek Lenartowicz Jacek Lenartowicz
Wystąpił(a) jako: Brigadefuhrer Georg Kirsten (gościnnie)

Sławomir Pacek Sławomir Pacek
Wystąpił(a) jako: Ksiądz Maxi (polski dubbing)

Henryk Talar Henryk Talar
Wystąpił(a) jako: Filip Gęsicki (gościnnie)

Jacek Mikołajczak Jacek Mikołajczak
Wystąpił(a) jako: Doktor Otto Kirchner

Marek Barbasiewicz Marek Barbasiewicz
Wystąpił(a) jako: Mecenas Hubert Wygański, były kochanek Anny Szennert (gościnnie)

Bene Rychter Bene Rychter
Wystąpił(a) jako: Facet z browaru (gościnnie)

Dorota Landowska Dorota Landowska
Wystąpił(a) jako: Prokurator Wiśniewska

Paweł Szczesny Paweł Szczesny
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Paweł Nowisz Paweł Nowisz
Wystąpił(a) jako: Malinowski (gościnnie)

Joachim Lamża Joachim Lamża
Wystąpił(a) jako: Góral (gościnnie)

Marek Kalita Marek Kalita
Wystąpił(a) jako: Fotoreporter Karol Bortel (gościnnie)

Marta Klubowicz Marta Klubowicz
Wystąpił(a) jako: Krystyna, pracownica ośrodka adopcyjnego (gościnnie)

Witold Wieliński Witold Wieliński
Wystąpił(a) jako: Lekarz

Agnieszka Wosińska Agnieszka Wosińska
Wystąpił(a) jako: Grażyna, szefowa Agnieszki (gościnnie)

Stanisław Brudny Stanisław Brudny
Wystąpił(a) jako: Członek Akademii Francuskiej (niewymieniony w czołówce)

Marcin Jędrzejewski Marcin Jędrzejewski
Wystąpił(a) jako: Alfons

Andrzej Pieczyński Andrzej Pieczyński
Wystąpił(a) jako: "Zebi" (gościnnie)

Aldona Orman Aldona Orman
Wystąpił(a) jako: Danuta, była żona Zenona Malaka (gościnnie)

Aneta Todorczuk-Perchuć Aneta Todorczuk-Perchuć
Wystąpił(a) jako: Joanna Smolar (gościnnie)

Karolina Nowakowska Karolina Nowakowska
Wystąpił(a) jako: Prokurator (gościnnie)

Aleksander Mikołajczak Aleksander Mikołajczak
Wystąpił(a) jako: Haliński (gościnnie)

Robert Wabich Robert Wabich
Wystąpił(a) jako: Hubert, brat Patrycji

Krzysztof Zaleski Krzysztof Zaleski
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Niezgoda "Rotger" (gościnnie)

Krzysztof Kołbasiuk Krzysztof Kołbasiuk
Wystąpił(a) jako: Kazimierz Dłuski

Lech Mackiewicz Lech Mackiewicz
Wystąpił(a) jako: Max Wagner (gościnnie)

Krzysztof Janczar Krzysztof Janczar
Wystąpił(a) jako: Krzysztof Motylewski (gościnnie)

Małgorzata Sadowska Małgorzata Sadowska
Wystąpił(a) jako: Sekretarka Wygańskiego (gościnnie)

Aleksander Bednarz Aleksander Bednarz
Wystąpił(a) jako: Uczestnik zebrania

Anna Majcher Anna Majcher
Wystąpił(a) jako: Pawełczykowa (gościnnie)

Andrzej Precigs Andrzej Precigs
Wystąpił(a) jako: Generał Stanisław Radziszewski (gościnnie)

Jan Monczka Jan Monczka
Wystąpił(a) jako: Dariusz Siwicki (gościnnie)

Violetta Kołakowska Violetta Kołakowska
Wystąpił(a) jako: Policjantka Olga Rojewska (2005) (gościnnie)

Sławomir Federowicz Sławomir Federowicz
Wystąpił(a) jako: Reżyser, znajomy Nadolskiego (gościnnie)

Jacek Borkowski Jacek Borkowski
Wystąpił(a) jako: Pisarz / Redaktor (gościnnie)

Wojciech Duryasz Wojciech Duryasz
Wystąpił(a) jako: Generał Rolicz-Serafiński (gościnnie)

Arkadiusz Janiczek Arkadiusz Janiczek
Wystąpił(a) jako: Żandarm SS Neumann (gościnnie)

Mieczysław Morański Mieczysław Morański
Wystąpił(a) jako: Chandler (polski dubbing)

January Brunov January Brunov
Wystąpił(a) jako: Tomasz Smoliński, były mąż Moniki (gościnnie)

Grzegorz Wojdon Grzegorz Wojdon
Wystąpił(a) jako: Kandydat / Nauczyciel w-f (gościnnie)

Adam Bauman Adam Bauman
Wystąpił(a) jako: Jezus Chrystus (polski dubbing)

Dariusz Toczek Dariusz Toczek
Wystąpił(a) jako: Jarek (gościnnie)

Grażyna Zielińska Grażyna Zielińska
Wystąpił(a) jako: Pani Konieczko, kobieta wynajmująca pokój Władkowi (gościnnie)

Jarosław Gruda Jarosław Gruda
Wystąpił(a) jako: Chłop (gościnnie)

Wojciech Skibiński Wojciech Skibiński
Wystąpił(a) jako: Zegarmistrz Siekierko (gościnnie)

Mariusz Kiljan Mariusz Kiljan
Wystąpił(a) jako: Woźniak

Dariusz Biskupski Dariusz Biskupski
Wystąpił(a) jako: Lekarz SS (gościnnie)

Andrzej Deskur Andrzej Deskur
Wystąpił(a) jako: Kierownik Osmańskiej (gościnnie)

Maria Klejdysz Maria Klejdysz
Wystąpił(a) jako: Ciotka policjanta Konrada (gościnnie)

Małgorzata Rożniatowska Małgorzata Rożniatowska
Wystąpił(a) jako: Drzewiecka, żona Kazia (gościnnie)

Mariusz Saniternik Mariusz Saniternik
Wystąpił(a) jako: Diler "Dziadek" (gościnnie)

Maciej Wierzbicki Maciej Wierzbicki
Wystąpił(a) jako: Stefan (gościnnie)

Dariusz Jakubowski Dariusz Jakubowski
Wystąpił(a) jako: Wiktor Makowiec, ojciec Kuby (gościnnie)

Michał Gadomski Michał Gadomski
Wystąpił(a) jako: Piotr, nabywca samochodu (gościnnie)

Wojciech Machnicki Wojciech Machnicki
Wystąpił(a) jako: Waldemar Czereda (gościnnie)

Redbad Klynstra Redbad Klynstra
Wystąpił(a) jako: Jarosław Zawadzki, naczelnik wydziału (gościnnie)

Ewa Hornich Ewa Hornich
Wystąpił(a) jako: Anna Szenert, zamordowana prawniczka

Robert Jarociński Robert Jarociński
Wystąpił(a) jako: Barbazul (polski dubbing)

Anna Gornostaj Anna Gornostaj
Wystąpił(a) jako: Kierowniczka Akademiku (gościnnie)

Andrzej Gawroński Andrzej Gawroński
Wystąpił(a) jako: Dr Ledbetter (polski dubbing)

Ireneusz Czop Ireneusz Czop
Wystąpił(a) jako: Michał Anioł / Konferansjer (gościnnie)

Michał Kula Michał Kula
Wystąpił(a) jako: Barszczyk

Karina Kunkiewicz Karina Kunkiewicz
Wystąpił(a) jako: Sprzedawczyni (gościnnie)

Sebastian Konrad Sebastian Konrad
Wystąpił(a) jako: Mariusz Marczak (gościnnie)

Dariusz Odija Dariusz Odija
Wystąpił(a) jako: Klient (gościnnie)

Tomasz Mandes Tomasz Mandes
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Ewa Bukowska Ewa Bukowska
Wystąpił(a) jako: Marta Roszkowska (gościnnie)

Piotr Kozłowski Piotr Kozłowski
Wystąpił(a) jako: (reżyser dubbingu PL)

Stefan Szmidt Stefan Szmidt
Wystąpił(a) jako: Nowicki, kustosz muzeum (gościnnie)

Hubert Zduniak Hubert Zduniak
Wystąpił(a) jako: Operator Konrad (gościnnie)

Hanna Dunowska Hanna Dunowska
Wystąpił(a) jako: Jadwiga, matka Elizy (gościnnie)

Jerzy Łapiński Jerzy Łapiński
Wystąpił(a) jako: Szejk / Minister / Super premier / Doktor (gościnnie)

Franciszek Trzeciak Franciszek Trzeciak
Wystąpił(a) jako: Marian Badura, były major milicji (gościnnie)

Adam Baumann Adam Baumann
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna

Jan Prochyra Jan Prochyra
Wystąpił(a) jako: "Fidel" (gościnnie)

Jan Janga-Tomaszewski Jan Janga-Tomaszewski
Wystąpił(a) jako: Kornel Kubiś (gościnnie)

Halina Łabonarska Halina Łabonarska
Wystąpił(a) jako: Inspektor Ewa Kubicz (gościnnie)

Maciej Robakiewicz Maciej Robakiewicz
Wystąpił(a) jako: Szmalcownik Saniek (gościnnie)

Ryszard Jabłoński Ryszard Jabłoński
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Roman Bugaj Roman Bugaj
Wystąpił(a) jako: "Kowal" (gościnnie)

Artur Krajewski Artur Krajewski
Wystąpił(a) jako: Żebrak (gościnnie)

Hanna Bieniuszewicz Hanna Bieniuszewicz
Wystąpił(a) jako: Żona Bilskiego (gościnnie)

Krzysztof Szczerbiński Krzysztof Szczerbiński
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w łapance (gościnnie)

Marek Włodarczyk Marek Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: Gruppenfuhrer (gościnnie)

Dariusz Majchrzak Dariusz Majchrzak
Wystąpił(a) jako: Łatosz

Dawid Łepkowski Dawid Łepkowski
Wystąpił(a) jako: Jarek, syn "Gebelsa" (gościnnie)

Jacek Radziński Jacek Radziński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Piotr Siejka Piotr Siejka
Wystąpił(a) jako: Dietl, klient fotografa Czajkowskiego / Fisher (gościnnie)

Lech Łotocki Lech Łotocki
Wystąpił(a) jako: Lekarz policyjny (gościnnie)

Maria Maj Maria Maj
Wystąpił(a) jako: Matka Antka (gościnnie)

Michał Tarkowski Michał Tarkowski
Wystąpił(a) jako: Lekarz pogotowia

Jerzy Grałek Jerzy Grałek
Wystąpił(a) jako: Jubiler Wacław Cymes (gościnnie)

Elżbieta Komorowska Elżbieta Komorowska
Wystąpił(a) jako: Młoda (gościnnie)

Ewa Kania Ewa Kania
Wystąpił(a) jako: Niania Gosia (gościnnie)

Katarzyna Paskuda Katarzyna Paskuda
Wystąpił(a) jako: Ola Paprocka, pracownica kantoru "Bigosa" (2005) (gościnnie)

Małgorzata Bogdańska Małgorzata Bogdańska
Wystąpił(a) jako: Nika Lemańska (gościnnie)

Andrzej Szopa Andrzej Szopa
Wystąpił(a) jako: Stefan (gościnnie)

Sławomir Holland Sławomir Holland
Wystąpił(a) jako: Pomian (gościnnie)

Ewa Konstancja Bułhak Ewa Konstancja Bułhak
Wystąpił(a) jako: Marianna, zastępcza matka Marysi (gościnnie)

Maciej Wilewski Maciej Wilewski
Wystąpił(a) jako: Prokurator Tomala (gościnnie)

Joanna Kasperska Joanna Kasperska
Wystąpił(a) jako: Kierowniczka banku (gościnnie)

Andrzej Hudziak Andrzej Hudziak
Wystąpił(a) jako: Vadim Grinko (gościnnie)

Danuta Borsuk Danuta Borsuk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jerzy Moes Jerzy Moes
Wystąpił(a) jako: pisarz Robert Werner (gościnnie)

Henryk Niebudek Henryk Niebudek
Wystąpił(a) jako: Stolarz Maciejewski, gospodarz Janka

Grzegorz Emanuel Grzegorz Emanuel
Wystąpił(a) jako: Erich Schroeder, lekarz gestapo na Pawiaku (gościnnie)

Halina Rowicka Halina Rowicka
Wystąpił(a) jako: Szafrańska,matka Miki (gościnnie)

Leszek Piskorz Leszek Piskorz
Wystąpił(a) jako: Sowiński (gościnnie)

Radosław Kaim Radosław Kaim
Wystąpił(a) jako: Pracownik (gościnnie)

Piotr Grabowski Piotr Grabowski
Wystąpił(a) jako: Policjant z Żytniej (gościnnie)

Ryszard Chlebuś Ryszard Chlebuś
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Grzegorz Mostowicz-Gerszt Grzegorz Mostowicz-Gerszt
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna z owłosionym językiem (gościnnie)

Irena Kownas Irena Kownas
Wystąpił(a) jako: Pani (gościnnie)

Stanisław Banasiuk Stanisław Banasiuk
Wystąpił(a) jako: Konspirator (gościnnie)

Przemysław Modliszewski Przemysław Modliszewski
Wystąpił(a) jako: Więzień (gościnnie)

Jarosław Budnik Jarosław Budnik
Wystąpił(a) jako: Wiktor Irecki (gościnnie)

Jan Hencz Jan Hencz
Wystąpił(a) jako: Mikołaj Wilk (gościnnie)

Marek Kasprzyk Marek Kasprzyk
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (gościnnie)

Maria Mamona Maria Mamona
Wystąpił(a) jako: Matka Ewy

Paweł Iwanicki Paweł Iwanicki
Wystąpił(a) jako: Ryszard Osuchowski, ojciec Aleksandra (gościnnie)

Wojciech Alaborski Wojciech Alaborski
Wystąpił(a) jako: Biznesmen Janusz Gawroński (2005) (gościnnie)

Adam Siemion Adam Siemion
Wystąpił(a) jako: Adrian Kubiś (gościnnie)

Olin Gutowski Olin Gutowski
Wystąpił(a) jako: Marcin Michalski (gościnnie)

Piotr Bąk Piotr Bąk
Wystąpił(a) jako: Gus / Taksówkarz z Hoboken (polski dubbing)

Jan Mayzel Jan Mayzel
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jan Krzysztof Szczygieł Jan Krzysztof Szczygieł
Wystąpił(a) jako: Pracownik opieki społecznej (gościnnie)

Jakub Snochowski Jakub Snochowski
Wystąpił(a) jako: Maciej Kawecki (gościnnie)

Szymon Kuśmider Szymon Kuśmider
Wystąpił(a) jako: Grabarz Pociech (gościnnie)

Jacek Kałucki Jacek Kałucki
Wystąpił(a) jako: Naczelnik więzienia (gościnnie)

Barbara Dziekan Barbara Dziekan
Wystąpił(a) jako: Maria Bielska (gościnnie)

Wenanty Nosul Wenanty Nosul
Wystąpił(a) jako: Roman Kozłowski (gościnnie)

Maciej Wojdyła Maciej Wojdyła
Wystąpił(a) jako: Kamil (gościnnie)

Przemysław Kaczyński Przemysław Kaczyński
Wystąpił(a) jako: Prywatny detektyw Sławomir Pałys (gościnnie)

Elżbieta Czerwińska Elżbieta Czerwińska
Wystąpił(a) jako: Matka Anny Łupień (gościnnie)

Tomasz Lengren Tomasz Lengren
Wystąpił(a) jako: Pawlik (gościnnie)

Sławomir Grzymkowski Sławomir Grzymkowski
Wystąpił(a) jako: Przedsiębiorca Michał Oliński (gościnnie)

Andrzej Grąziewicz Andrzej Grąziewicz
Wystąpił(a) jako: Profesor Adam Michałek, psychiatra (gościnnie)

Jerzy Zygmunt Nowak Jerzy Zygmunt Nowak
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Agnieszka Kowalska Agnieszka Kowalska
Wystąpił(a) jako: Przyjaciółka Heleny Humelowej (2005) (gościnnie)

Mariusz Pilawski Mariusz Pilawski
Wystąpił(a) jako: Lekarz więzienny (gościnnie)

Borys Jaźnicki Borys Jaźnicki
Wystąpił(a) jako: Reżyser (gościnnie)

Krzysztof Krupiński Krzysztof Krupiński
Wystąpił(a) jako: Leon Karaś (gościnnie)

Jacek Domański Jacek Domański
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Michał Breitenwald Michał Breitenwald
Wystąpił(a) jako: Oficer SS w szpitalu (gościnnie)

Agata Rzeszewska Agata Rzeszewska
Wystąpił(a) jako: Dyspozytorka w firmie Kucharskiego (gościnnie)

Stefan Popkowski Stefan Popkowski
Wystąpił(a) jako: Dienst (gościnnie)

Jerzy Słonka Jerzy Słonka
Wystąpił(a) jako: Pacjent / Handlarz na bazarze / Sprzedawca lizaków

Tadeusz Madeja Tadeusz Madeja
Wystąpił(a) jako: Emeryt (gościnnie)

Rafał Walentowicz Rafał Walentowicz
Wystąpił(a) jako: Filip, apostoł, członek sekty "Eden" (gościnnie)

Lech Sołuba Lech Sołuba
Wystąpił(a) jako: Karawaniarz (niewymieniony w czołówce)

Katarzyna Gajdarska Katarzyna Gajdarska
Wystąpił(a) jako: Brunetka (gościnnie)

Mateusz Jordan-Młodzianowski Mateusz Jordan-Młodzianowski
Wystąpił(a) jako: Zbyszek Witczak (gościnnie)

Marek Żerański Marek Żerański
Wystąpił(a) jako: Tomasz Wilk (gościnnie)

Zdzisław Szymborski Zdzisław Szymborski
Wystąpił(a) jako: Gwardian klasztoru franciszkanów (gościnnie)

Janusz R. Nowicki Janusz R. Nowicki
Wystąpił(a) jako: Feliks Szenert, ojciec Anny (gościnnie)

Andrzej Żarnecki Andrzej Żarnecki
Wystąpił(a) jako: Henryk, ojciec Luizy (gościnnie)

Kazimierz Wysota Kazimierz Wysota
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Pawełczyka (gościnnie)

Zbigniew Moskal Zbigniew Moskal
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Zenek (gościnnie)

Krzysztof Bień Krzysztof Bień
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna rozstrzelany w masowej egzekucji (gościnnie)

Katarzyna Maternowska Katarzyna Maternowska
Wystąpił(a) jako: Alicja Pachman, żona Grzegorza (gościnnie)

Ryszard Radwański Ryszard Radwański
Wystąpił(a) jako: Oficer dyżurny (gościnnie)

Andrzej Musiał Andrzej Musiał
Wystąpił(a) jako: Ojciec dziewczyny (gościnnie)

Rafał Gerlach Rafał Gerlach
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Aleksander Fabisiak Aleksander Fabisiak
Wystąpił(a) jako: Knapik, wspólnik Anny Szennert (gościnnie)

Andrzej Pośniak Andrzej Pośniak
Wystąpił(a) jako: Pawełek (gościnnie)

Sebastian Stankiewicz Sebastian Stankiewicz
Wystąpił(a) jako: Nabywca dywanu

Piotr Wysocki Piotr Wysocki
Wystąpił(a) jako: Facet (gościnnie)

Tomasz Jarosz Tomasz Jarosz
Wystąpił(a) jako: Rudzik (gościnnie)

Feliks Szajnert Feliks Szajnert
Wystąpił(a) jako: Szemro / Profesor / Kierownik / Major Waldek / Inżynier (gościnnie)

Dariusz Dobkowski Dariusz Dobkowski
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Marek Lelek Marek Lelek
Wystąpił(a) jako: Janusz (gościnnie)

Marek Cichucki Marek Cichucki
Wystąpił(a) jako: Wende, szef Nowotnika (gościnnie)

Katarzyna Tatarak Katarzyna Tatarak
Wystąpił(a) jako: Położna (gościnnie)

Tomasz Piątkowski Tomasz Piątkowski
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Dominik Łoś Dominik Łoś
Wystąpił(a) jako: Komisarz Miłosz Kozakiewicz "Kozak" (gościnnie)

Czesław Nogacki Czesław Nogacki
Wystąpił(a) jako: Zygmunt Kierzkowski (gościnnie)

Sylwia Nowiczewska Sylwia Nowiczewska
Wystąpił(a) jako: Marta Zimak, żona Artura (gościnnie)

Beata Schimscheiner Beata Schimscheiner
Wystąpił(a) jako: Beata

Marek Kępiński Marek Kępiński
Wystąpił(a) jako: Emil, sąsiad Małeckich (gościnnie)

Andrzej Dębski Andrzej Dębski
Wystąpił(a) jako: Biznesmen oszukany przez Pawełczyka (gościnnie)

Dariusz Siastacz Dariusz Siastacz
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Janusz Leśniewski Janusz Leśniewski
Wystąpił(a) jako: "Ksiądz", agent gestapo (gościnnie)

Monika Goździk Monika Goździk
Wystąpił(a) jako: Lekarka psychiatrii (gościnnie)

Maciej Szary Maciej Szary
Wystąpił(a) jako: Dyrektor liceum (gościnnie)

Adam Krawczuk Adam Krawczuk
Wystąpił(a) jako: Restaurator Kazik

Mariusz Siudziński Mariusz Siudziński
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz w centrum handlowym (2005) (gościnnie)

Mirosław Kowalczyk Mirosław Kowalczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jolanta Nowicka Jolanta Nowicka
Wystąpił(a) jako: Matka Mirka (gościnnie)

Przemysław Kozłowski Przemysław Kozłowski
Wystąpił(a) jako: Helmut Schwerig

Michał Staszczak Michał Staszczak
Wystąpił(a) jako: Czesław Zięba (gościnnie)

Karol Stępkowski Karol Stępkowski
Wystąpił(a) jako: Leśniczy (gościnnie)

Marcin Kuźmiński Marcin Kuźmiński
Wystąpił(a) jako: Sędzia Wojskowego Sądu Specjalnego (gościnnie)

Wojciech Dmochowski Wojciech Dmochowski
Wystąpił(a) jako: Leszek Jawor (gościnnie)

Jan Kozaczuk Jan Kozaczuk
Wystąpił(a) jako: Pracownik sieci komórkowej (gościnnie)

Dawid Zawadzki Dawid Zawadzki
Wystąpił(a) jako: Klemens Wańko, kochanek Poli

Wojciech Walasik Wojciech Walasik
Wystąpił(a) jako: Leszek Dornal (gościnnie)

Grzegorz Sikora Grzegorz Sikora
Wystąpił(a) jako: Dyrektor Kopalik, szef Rybarczyka (gościnnie)

Michał Jarmicki Michał Jarmicki
Wystąpił(a) jako: Policjant w Zambrowie

Cezary Poks Cezary Poks
Wystąpił(a) jako: Biznesmen oszukany przez Pawełczyka / Klient sklepu Huberta / Sąsiad Anny Dąbek

Rafał Szałajko Rafał Szałajko
Wystąpił(a) jako: Krystjan Małecki (gościnnie)

Bernard Krawczyk Bernard Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Dziadek Poręby (gościnnie)

Magdalena Ostolska Magdalena Ostolska
Wystąpił(a) jako: Dozorczyni sprzątająca ulicę (gościnnie)

Ireneusz Dydliński Ireneusz Dydliński
Wystąpił(a) jako: Mecenas Radwański (gościnnie)

Anna Kordus Anna Kordus
Wystąpił(a) jako: Mika Szafrańska (gościnnie)

Joanna Borer Joanna Borer
Wystąpił(a) jako: Nowacka, Matka Jacka (goscinnie) (gościnnie)

Andrzej Konopka Andrzej Konopka
Wystąpił(a) jako: Jurgen Kugel

Anna Kociarz Anna Kociarz
Wystąpił(a) jako: Euterpina (gościnnie)

Zbigniew Kozłowski Zbigniew Kozłowski
Wystąpił(a) jako: Sierżant w obozie szkoleniowym w Anglii (gościnnie)

Adam Nawojczyk Adam Nawojczyk
Wystąpił(a) jako: Fotoreporter Igor Majchrzak (gościnnie)

Marek Nowakowski Marek Nowakowski
Wystąpił(a) jako: Brat porwanego (gościnnie)

Andrzej Glazer Andrzej Glazer
Wystąpił(a) jako: Nabywca mieszkania Gancarza (gościnnie)

Ryszard Faron Ryszard Faron
Wystąpił(a) jako: Zaczyk, kolega Jaśka (gościnnie)

Sławomir Głazek Sławomir Głazek
Wystąpił(a) jako: Jawor (gościnnie)

Grzegorz Sierzputowski Grzegorz Sierzputowski
Wystąpił(a) jako: Pucybut (gościnnie)

Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki
Wystąpił(a) jako: Strzelczyk (gościnnie)

Zofia Plewińska Zofia Plewińska
Wystąpił(a) jako: Gosposia Gawrońskich (gościnnie)

Mirosław Oczkoś Mirosław Oczkoś
Wystąpił(a) jako: Alek (gościnnie)

Jakub Ulewicz Jakub Ulewicz
Wystąpił(a) jako: Stefan (gościnnie)

Beatrycze Łukaszewska Beatrycze Łukaszewska
Wystąpił(a) jako: Kobieta w samochodzie (gościnnie)

Piotr Rzymyszkiewicz Piotr Rzymyszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (gościnnie)

Anna Lenartowicz Anna Lenartowicz
Wystąpił(a) jako: Matka Beaty Kalety (gościnnie)

Janusz Hamerszmit Janusz Hamerszmit
Wystąpił(a) jako: Listonosz (2004) (gościnnie)

Aleksander Kalinowski Aleksander Kalinowski
Wystąpił(a) jako: Członek sekty "Eden" (gościnnie)

Tomasz Kubiatowicz Tomasz Kubiatowicz
Wystąpił(a) jako: Kierownik sali w "Kryształowej" (gościnnie)

Alina Chechelska Alina Chechelska
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Wojciech Billip Wojciech Billip
Wystąpił(a) jako: Nowacki, ojciec Jacka (goscinnie) (gościnnie)

Beata Augustyniak Beata Augustyniak
Wystąpił(a) jako: Wychowawczyni (gościnnie)

Kinga Ciesielska Kinga Ciesielska
Wystąpił(a) jako: Znajoma Gancarza (gościnnie)

Maciej Ferlak Maciej Ferlak
Wystąpił(a) jako: Minister MSWiA (gościnnie)

Jacek Bereżański Jacek Bereżański
Wystąpił(a) jako: Ojciec Jan (gościnnie)

Eugeniusz Malinowski Eugeniusz Malinowski
Wystąpił(a) jako: NKWDzista

Ewa Dąbrowska Ewa Dąbrowska
Wystąpił(a) jako: Lekarka (gościnnie)

Łukasz Żurek Łukasz Żurek
Wystąpił(a) jako: Lump (gościnnie)

Alicja Bienicewicz Alicja Bienicewicz
Wystąpił(a) jako: Magda (gościnnie)

Paweł Audykowski Paweł Audykowski
Wystąpił(a) jako: Julian Krawczyk "Pipek" (gościnnie)

Marta Kuligowska Marta Kuligowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (ona sama)

Maciej Winkler Maciej Winkler
Wystąpił(a) jako: Szymon Mroczek, ojciec Ewy (gościnnie)

Stanisław Biczysko Stanisław Biczysko
Wystąpił(a) jako: Dozorca w Poznaniu (gościnnie)

Anna Mozolanka Anna Mozolanka
Wystąpił(a) jako: Kobieta

Beata Wnęk-Malec Beata Wnęk-Malec
Wystąpił(a) jako: Kobieta / Redaktorka tv (gościnnie)

Marta Neuman Marta Neuman
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Tomasz Kalczyński Tomasz Kalczyński
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca w sklepie "Fidela" (gościnnie)

Robert Majewski Robert Majewski
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Batora (gościnnie)

Wiesław Kupczak Wiesław Kupczak
Wystąpił(a) jako: Policjant Duda (gościnnie)

Anna Grzeszczak Anna Grzeszczak
Wystąpił(a) jako: Mikułowa (gościnnie)

Jacek Dzięgiel Jacek Dzięgiel
Wystąpił(a) jako: Jan Głowaś (gościnnie)

Barbara Majewska Barbara Majewska
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Zawady (gościnnie)

Michał Litwiniec Michał Litwiniec
Wystąpił(a) jako: Opozycjonista / Leon (gościnnie)

Igor Sawin Igor Sawin
Wystąpił(a) jako: Rajmund, pracownik hotelu (gościnnie)

Eugeniusz Karczewski Eugeniusz Karczewski
Wystąpił(a) jako: Kłusownik Antoni Mikuła (gościnnie)

Mirosław Bieliński Mirosław Bieliński
Wystąpił(a) jako: Fisiak (gościnnie)

Paweł Ławrynowicz Paweł Ławrynowicz
Wystąpił(a) jako: Rottenfuhrer (gościnnie)

Przemysław Chojęta Przemysław Chojęta
Wystąpił(a) jako: Cywil (gościnnie)

Barbara Szałapak Barbara Szałapak
Wystąpił(a) jako: Była kochanka Orlicza

Zenon Dądajewski Zenon Dądajewski
Wystąpił(a) jako: Profesor Goczyński,szef kliniki psychiatrycznej (gościnnie)

Piotr Cichoń Piotr Cichoń
Wystąpił(a) jako: Tomasz Saroń (gościnnie)

Maciej Zabielski Maciej Zabielski
Wystąpił(a) jako: Chlorek / Zakwas / Adam Plastik / Gladiator / Sędzia (gościnnie)

Jarosław Kostrzewa Jarosław Kostrzewa
Wystąpił(a) jako: Właściciel Lokalu (gościnnie)

Grzegorz Klein Grzegorz Klein
Wystąpił(a) jako: "Joker" (gościnnie)

Lidia Lubińska Lidia Lubińska
Wystąpił(a) jako: "Niedźwiedzica" (gościnnie)

Krystyna Wolańska Krystyna Wolańska
Wystąpił(a) jako: Pracownica hipermarketu (gościnnie)

Paweł Kamiński Paweł Kamiński
Wystąpił(a) jako: Tragarz (gościnnie)

Robert Hennig Robert Hennig
Wystąpił(a) jako: Olek (gościnnie)

Zdzisław Sobociński Zdzisław Sobociński
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Nadolskiego (gościnnie)

Marek Wojciechowski Marek Wojciechowski
Wystąpił(a) jako: Ksiądz Józef, proboszcz w Janówku (2005) (gościnnie)

Mirosława Maludzińska Mirosława Maludzińska
Wystąpił(a) jako: Gospodyni w domu lekarza Witolda Bieleckiego (gościnnie)

Maciej Nogieć Maciej Nogieć
Wystąpił(a) jako: Robotnik (gościnnie)

Wojciech Kowman Wojciech Kowman
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jerzy Kuczera Jerzy Kuczera
Wystąpił(a) jako: Komendant posterunku (gościnnie)

Maciej Luśnia Maciej Luśnia
Wystąpił(a) jako: Strażnik bankowy (gościnnie)

Przemysław Tejkowski Przemysław Tejkowski
Wystąpił(a) jako: Krzysztof Rybarczyk (gościnnie)

Bogdan Słomiński Bogdan Słomiński
Wystąpił(a) jako: Prezes

Marek Serafin Marek Serafin
Wystąpił(a) jako: Strażnik (gościnnie)

Angelika Broniewska Angelika Broniewska
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka

Joanna Cichoń Joanna Cichoń
Wystąpił(a) jako: Pracownica hipermarketu (gościnnie)

Marta Chodorowska Marta Chodorowska
Wystąpił(a) jako: Marta, siostra Izy (gościnnie)

Leszek Abrahamowicz Leszek Abrahamowicz
Wystąpił(a) jako: Montażysta TV / Prawnik Wernera (gościnnie)

Roberto Hennig Roberto Hennig
Wystąpił(a) jako: Olek (gościnnie)

Marcin Kwaśny Marcin Kwaśny
Wystąpił(a) jako: Szmalcownik Kwapisz

Mariusz Korpoliński Mariusz Korpoliński
Wystąpił(a) jako: Posterunkowy Roman Korbiel (gościnnie)

Dorota Liliental Dorota Liliental
Wystąpił(a) jako: Marge (polski dubbing)

Dariusz Juzyszyn Dariusz Juzyszyn
Wystąpił(a) jako: Babsztyl / Siłacz / Postać / Oprawca (gościnnie)

Marcin Perchuć Marcin Perchuć
Wystąpił(a) jako: Krzysztof Kornatowski

Piotr Hudziak Piotr Hudziak
Wystąpił(a) jako: Rafał, syna Walczyńskich (gościnnie)

Monika Jarosińska Monika Jarosińska
Wystąpił(a) jako: Ekspedientka (gościnnie)

Jan Jeruzal Jan Jeruzal
Wystąpił(a) jako: Dozorca (gościnnie)

Dagmara Siemińska Dagmara Siemińska
Wystąpił(a) jako: Członkini sekty "Eden" (gościnnie)

Piotr Borowski Piotr Borowski
Wystąpił(a) jako: Zoro Szembeka (gościnnie)

Michał Konarski Michał Konarski
Wystąpił(a) jako: Tajniak (gościnnie)

Piotr Jankowski Piotr Jankowski
Wystąpił(a) jako: Szef Julii (gościnnie)

Sandra Samos Sandra Samos
Wystąpił(a) jako: Urzędniczka w banku (gościnnie)

Olga Miłaszewska Olga Miłaszewska
Wystąpił(a) jako: Kioskarka na miejscu akcji (gościnnie)

Ryszard Abraham Ryszard Abraham
Wystąpił(a) jako: Policjant w szkole w Szczytnie (gościnnie)

Antoni Gryzik Antoni Gryzik
Wystąpił(a) jako: Posterunkowy Pliszka (gościnnie)

Łukasz Garlicki Łukasz Garlicki
Wystąpił(a) jako: Ryszard (gościnnie)

Jakub Papuga Jakub Papuga
Wystąpił(a) jako: Komisarz Witecki (gościnnie)

Krzysztof Tyniec Krzysztof Tyniec
Wystąpił(a) jako: Adwokat Zbigniewa Kaweckiego (gościnnie)

Jakub Przebindowski Jakub Przebindowski
Wystąpił(a) jako: Ksiądz Matyjak (gościnnie)

Piotr Bujno Piotr Bujno
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz w klubie (gościnnie)

Tadeusz Kwinta Tadeusz Kwinta
Wystąpił(a) jako: Brzęczyszczykiewicz / Wenancjusz Motyl / Profesor od muzyki / Zenon Grządziela

Jacek Pluta Jacek Pluta
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Radosław Garncarek Radosław Garncarek
Wystąpił(a) jako: "Miki" (gościnnie)

Krzysztof Artur Janczar Krzysztof Artur Janczar
Wystąpił(a) jako: Maciej Gabor (gościnnie)

Jacek Popławski Jacek Popławski
Wystąpił(a) jako: Bandyta (gościnnie)

Filip Kubiatowicz Filip Kubiatowicz
Wystąpił(a) jako: "Mały" (gościnnie)

Teresa Bielińska Teresa Bielińska
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Wojciech Białas Wojciech Białas
Wystąpił(a) jako: "Misiek"

Ilona Ostrowska Ilona Ostrowska
Wystąpił(a) jako: Skorupska (gościnnie)

Wojciech Cygan Wojciech Cygan
Wystąpił(a) jako: Władzio Suchecki, ojciec Jacka (gościnnie)

Andrzej Supron Andrzej Supron
Wystąpił(a) jako: Instruktor w Tomicach (gościnnie)

Marta Zięba Marta Zięba
Wystąpił(a) jako: Zawodniczka (gościnnie)

Grzegorz Kulikowski Grzegorz Kulikowski
Wystąpił(a) jako: Pan Zimecki (gościnnie)

Rafał Rutowicz Rafał Rutowicz
Wystąpił(a) jako: Policjant ze szpitala (gościnnie)

Katarzyna Radochońska Katarzyna Radochońska
Wystąpił(a) jako: Grażyna Grochola (gościnnie)

Piotr Rybak Piotr Rybak
Wystąpił(a) jako: Radek

Ireneusz Kozioł Ireneusz Kozioł
Wystąpił(a) jako: "Dziadek" (2004) (gościnnie)

Mirosław Krawczyk Mirosław Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Robotnik (gościnnie)

Wojciech Medyński Wojciech Medyński
Wystąpił(a) jako: Szantażysta (gościnnie)

Piotr Prokop Piotr Prokop
Wystąpił(a) jako: Chłopak z siłowni (gościnnie)

Maciej Marczewski Maciej Marczewski
Wystąpił(a) jako: Andrzej, partner Anki

Dariusz Maj Dariusz Maj
Wystąpił(a) jako: Henryk Rączka (gościnnie)

Piotr Miazga Piotr Miazga
Wystąpił(a) jako: Patryk (gościnnie)

Grzegorz Wolf Grzegorz Wolf
Wystąpił(a) jako: Komisarz Turej (gościnnie)

Monika Pikuła Monika Pikuła
Wystąpił(a) jako: Shelly / Mieszkanka Hoboken (polski dubbing)

Weronika Rosati Weronika Rosati
Wystąpił(a) jako: Rojza

Ewa Borowik Ewa Borowik
Wystąpił(a) jako: Siostra przełożona

Czesław Lasota Czesław Lasota
Wystąpił(a) jako: Emeryt (gościnnie)

Robert Rogalski Robert Rogalski
Wystąpił(a) jako: Jakub Romański (gościnnie)

Antoni Ostrouch Antoni Ostrouch
Wystąpił(a) jako: Paweł Małek (gościnnie)

Piotr Warszawski Piotr Warszawski
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Tomasz Kozłowicz Tomasz Kozłowicz
Wystąpił(a) jako: Kierownik Banku (gościnnie)

Andrzej Chichłowski Andrzej Chichłowski
Wystąpił(a) jako: Technik kryminalistyki (gościnnie)

Janusz Szydłowski Janusz Szydłowski
Wystąpił(a) jako: Prokurator Roman Spychowski (gościnnie)

Maria Winiarska Maria Winiarska
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Tulewiczów (gościnnie)

Jan Pęczek Jan Pęczek
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Robert Kowalski Robert Kowalski
Wystąpił(a) jako: Magister / Lowelas (gościnnie)

Ewa Radzikowska Ewa Radzikowska
Wystąpił(a) jako: Stewardessa (gościnnie)

Emilian Kamiński Emilian Kamiński
Wystąpił(a) jako: Śpiewak w kabarecie

Ewa Serwa Ewa Serwa
Wystąpił(a) jako: Babcia Wiewiórka (polski dubbing) (go

Marek Lewandowski Marek Lewandowski
Wystąpił(a) jako: Kaltenborn, dyrektor banku (gościnnie)

Piotr Probosz Piotr Probosz
Wystąpił(a) jako: Piotrek, mężczyzna podwożący Rossiego (gościnnie)

Maria Czubasiewicz Maria Czubasiewicz
Wystąpił(a) jako: Jeanne Langevin

Marek Węglarski Marek Węglarski
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Bozowskiej (gościnnie)

Wojciech Kobiałko Wojciech Kobiałko
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca (gościnnie)

Miłogost Reczek Miłogost Reczek
Wystąpił(a) jako: Siwy Dymek (polski dubbing)

Artur Pontek Artur Pontek
Wystąpił(a) jako: Randy (polski dubbing) (gościnnie)

Marek Wysocki Marek Wysocki
Wystąpił(a) jako: "Sikor" (gościnnie)

Zbigniew Stryj Zbigniew Stryj
Wystąpił(a) jako: Bauer Heinrich (gościnnie)

Eryk Lubos Eryk Lubos
Wystąpił(a) jako: Bronek (gościnnie)

Maria Niklińska Maria Niklińska
Wystąpił(a) jako: Irena Rutkowska (gościnnie)

Małgorzata Buczkowska Małgorzata Buczkowska
Wystąpił(a) jako: Agnieszka (gościnnie)

Maciej Słota Maciej Słota
Wystąpił(a) jako: Maciek

Halina Chrobak Halina Chrobak
Wystąpił(a) jako: Dyrektorka IX Liceum Ogólnokształcącego

Katarzyna Skolimowska Katarzyna Skolimowska
Wystąpił(a) jako: Matka Justyny (gościnnie)

Mariusz Leszczyński Mariusz Leszczyński
Wystąpił(a) jako: Menel (gościnnie)

Jacek Bursztynowicz Jacek Bursztynowicz
Wystąpił(a) jako: Rzeczoznawca Zdzisław Struś (gościnnie)

Marcin Walewski Marcin Walewski
Wystąpił(a) jako: Jakub “Fanfan” Sobieski

Grzegorz Przybył Grzegorz Przybył
Wystąpił(a) jako: Bokser Franciszek Szymulski (gościnnie)

Tomasz Sobczak Tomasz Sobczak
Wystąpił(a) jako: Marcin, szef Julii (gościnnie)

Dorota Kiełkowicz Dorota Kiełkowicz
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka Dorota

Katia Paliwoda Katia Paliwoda
Wystąpił(a) jako: Pasażerka pociągu (gościnnie)

Dominik Stroka Dominik Stroka
Wystąpił(a) jako: Strażnik więzienny (gościnnie)

Sławomir Mandes Sławomir Mandes
Wystąpił(a) jako: Strażnik w hali zdjęciowej (gościnnie)

Wacław Szklarski Wacław Szklarski
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Malaka (gościnnie)

Zbigniew Kasprzyk Zbigniew Kasprzyk
Wystąpił(a) jako: Świadek-rowerzysta (gościnnie)

Michał Kowalski Michał Kowalski
Wystąpił(a) jako: Kameleon (gościnnie)

Anna Apostolakis-Gluzińska Anna Apostolakis-Gluzińska
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Anna Prus Anna Prus
Wystąpił(a) jako: Kobieta w parku (gościnnie)

Michał Czernecki Michał Czernecki
Wystąpił(a) jako: Właściciel klubu (gościnnie)

Sylwia Dziedzic Sylwia Dziedzic
Wystąpił(a) jako: Dozorczyni w bloku Pachmanów (gościnnie)

Marzena Ziarek Marzena Ziarek
Wystąpił(a) jako: Barmanka (gościnnie)

Ksawery Szlenkier Ksawery Szlenkier
Wystąpił(a) jako: Krzysztof, narzeczony Celiny

Adam Szyszkowski Adam Szyszkowski
Wystąpił(a) jako: Menel (gościnnie)

Krzysztof Ogłoza Krzysztof Ogłoza
Wystąpił(a) jako: Kostrzewski, więzień Pawiaka

Piotr Rękawik Piotr Rękawik
Wystąpił(a) jako: Gestapowiec Becker, strażnik na Pawiaku

Robert Mazurkiewicz Robert Mazurkiewicz
Wystąpił(a) jako: Weterynarz

Ewa Kaim Ewa Kaim
Wystąpił(a) jako: Lidia Niwińska,żona Grzegorza (gościnnie)

Jacek Grondowy Jacek Grondowy
Wystąpił(a) jako: Janusz Wzdęty / Mężczyzna / Robotnik / Hydraulik (gościnnie)

Robert Olech Robert Olech
Wystąpił(a) jako: Agent Rafał (gościnnie)

Kazimierz Mazur Kazimierz Mazur
Wystąpił(a) jako: Rysio

Mirosław Haniszewski Mirosław Haniszewski
Wystąpił(a) jako: Jacek Matuszak, strażnik na Pawiaku

Cezary Iber Cezary Iber
Wystąpił(a) jako: Ćpun (gościnnie)

Joanna Pokojska Joanna Pokojska
Wystąpił(a) jako: Koleżanka Piotra z pracy (gościnnie)

Anna Gajewska Anna Gajewska
Wystąpił(a) jako: Lektorka Justyna Idzik (gościnnie)

Adrian Perdjon Adrian Perdjon
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz TVN (2005) (gościnnie)

Lesław Żurek Lesław Żurek
Wystąpił(a) jako: Darek, ratownik na pływalni (gościnnie)

Marcin Włodarski Marcin Włodarski
Wystąpił(a) jako: Jarek Lewicki (gościnnie)

Marcin Czarnik Marcin Czarnik
Wystąpił(a) jako: Wojtek Konopski (gościnnie)

Piotr Nowak Piotr Nowak
Wystąpił(a) jako: Żołnierz niemiecki (gościnnie)

Filip Frątczak Filip Frątczak
Wystąpił(a) jako: Robotnik (gościnnie)

Joanna Liszowska Joanna Liszowska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka Iza

Michał Piela Michał Piela
Wystąpił(a) jako: Niemiec Lieshke (gościnnie)

Krzysztof Pyziak Krzysztof Pyziak
Wystąpił(a) jako: SS-Scharführer Mathias Binz, współpracownik Stocka (gościnnie)

Edyta Herbuś Edyta Herbuś
Wystąpił(a) jako: Reporterka (gościnnie)

Anna Guzik Anna Guzik
Wystąpił(a) jako: Brygida (gościnnie)

Dominika Kluźniak Dominika Kluźniak
Wystąpił(a) jako: Księżniczka Merida (polski dubbing)

Elżbieta Gruca Elżbieta Gruca
Wystąpił(a) jako: Lumpiara (gościnnie)

Artur Janusiak Artur Janusiak
Wystąpił(a) jako: Stankiewicz, pracownik prosektorium (gościnnie)

Wujek Samo Zło Wujek Samo Zło
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (on sam)

Kamil Cetnarowicz Kamil Cetnarowicz
Wystąpił(a) jako: Policjant Grzegorz (gościnnie)

Katarzyna Herman Katarzyna Herman
Wystąpił(a) jako: Marta Lipska, właścicielka baru (gościnnie)

Modest Ruciński Modest Ruciński
Wystąpił(a) jako: Garstecki / Uczestnik akcji (gościnnie)

Rafał Rutkowski Rafał Rutkowski
Wystąpił(a) jako: Andrzej (gościnnie)

Paweł Tucholski Paweł Tucholski
Wystąpił(a) jako: Miron (gościnnie)

Marcin Krawczyk Marcin Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Ken / Mężczyzna (gościnnie)

Zbigniew Paterak Zbigniew Paterak
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz w banku (gościnnie)

Marcin Sitek Marcin Sitek
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Roman Leus Roman Leus
Wystąpił(a) jako: Michajło Kielak (gościnnie)

Magdalena Emilianowicz Magdalena Emilianowicz
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Jacek Rozenek Jacek Rozenek
Wystąpił(a) jako: Prowadzący konkurs kulinarny (gościnnie)

Krzysztof Franieczek Krzysztof Franieczek
Wystąpił(a) jako: Pułkownik Franke, dowódca Halbego (gościnnie)

Andrzej Zgud Andrzej Zgud
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Maciej Mikołajczyk Maciej Mikołajczyk
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jakub Wieczorek Jakub Wieczorek
Wystąpił(a) jako: Jacek Sitek (gościnnie)

Aurelia Sobczak Aurelia Sobczak
Wystąpił(a) jako: Edyta Turska, prezes firmy ubezpieczeniowej, szefowa Wysockiej (gości

Dariusz Wnuk Dariusz Wnuk
Wystąpił(a) jako: Łukasz (gościnnie)

Artur Chamski Artur Chamski
Wystąpił(a) jako: Posłaniec (gościnnie)

Wiesław Niżyński Wiesław Niżyński
Wystąpił(a) jako: Menel (gościnnie)

Stefan Knothe Stefan Knothe
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Wojciech Błach Wojciech Błach
Wystąpił(a) jako: Policjant Marcin Olszowy, wtyka "Rotgera" w komendzie (gościnnie)

Zbigniew Dziduch Zbigniew Dziduch
Wystąpił(a) jako: Strażnik banku (gościnnie)

Zacharjasz Muszyński Zacharjasz Muszyński
Wystąpił(a) jako: Milicjant ukraiński

Marieta Żukowska Marieta Żukowska
Wystąpił(a) jako: Edyta (gościnnie)

Łukasz Simlat Łukasz Simlat
Wystąpił(a) jako: Gestapowiec Ferschke (gościnnie)

Michał Grzybowski Michał Grzybowski
Wystąpił(a) jako: "Dolar" (gościnnie)

Tomasz Borkowski Tomasz Borkowski
Wystąpił(a) jako: SS-Obersturmbannführer Peter Schoebbel (gościnnie)

Paweł Ciołkosz Paweł Ciołkosz
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Mariusz Drężek Mariusz Drężek
Wystąpił(a) jako: Maciej Walczak, adwokat Agnieszki (gościnnie)

Grzegorz Milczarczyk Grzegorz Milczarczyk
Wystąpił(a) jako: Tajniak w pociągu (gościnnie) (niewym

Bartosz Turzyński Bartosz Turzyński
Wystąpił(a) jako: Piżmowiec (polski dubbing)

Wojciech Andrzejuk Wojciech Andrzejuk
Wystąpił(a) jako: Homoseksualista Bjorn Svenson

Piotr Ligienza Piotr Ligienza
Wystąpił(a) jako: Eryk (gościnnie)

Romuald Kłos Romuald Kłos
Wystąpił(a) jako: Ned Flanders / Moe Szyslak / Otto Mann / Apu Nahasapeemapetilon / Doktor Monroe / Herman / Clown Kru

Adam Graczyk Adam Graczyk
Wystąpił(a) jako: Barman Artek (gościnnie)

Zygmunt Babiak Zygmunt Babiak
Wystąpił(a) jako: Zboczeniec / Rybak (gościnnie)

Andrzej Młynarczyk Andrzej Młynarczyk
Wystąpił(a) jako: Urzędnik (gościnnie)

Paweł Domagała Paweł Domagała
Wystąpił(a) jako: Stefano Pepe / Młody / Młody Ferdek (gościnnie)

Grzegorz Małecki Grzegorz Małecki
Wystąpił(a) jako: Majster w getcie (gościnnie) (niewymi

Agata Pruchniewska Agata Pruchniewska
Wystąpił(a) jako: Położna Krystyna (gościnnie)

Bartosz Głogowski Bartosz Głogowski
Wystąpił(a) jako: Niemiecki oficer (gościnnie)

Rafał Dajbor Rafał Dajbor
Wystąpił(a) jako: Pacjent kliniki psychiatrycznej (gościnnie)

Krystian Wieczorek Krystian Wieczorek
Wystąpił(a) jako: Major Martin Halbe

Anna Brulińska Anna Brulińska
Wystąpił(a) jako: Grażyna Marzec (gościnnie)

Matylda Paszczenko Matylda Paszczenko
Wystąpił(a) jako: Magda Brzeska, dziewczyna Witczaka (gościnnie)

Marcin Łuczak Marcin Łuczak
Wystąpił(a) jako: Miras (gościnnie)

Grzegorz Stelmaszewski Grzegorz Stelmaszewski
Wystąpił(a) jako: Rom, brat porwanego (gościnnie)

Jędrzej Taranek Jędrzej Taranek
Wystąpił(a) jako: Pracownik stacji benzynowej (gościnnie)

Waldemar Błaszczyk Waldemar Błaszczyk
Wystąpił(a) jako: Mąż kierowniczki sklepu (goscinnie)

Joanna Turkowska Joanna Turkowska
Wystąpił(a) jako: Elżbieta Jawor (gościnnie)

Łukasz Wieczorek Łukasz Wieczorek
Wystąpił(a) jako: "Pająk" (gościnnie)

Damian Suchodolski Damian Suchodolski
Wystąpił(a) jako: Maciek (gościnnie)

Izabela Dąbrowska Izabela Dąbrowska
Wystąpił(a) jako: Mama Once-Lera (polski dubbing)

Cezary Domagała Cezary Domagała
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Pomian, właściciel biura matrymonialnego (gościnnie)

Mikołaj Osiński Mikołaj Osiński
Wystąpił(a) jako: Aktor (gościnnie)

Rafał Żabiński Rafał Żabiński
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Mirosław Boruszewski Mirosław Boruszewski
Wystąpił(a) jako: Kierowca (2005) (gościnnie)

Elżbieta Kamińska Elżbieta Kamińska
Wystąpił(a) jako: Córka pani Izy (gościnnie)

Maciej Nawrocki Maciej Nawrocki
Wystąpił(a) jako: Robert Sieniawski "Sienia" (gościnnie)

Marcin Sztabiński Marcin Sztabiński
Wystąpił(a) jako: "Świerszczu" (gościnnie)

Artur Steranko Artur Steranko
Wystąpił(a) jako: Właściciel baru (gościnnie)

Bernadetta Komiago Bernadetta Komiago
Wystąpił(a) jako: Właścicielka sklepu (gościnnie)

Bogdan Kalus Bogdan Kalus
Wystąpił(a) jako: Kierownik ochrony banku (gościnnie)

Jolanta Fijałkowska Jolanta Fijałkowska
Wystąpił(a) jako: Matka Macieja Ciepłego (gościnnie)

Wojciech Chorąży Wojciech Chorąży
Wystąpił(a) jako: Przechodzień z nieważną kenkartą (gościnnie)

Robert Ostolski Robert Ostolski
Wystąpił(a) jako: Patolog (gościnnie)

Bartosz Obuchowicz Bartosz Obuchowicz
Wystąpił(a) jako: Komunista Kraśko

Tomasz Kot Tomasz Kot
Wystąpił(a) jako: Opat

Jakub Kotyński Jakub Kotyński
Wystąpił(a) jako: Sebastian Wujec (gościnnie)

Tomasz Mikołajewski Tomasz Mikołajewski
Wystąpił(a) jako: Zbigniew Ziarnecki (gościnnie)

Ewa Pająk Ewa Pająk
Wystąpił(a) jako: Lekarka (gościnnie)

Grzegorz Stosz Grzegorz Stosz
Wystąpił(a) jako: "Benek" (gościnnie)

Marcin Zacharzewski Marcin Zacharzewski
Wystąpił(a) jako: Tomek Gawroński (2005) (gościnnie)

Alina Kamińska Alina Kamińska
Wystąpił(a) jako: Dobrzańska, gospodyni Konarskich (gościnnie)

Hanna Konarowska Hanna Konarowska
Wystąpił(a) jako: Renata Czyżewska

Roksana Krzemińska Roksana Krzemińska
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna (gościnnie)

Magdalena Woźniak Magdalena Woźniak
Wystąpił(a) jako: Blondynka (niewymieniony w czołówce)

Anna Sarna Anna Sarna
Wystąpił(a) jako: Ewa Wardecka, żona Romana (gościnnie)

Krzysztof Leszczyński Krzysztof Leszczyński
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (gościnnie)

Marta Malinowska Marta Malinowska
Wystąpił(a) jako: Zośka Janiak, robotnica w gospodarstwie Kugela

Jarosław Szczepaniak Jarosław Szczepaniak
Wystąpił(a) jako: Człowiek "Kwadrata" (gościnnie)

Zbigniew Świderski Zbigniew Świderski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Patryk Andrzejczak Patryk Andrzejczak
Wystąpił(a) jako: Wielki fan (gościnnie)

Marek Richter Marek Richter
Wystąpił(a) jako: Lekarz Andrzej Korczyk (gościnnie)

Andrzej Dopierała Andrzej Dopierała
Wystąpił(a) jako: Oficer dyżurny

Amelia Radecka Amelia Radecka
Wystąpił(a) jako: Reporterka TVN (gościnnie)

Grażyna Bułka Grażyna Bułka
Wystąpił(a) jako: Janina Halicka-Wygodzka (gościnnie)

Dominik Bąk Dominik Bąk
Wystąpił(a) jako: Gestapowiec / Żołnierz niemiecki legitymujący Nowotnika (gościnnie)

Sylwia Juszczak Sylwia Juszczak
Wystąpił(a) jako: Julia Małecka (gościnnie)

Maciej Gąsiorek Maciej Gąsiorek
Wystąpił(a) jako: Dozorca

Agnieszka Gąsior Agnieszka Gąsior
Wystąpił(a) jako: Anna Dąbek (gościnnie)

Iwona Siemieniuk Iwona Siemieniuk
Wystąpił(a) jako: Pracownica korporacji taksówkarskiej (gościnnie)

Mariusz Zaniewski Mariusz Zaniewski
Wystąpił(a) jako: Sebastian, były chłopak Julii (gościnnie)

Natalia Szyguła Natalia Szyguła
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Dominik Nowak Dominik Nowak
Wystąpił(a) jako: "Kubuś" (gościnnie)

Mateusz Kościukiewicz Mateusz Kościukiewicz
Wystąpił(a) jako: Tadek

Brygida Turowska-Szymczak Brygida Turowska-Szymczak
Wystąpił(a) jako: Kyle Broflovsky / Damian (polski dubbing)

Marian Jaskulski Marian Jaskulski
Wystąpił(a) jako: sąsiad Choliców (gościnnie)

Jacek Kopczyński Jacek Kopczyński
Wystąpił(a) jako: Gołąb (polski dubbing) (gościnnie)

Andrzej Łappa Andrzej Łappa
Wystąpił(a) jako: Ojciec Majczak (gościnnie)

Sebastian Pawlak Sebastian Pawlak
Wystąpił(a) jako: Artur Migoć (gościnnie)

Joanna Węgrzynowska-Cybińska Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Wystąpił(a) jako: Kobieta z supermarketu (gościnnie)

Anna Szczerbińska Anna Szczerbińska
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Krystyny Lorek (gościnnie)

Aleksandra Justa Aleksandra Justa
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka Dorota, więźniarka Pawiaka (gościnnie)

Rafał Szpotakowski Rafał Szpotakowski
Wystąpił(a) jako: Członek kwartetu muzycznego (gościnnie)

Klaudiusz Kaufmann Klaudiusz Kaufmann
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marcel Wiercichowski Marcel Wiercichowski
Wystąpił(a) jako: Konopka, dowódca straży bocznicy kolejowej (gościnnie)

Ewa Lorska Ewa Lorska
Wystąpił(a) jako: Jagoda Kawka (gościnnie)

Krzysztof Skarbiński Krzysztof Skarbiński
Wystąpił(a) jako: "Chytry" (gościnnie)

Martyna Peszko Martyna Peszko
Wystąpił(a) jako: Tamara Olecka (gościnnie)

Dorota Gorjainow Dorota Gorjainow
Wystąpił(a) jako: Izabela Turyńska (gościnnie)

Piotr Polak Piotr Polak
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Piotr Siwkiewicz Piotr Siwkiewicz
Wystąpił(a) jako: Filip Podleski (gościnnie)

Jarosław Borodziuk Jarosław Borodziuk
Wystąpił(a) jako: Oficer (gościnnie)

Robert Zawadzki Robert Zawadzki
Wystąpił(a) jako: Strażak, policjant (gościnnie)

Brian Mifsud Brian Mifsud
Wystąpił(a) jako: Koleś (gościnnie)

Konrad Pawicki Konrad Pawicki
Wystąpił(a) jako: Roman (gościnnie)

Jacek Reda Jacek Reda
Wystąpił(a) jako: Technik policyjny (gościnnie)

Liwiusz Falak Liwiusz Falak
Wystąpił(a) jako: Gryzon (gościnnie)

Marian Krawczyk Marian Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Kierownik klubu sportowego

Justyna Sieniawska Justyna Sieniawska
Wystąpił(a) jako: Alpinistka Alina (gościnnie)

Karolina Buzar Karolina Buzar
Wystąpił(a) jako: Górska (gościnnie)

Robert Kibalski Robert Kibalski
Wystąpił(a) jako: Oficer drużyny w Rudkach (gościnnie)

Maciej Łuczkowski Maciej Łuczkowski
Wystąpił(a) jako: "Kwadrat"

Joanna Sydor Joanna Sydor
Wystąpił(a) jako: Basia (gościnnie)

Krzysztof Sosnowski Krzysztof Sosnowski
Wystąpił(a) jako: Grzegorz Pachman (gościnnie)

Monika Zalewska Monika Zalewska
Wystąpił(a) jako: Reporterka (gościnnie)

Andrzej Baranowski Andrzej Baranowski
Wystąpił(a) jako: Komornik (gościnnie)

Łukasz Pawłowski Łukasz Pawłowski
Wystąpił(a) jako: Michał Wilczycki, syn komendanta (gościnnie)

Tomasz Marszałek Tomasz Marszałek
Wystąpił(a) jako: Bileter (2005) (gościnnie)

Janusz Łagodziński Janusz Łagodziński
Wystąpił(a) jako: Dobrzański, gospodarz Konarskich (gościnnie)

Beata Fido Beata Fido
Wystąpił(a) jako: Dornalowa (gościnnie)

Michał Filipiak Michał Filipiak
Wystąpił(a) jako: Handlarz na bazarze

Gracjan Kielar Gracjan Kielar
Wystąpił(a) jako: Oficer z dworca (gościnnie)

Zuzanna Madejska Zuzanna Madejska
Wystąpił(a) jako: Uczennica, koleżanka Patsy (2005) (gościnnie)

Ewa Kwiatkowska Ewa Kwiatkowska
Wystąpił(a) jako: Pualina, siostra Alicji (gościnnie)

Krzysztof Wojciulewicz Krzysztof Wojciulewicz
Wystąpił(a) jako: Przedsiębiorca (gościnnie)

Kamil Dąbrowski Kamil Dąbrowski
Wystąpił(a) jako: Recepcjonista (gościnnie)

Rafał Sikorski Rafał Sikorski
Wystąpił(a) jako: Gej (gościnnie)

Krzysztof Winiarz Krzysztof Winiarz
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca (gościnnie)

Robert Wrzosek Robert Wrzosek
Wystąpił(a) jako: Żandarm / Oficer (gościnnie)

Magdalena Schejbal Magdalena Schejbal
Wystąpił(a) jako: Podkomisarz Basia Storosz

Rafał Dziemidok Rafał Dziemidok
Wystąpił(a) jako: Hiszpański aktor (gościnnie)

Bartłomiej Krat Bartłomiej Krat
Wystąpił(a) jako: Wojciech Sierak (gościnnie)

Tomasz Augustynowicz Tomasz Augustynowicz
Wystąpił(a) jako: Lekarz na operacyjnym (gościnnie)

Ida Małachowska Ida Małachowska
Wystąpił(a) jako: Córka Majewskiej (2005) (gościnnie)

Barbara Lauks Barbara Lauks
Wystąpił(a) jako: Psycholog dziecięcy (gościnnie)

Anna Komorowska Anna Komorowska
Wystąpił(a) jako: Dublerka Poli (gościnnie)

Julia Krynke Julia Krynke
Wystąpił(a) jako: Anna Rybik (zabita dziewczyna) (2005) (gościnnie)

Jan Kochanowski Jan Kochanowski
Wystąpił(a) jako: Bonecki (gościnnie)

Tomasz Olszewski Tomasz Olszewski
Wystąpił(a) jako: Jacek Baranowski (gościnnie)

Natalia Rybicka Natalia Rybicka
Wystąpił(a) jako: Autostopowiczka

Krystyna Starościk-Labuda Krystyna Starościk-Labuda
Wystąpił(a) jako: Matka Ćwieka (2004) (gościnnie)

Marta Ścisłowicz Marta Ścisłowicz
Wystąpił(a) jako: Ania (gościnnie)

Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak
Wystąpił(a) jako: Weronika (gościnnie)

Paulina Chruściel Paulina Chruściel
Wystąpił(a) jako: Milena (gościnnie)

Edyta Duda-Olechowska Edyta Duda-Olechowska
Wystąpił(a) jako: Konsul Szwecji (gościnnie)

Jakub Kornacki Jakub Kornacki
Wystąpił(a) jako: Waldi

Bogusław Kudłek Bogusław Kudłek
Wystąpił(a) jako: Dozorca (gościnnie)

Jacek Lasok Jacek Lasok
Wystąpił(a) jako: Policjant (2005) (gościnnie) (niewymi

Beata Łuczak Beata Łuczak
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Bartłomiej Morawski Bartłomiej Morawski
Wystąpił(a) jako: Rafał, kolega z biura Krzysztofa (gościnnie)

Paweł Orleański Paweł Orleański
Wystąpił(a) jako: Redaktor (gościnnie)

Agata Załęcka Agata Załęcka
Wystąpił(a) jako: Barmanka Jola (gościnnie)

Małgorzata Lipmann Małgorzata Lipmann
Wystąpił(a) jako: Iza (gościnnie)

Maciej Więckowski Maciej Więckowski
Wystąpił(a) jako: Migotek (polski dubbing)

Maciej Makowski Maciej Makowski
Wystąpił(a) jako: Mirek (gościnnie)

Filip Bobek Filip Bobek
Wystąpił(a) jako: Piotr Konopka (gościnnie)

Antonina Choroszy Antonina Choroszy
Wystąpił(a) jako: Krymska, żona Krymskiego (gościnnie)

Mateusz Łasowski Mateusz Łasowski
Wystąpił(a) jako: Ludwik (gościnnie)

Konrad Marszałek Konrad Marszałek
Wystąpił(a) jako: Fotoreporter (gościnnie)

Tomasz Olejarczyk Tomasz Olejarczyk
Wystąpił(a) jako: Przedstawiciel "Guinnessa" (gościnnie)

Jerzy Pożarowski Jerzy Pożarowski
Wystąpił(a) jako: Stedtke (gościnnie)

Mikołaj Muller Mikołaj Muller
Wystąpił(a) jako: Major Ryba (gościnnie)

Wojciech Glanc Wojciech Glanc
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna (2005) (gościnnie)

Katarzyna Tlałka Katarzyna Tlałka
Wystąpił(a) jako: Była kochanka Orlicza

Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka
Wystąpił(a) jako: Marta, siostra Romana (gościnnie)

Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka
Wystąpił(a) jako: Klaudia, pracownica w gabinecie odnowy genetycznej(2005) (gościnnie)

Jarosław Jabłoński Jarosław Jabłoński
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie) (niewymieniony w c

Michał Anioł Michał Anioł
Wystąpił(a) jako: Bauer (gościnnie)

Jan Wojtyński Jan Wojtyński
Wystąpił(a) jako: Świadek Jehowy (gościnnie)

Jerzy Pal Jerzy Pal
Wystąpił(a) jako: Ech, właściciel hurtowni

Bartosz Picher Bartosz Picher
Wystąpił(a) jako: Johann Blazer, współpracownik Stocka (gościnnie)

Ziemowit Wasielewski Ziemowit Wasielewski
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca w sklepie meblowym (gościnnie)

Konrad Rydlewski Konrad Rydlewski
Wystąpił(a) jako: "Śruba", chłopak "Grubej" (gościnnie)

Radosław Hebal Radosław Hebal
Wystąpił(a) jako: Nieznajomy (gościnnie)

Tomasz Podsiadły Tomasz Podsiadły
Wystąpił(a) jako: Janusz Szydlewski (gościnnie)

Sylwester Matulka Sylwester Matulka
Wystąpił(a) jako: Hydraulik (gościnnie)

Ryszard Bauman Ryszard Bauman
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Adam Biedrzycki Adam Biedrzycki
Wystąpił(a) jako: Tata chłopca (gościnnie)

Klaudia Kąca Klaudia Kąca
Wystąpił(a) jako: Anka Olech (gościnnie)

Łukasz Konopka Łukasz Konopka
Wystąpił(a) jako: Karol Ryszkowski

Agnieszka Sztuk Agnieszka Sztuk
Wystąpił(a) jako: Ewa Irecka,żona Wiktora (gościnnie)

Sebastian Łach Sebastian Łach
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Norbert Kaczorowski Norbert Kaczorowski
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w biurze Adama (gościnnie)

Mariusz Sibiga Mariusz Sibiga
Wystąpił(a) jako: Jean Pierre Noiret (gościnnie)

Władysław Grzywna Władysław Grzywna
Wystąpił(a) jako: Recepcjonista w hotelu (gościnnie)

Robert Błoński Robert Błoński
Wystąpił(a) jako: Michał (gościnnie)

Cezary Jankowski Cezary Jankowski
Wystąpił(a) jako: Adwokat Ewy Mroczek (gościnnie)

Piotr Makarski Piotr Makarski
Wystąpił(a) jako: Wacław Pawlik (gościnnie)

Ewa Rasińska Ewa Rasińska
Wystąpił(a) jako: Elwira Kuźmicz, matka Damiana (gościnnie)

Sławomir Tomczak Sławomir Tomczak
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ewa Ampulska Ewa Ampulska
Wystąpił(a) jako: Ciotka małego Krzysztofa (gościnnie)

Żanna Gierasimowa Żanna Gierasimowa
Wystąpił(a) jako: Nadia, zawiadowczyni stacji

Matylda Podfilipska Matylda Podfilipska
Wystąpił(a) jako: Kobieta

Katarzyna Matczak Katarzyna Matczak
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka (gościnnie)

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz Kalina Hlimi-Pawlukiewicz
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna (gościnnie)

Marek Prażanowski Marek Prażanowski
Wystąpił(a) jako: Krawiec Stanisław Groński (gościnnie)

Adam Pater Adam Pater
Wystąpił(a) jako: Janek Makowski "Makówa" (gościnnie)

Kamila Sammler Kamila Sammler
Wystąpił(a) jako: Teresa Pesta (gościnnie)

Marcin Rogacewicz Marcin Rogacewicz
Wystąpił(a) jako: Komisarz Michał Adamski (gościnnie)

Rafał Sadowski Rafał Sadowski
Wystąpił(a) jako: Ranny żołnierz niemiecki rozmawiający z Kurchnerem w szpitalu (gościn

Sebastian Świerszcz Sebastian Świerszcz
Wystąpił(a) jako: Tokarz, ekspert wojskowy AK (gościnnie)

Roch Siemianowski Roch Siemianowski
Wystąpił(a) jako: Recepcjonista w motelu (gościnnie)

Maciej Wyczański Maciej Wyczański
Wystąpił(a) jako: Darek Baron (gościnnie)

Michał Napiątek Michał Napiątek
Wystąpił(a) jako: Urzędnik gminy żydowskiej / Bojownik żydowski Dawid

Bartosz Burzyński Bartosz Burzyński
Wystąpił(a) jako: Mundek, kumpel Szczepana (gościnnie)

Paweł Stankiewicz Paweł Stankiewicz
Wystąpił(a) jako: Bruno, kolega Nowotnika

Artur Kruczek Artur Kruczek
Wystąpił(a) jako: Andrzej, chłopak Agnieszki (gościnnie)

Andżelika Piechowiak Andżelika Piechowiak
Wystąpił(a) jako: Roksana, tancerka (gościnnie)

Robert Koszucki Robert Koszucki
Wystąpił(a) jako: Marcel (gościnnie)

Beata Kostrzewa Beata Kostrzewa
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Iwona Miernik Iwona Miernik
Wystąpił(a) jako: Żona Zawady (gościnnie)

Krzysztof Bochenek Krzysztof Bochenek
Wystąpił(a) jako: Prowadzący aukcję (gościnnie)

Joanna Kupińska Joanna Kupińska
Wystąpił(a) jako: Iza (gościnnie)

Mirosław Neinert Mirosław Neinert
Wystąpił(a) jako: Ojciec Justyny

Maria Kowalik Maria Kowalik
Wystąpił(a) jako: Inez Lewiński, kochanka Orlicza (gościnnie)

Arkadiusz Głogowski Arkadiusz Głogowski
Wystąpił(a) jako: Barman w "Hadesie" (gościnnie)

Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: Chłopak z Pragi (2005) (gościnnie)

Kamil Grenda Kamil Grenda
Wystąpił(a) jako: Chłopiec z bagażnika (gościnnie)

Piotr Bała Piotr Bała
Wystąpił(a) jako: Spiker (gościnnie)

Agnieszka Maliszewska Agnieszka Maliszewska
Wystąpił(a) jako: Kierowniczka sklepu (gościnnie)

Marcin Turski Marcin Turski
Wystąpił(a) jako: Gontar (2005) (gościnnie)

Paweł Hajnos Paweł Hajnos
Wystąpił(a) jako: Artur Grudny, były chłopak Kasi (gościnnie)

Katarzyna Dąbrowska Katarzyna Dąbrowska
Wystąpił(a) jako: Graba, strażniczka na Pawiaku

Włodzimierz Wilkosz Włodzimierz Wilkosz
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Roszkowskich (gościnnie)

Janusz Błaszczyk Janusz Błaszczyk
Wystąpił(a) jako: Gajowy (gościnnie)

Wanda Neumann Wanda Neumann
Wystąpił(a) jako: Bronia

Katarzyna Chrzanowska Katarzyna Chrzanowska
Wystąpił(a) jako: Elżbieta Spychowska (gościnnie)

Zygmunt Fok Zygmunt Fok
Wystąpił(a) jako: Dozorca parkingu (2004) (gościnnie)

Jacek Sut Jacek Sut
Wystąpił(a) jako: Technik kryminalistyczny

Mariusz Sabiniewicz Mariusz Sabiniewicz
Wystąpił(a) jako: Zbyszek, negocjator (gościnnie)

Ewa Kuzyk-Florczak Ewa Kuzyk-Florczak
Wystąpił(a) jako: Szefowa sex-telefonu

Przemysław Dąbrowski Przemysław Dąbrowski
Wystąpił(a) jako: Wywiadowca (gościnnie)

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska
Wystąpił(a) jako: Ula Fiszer (gościnnie)

Stanisław Zatłoka Stanisław Zatłoka
Wystąpił(a) jako: Jubiler (gościnnie)

Gizella Bortel Gizella Bortel
Wystąpił(a) jako: Kobieta wychodząca z getta (gościnnie)

Andrzej Brzeski Andrzej Brzeski
Wystąpił(a) jako: Mechanik (gościnnie) (niewymieniony w

Włodzimierz Gołaszewski Włodzimierz Gołaszewski
Wystąpił(a) jako: Marszand (gościnnie)

Laura Łącz Laura Łącz
Wystąpił(a) jako: Zakładniczka (gościnnie)

Stanisław Pąk Stanisław Pąk
Wystąpił(a) jako: Malarz Gancarza (gościnnie)

Edward Janaszek Edward Janaszek
Wystąpił(a) jako: Bezdomny (2005) (gościnnie)

Ireneusz Machnicki Ireneusz Machnicki
Wystąpił(a) jako: Robert (gościnnie)

Katarzyna Walter Katarzyna Walter
Wystąpił(a) jako: Szefowa agencji reklamowej (gościnnie)

Krystyna Froelich Krystyna Froelich
Wystąpił(a) jako: Sekretarka Rolskiego (gościnnie)

Karina Szafrańska Karina Szafrańska
Wystąpił(a) jako: Ela (polski dubbing)

Artur Sokołowski Artur Sokołowski
Wystąpił(a) jako: Tajniak (gościnnie)

Paweł Chojnacki Paweł Chojnacki
Wystąpił(a) jako: Policjant w Janówku (2005) (gościnnie)

Jerzy Krasuń Jerzy Krasuń
Wystąpił(a) jako: Barucki, właściciel samochodu (gościnnie)

Teresa Dzielska Teresa Dzielska
Wystąpił(a) jako: Aneta Czerwińska (gościnnie)

Jacek Bończyk Jacek Bończyk
Wystąpił(a) jako: Joey (polski dubbing)

Radosław Popłonikowski Radosław Popłonikowski
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w samochodzie (gościnnie)

Marcin Kołaczkowski Marcin Kołaczkowski
Wystąpił(a) jako: Fotograf Adek (gościnnie)

Jacek Krautforst Jacek Krautforst
Wystąpił(a) jako: Lekarz karetki pogotowia (2004) (gościnnie)

Michał Świtała Michał Świtała
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Pasików (gościnnie)

Katarzyna Skrzypek Katarzyna Skrzypek
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marek Bocianiak Marek Bocianiak
Wystąpił(a) jako: Kupujący mieszkanie (gościnnie)

Tomasz Traczyński Tomasz Traczyński
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Andrzej Środziński Andrzej Środziński
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Ziarneckiego (2005) (gościnnie)

Aniceta Raczek-Ochnicka Aniceta Raczek-Ochnicka
Wystąpił(a) jako: Kobieta z amerykańskim paszportem (gościnnie)

Michał Lewandowski Michał Lewandowski
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca u jubilera (gościnnie)

Krzysztof Respondek Krzysztof Respondek
Wystąpił(a) jako: Podkomisarz Łukasz Strzelecki (gościnnie)

Artur Kocięcki Artur Kocięcki
Wystąpił(a) jako: Doktor Janusz Lewicki (gościnnie)

Jan Aleksandrowicz Jan Aleksandrowicz
Wystąpił(a) jako: Michał Jonas (gościnnie)

Diana Pasikowska Diana Pasikowska
Wystąpił(a) jako: Ilona Ziarnecka (2005) (gościnnie)

Łukasz Matecki Łukasz Matecki
Wystąpił(a) jako: Pracownik agencji reklamowej

Karolina Dryzner Karolina Dryzner
Wystąpił(a) jako: Ewa Mikosz

Dorota Abbe-Kuźmińska Dorota Abbe-Kuźmińska
Wystąpił(a) jako: Prowadząca zajęcia adopcyjne (gościnnie)

Jolanta Olszewska Jolanta Olszewska
Wystąpił(a) jako: Motylewska (gościnnie)

Andrzej Ferenc Andrzej Ferenc
Wystąpił(a) jako: Aktor Andrzej Bonder, "Hubert Rajski" w telenoweli "Radość i łzy" (go

Jerzy Matałowski Jerzy Matałowski
Wystąpił(a) jako: Aptekarz Adam Golański (gościnnie)

Włodzimierz Biernacki Włodzimierz Biernacki
Wystąpił(a) jako: Funkcjonariusz BSW (gościnnie)

Anna Chitro Anna Chitro
Wystąpił(a) jako: Żona "Cichego" (gościnnie)

Cezariusz Chrapkiewicz Cezariusz Chrapkiewicz
Wystąpił(a) jako: Proboszcz (gościnnie)

Renata Domagała Renata Domagała
Wystąpił(a) jako: Położna (gościnnie)

Stefan Każuro Stefan Każuro
Wystąpił(a) jako: Bulgotek (polski dubbing)

Ryszard Adamus Ryszard Adamus
Wystąpił(a) jako: Karol Balicki (gościnnie)

Marian Kaczor Marian Kaczor
Wystąpił(a) jako: Biegacz (gościnnie)

Paweł Szwed Paweł Szwed
Wystąpił(a) jako: pracownik sklepu jubilerskiego Pasików (gościnnie)

Beata Chruścińska Beata Chruścińska
Wystąpił(a) jako: Anna, sekretarka w firmie Tomeckiego i Gancarza (gościnnie)

Krzysztof Zakrzewski Krzysztof Zakrzewski
Wystąpił(a) jako: Właściciel lombardu (gościnnie)

Agnieszka Śnieżyńska Agnieszka Śnieżyńska
Wystąpił(a) jako: Joanna Rejko, żona Norberta (gościnnie)

Piotr Jędrzejek Piotr Jędrzejek
Wystąpił(a) jako: Robert Michalak (gościnnie)

Małgorzata Rudzka Małgorzata Rudzka
Wystąpił(a) jako: Iwona Bartnik (gościnnie)

Marta Zygadło Marta Zygadło
Wystąpił(a) jako:

Agnieszka Dulęba Agnieszka Dulęba
Wystąpił(a) jako: Studentka, utrzymanka Gancarza (gościnnie)

Katarzyna Romańczuk Katarzyna Romańczuk
Wystąpił(a) jako: Gosposia Kuźmiczów (2005) (gościnnie)

Aleksandra Bożek Aleksandra Bożek
Wystąpił(a) jako: Bożena (gościnnie)

Antoni Barłowski Antoni Barłowski
Wystąpił(a) jako: Specjalista (gościnnie)

Marcin Piętowski Marcin Piętowski
Wystąpił(a) jako: Hauptsturmfuhrer Wilhelm Brehm

Magdalena Wójcik Magdalena Wójcik
Wystąpił(a) jako: Joanna Lipska (gościnnie)

Bogdan Misiewicz Bogdan Misiewicz
Wystąpił(a) jako: Sędzia (gościnnie)

Wiktor Korzeniewski Wiktor Korzeniewski
Wystąpił(a) jako: Psycholog (gościnnie)

Ludwika Górecka Ludwika Górecka
Wystąpił(a) jako: Matka "Zebiego" (gościnnie)

Marcin Błaszak Marcin Błaszak
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz w markecie (gościnnie)

Marcin Rój Marcin Rój
Wystąpił(a) jako: Aktor w przedstawieniu (gościnnie)

Antoni Królikowski Antoni Królikowski
Wystąpił(a) jako: Struś

Diana Kadłubowska Diana Kadłubowska
Wystąpił(a) jako: Ilona Ziarnecka (2005) (gościnnie)

Marzena Strzycka Marzena Strzycka
Wystąpił(a) jako: Kasjerka w supermarkecie (2005) (gościnnie)

Magdalena Górska Magdalena Górska
Wystąpił(a) jako: Patrycja, żona Marka Brodeckiego

Karolina Jóźwiak Karolina Jóźwiak
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Renata Kretówna Renata Kretówna
Wystąpił(a) jako: Marianna Budny, matka "Grabarza" (gościnnie)

Bernard Kierat Bernard Kierat
Wystąpił(a) jako: Rafał Myśliwski (gościnnie)

Magda Margulewicz Magda Margulewicz
Wystąpił(a) jako: Kelnerka w "Hadesie" / Anna Kmita (gościnnie)

Kamila Calińska Kamila Calińska
Wystąpił(a) jako: Pani młoda (gościnnie)

Paweł Lipnicki Paweł Lipnicki
Wystąpił(a) jako: "Kozak" (gościnnie)

Anna Maria Chrostowska Anna Maria Chrostowska
Wystąpił(a) jako: Kasjerka (gościnnie)

Agnieszka Wawrzkiewicz-Kowalska Agnieszka Wawrzkiewicz-Kowalska
Wystąpił(a) jako: Anna Matusiak (gościnnie)

Patrycja Lipińska Patrycja Lipińska
Wystąpił(a) jako: Śpiewaczka na ulicy (gościnnie)

Magdalena Rembacz Magdalena Rembacz
Wystąpił(a) jako: Agnieszka Dworska, patolog w Karkowie (2005) (gościnnie)

Przemysław Gąsiorowicz Przemysław Gąsiorowicz
Wystąpił(a) jako: Strażnik miejski (gościnnie)

Wiktor Korzeniowski Wiktor Korzeniowski
Wystąpił(a) jako: Redaktor Murawski (gościnnie)

Piotr Kazimierski Piotr Kazimierski
Wystąpił(a) jako: Naczelnik wydziału PG (gościnnie)

Iwona Wszołkówna Iwona Wszołkówna
Wystąpił(a) jako: Kelnerka, Iwona

Przemysław Glapiński Przemysław Glapiński
Wystąpił(a) jako: Policjant z Żytniej (gościnnie)

Edyta Duda Edyta Duda
Wystąpił(a) jako: Konsul Szwecji (gościnnie)

Paweł Koślik Paweł Koślik
Wystąpił(a) jako: Antyterrorysta (2004) (gościnnie)

Marzena Styczeń Marzena Styczeń
Wystąpił(a) jako: Gienia, żona dozorcy (2005)

Wiktor Pniewski Wiktor Pniewski
Wystąpił(a) jako: Sebastian Majczak (gościnnie)

Grzegorz Pierczyński Grzegorz Pierczyński
Wystąpił(a) jako: Członek sekty "Eden" (2005) (gościnnie)

Katarzyna Kowalik Katarzyna Kowalik
Wystąpił(a) jako: Natalia Bednarz (gościnnie)

Paweł Prokopczuk Paweł Prokopczuk
Wystąpił(a) jako: Fotograf Sołtan (gościnnie)

Masza Bauman Masza Bauman
Wystąpił(a) jako: Policjantka (2004) / Tajniak "Jedynka" (2005) (gościnnie)

Edyta Torhan Edyta Torhan
Wystąpił(a) jako: Policjantka w dyżurce (gościnnie)

Gabriela Frycz Gabriela Frycz
Wystąpił(a) jako: Majka, dziewczyna Maćka (gościnnie)

Maria Góralczyk Maria Góralczyk
Wystąpił(a) jako: Monika Zimecka

Monika Gruda Monika Gruda
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Martyna Kliszewska Martyna Kliszewska
Wystąpił(a) jako: Kobieta z dzieckiem w łapance (gościnnie)

Anna Wodzyńska Anna Wodzyńska
Wystąpił(a) jako: Pracownica / Dziewczyna "Kinola" (gościnnie)

Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska
Wystąpił(a) jako: Modelka Agnieszka Kurska (gościnnie)

Marcin Artecki Marcin Artecki
Wystąpił(a) jako: Pomocnik recepcjonisty (gościnnie)

Maria Bujakowska Maria Bujakowska
Wystąpił(a) jako: Dozorczyni kamienicy Czajki (2005) (gościnnie)

Józef Onyszkiewicz Józef Onyszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Mikruta, kościelny w Janówku (gościnnie)

Paweł Królikowski Paweł Królikowski
Wystąpił(a) jako: Kong (polski dubbing)

Joanna Kwiatkowska-Zduń Joanna Kwiatkowska-Zduń
Wystąpił(a) jako: Żona Szajnego (gościnnie)

Hanna Kochańska Hanna Kochańska
Wystąpił(a) jako: Żona Szostaka

Anna Piróg Anna Piróg
Wystąpił(a) jako: Kwiaciarka (gościnnie)

Michał Taran Michał Taran
Wystąpił(a) jako: Dostawca (gościnnie)

Damian Aleksander Damian Aleksander
Wystąpił(a) jako: Szymon Skalski, chłopak Agnieszki Kurskiej (gościnnie)

Michał Michalski Michał Michalski
Wystąpił(a) jako: Jacek Romaniuk, były redaktor wydawnictwa "Art Sacral", wspólnik witrażysty (2005)

Tomasz Zaród Tomasz Zaród
Wystąpił(a) jako: Lekarz na sali operacyjnej / Mężczyzna (gościnnie)

Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz
Wystąpił(a) jako: Wiesia (gościnnie)

Bui Ngoc Hai Nam Bui Ngoc Hai Nam
Wystąpił(a) jako: Wu Lang, dostarczyciel sushi (gościnnie)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Wystąpił(a) jako: Halina Makowiec, matka Kuby (gościnnie)

Aleksander Zelenaj Aleksander Zelenaj
Wystąpił(a) jako: Kolega Moniki (gościnnie)

Dariusz Wiktorowicz Dariusz Wiktorowicz
Wystąpił(a) jako: Pan Mirek (gościnnie)

Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Amant / Uczestnik (gościnnie)

Maria Mielnikow-Krawczyk Maria Mielnikow-Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka w spa (gościnnie)

Jarosław Strzała Jarosław Strzała
Wystąpił(a) jako: Koleś (gościnnie)

Katarzyna Dudzińska Katarzyna Dudzińska
Wystąpił(a) jako: Matka w przedszkolu (gościnnie)

Monika Januszkiewicz Monika Januszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Tosia Krajewska (gościnnie)

Daria Iwan Daria Iwan
Wystąpił(a) jako: Baśka, koleżanka Leny (gościnnie)

Mirosław Hołówko Mirosław Hołówko
Wystąpił(a) jako: Listonosz (gościnnie)

Andrzej Wronowski Andrzej Wronowski
Wystąpił(a) jako: Listonosz (gościnnie)

Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska
Wystąpił(a) jako: Kasia z fitness-clubu (gościnnie)

Jerzy Mac Jerzy Mac
Wystąpił(a) jako: Lekarz pogotowia (gościnnie)

Katarzyna Piętowska Katarzyna Piętowska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Zofia Idzikowska Zofia Idzikowska
Wystąpił(a) jako: Pieniakowa (gościnnie)

Mirosław Domagała Mirosław Domagała
Wystąpił(a) jako: Listonosz (gościnnie)

Iwona Fornalczyk Iwona Fornalczyk
Wystąpił(a) jako: Urzędniczka (gościnnie)

Anna Fronik Anna Fronik
Wystąpił(a) jako: Dyrektor przedszkola (gościnnie)

Piotr Głuchowski Piotr Głuchowski
Wystąpił(a) jako: Darek (gościnnie)

Jarosław Ludian Jarosław Ludian
Wystąpił(a) jako: Policjant z Białegostoku (gościnnie)

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny
Wystąpił(a) jako: Bronek Woyciechowski

Maksymilian Rogacki Maksymilian Rogacki
Wystąpił(a) jako: Młody ksiądz (gościnnie)

Wojciech Zagórski Wojciech Zagórski
Wystąpił(a) jako: Stary Żyd (gościnnie)

Wiesław Wójcik Wiesław Wójcik
Wystąpił(a) jako: Winiarski, dziadek Romy (gościnnie)

Ewelina Dubczyk Ewelina Dubczyk
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Wandy (gościnnie)

Ewa Kutynia Ewa Kutynia
Wystąpił(a) jako: Aspirant Zuzanna Ostrowska

Kamil Maćkowiak Kamil Maćkowiak
Wystąpił(a) jako: Prokurator okręgowy Jacek Dumicz

Piotr Danielski Piotr Danielski
Wystąpił(a) jako: Pomocnik "Aptekarza" (gościnnie)

Krzysztof Radkowski Krzysztof Radkowski
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Piotr Koresendowicz Piotr Koresendowicz
Wystąpił(a) jako: Ojciec dziewczynki (gościnnie)

Maciej Łykowski Maciej Łykowski
Wystąpił(a) jako: Nauczyciel (gościnnie)

Zbigniew Leciński Zbigniew Leciński
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Kinga Piąty Kinga Piąty
Wystąpił(a) jako: Kamila Gadomska (gościnnie)

Jakub Porębski Jakub Porębski
Wystąpił(a) jako: Maciuś, syn kierowniczki sklepu (gościnnie)

Katarzyna Sobańska-Filak Katarzyna Sobańska-Filak
Wystąpił(a) jako: Kasjerka (gościnnie)

Joanna Kryńska Joanna Kryńska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka TVN24 (gościnnie)

Anna Śledź Anna Śledź
Wystąpił(a) jako: Kasjerka (gościnnie)

Jan Wrzesień Jan Wrzesień
Wystąpił(a) jako: Recepconista (gościnnie)

Witold Andrzejewski Witold Andrzejewski
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Monika Markiewicz Monika Markiewicz
Wystąpił(a) jako: Matka (gościnnie)

Mirosław Nycz Mirosław Nycz
Wystąpił(a) jako: Recepcjonista (gościnnie)

Piotr Gugała Piotr Gugała
Wystąpił(a) jako: Brat "Jokera" (gościnnie)

Aleksandra Puzio Aleksandra Puzio
Wystąpił(a) jako: Dziewczynka (gościnnie)

Beniamin Zontag Beniamin Zontag
Wystąpił(a) jako: Chłopak (gościnnie)

Krzysztof Denisiuk Krzysztof Denisiuk
Wystąpił(a) jako: Potężny facet (gościnnie)

Mariusz Lewandowski Mariusz Lewandowski
Wystąpił(a) jako: Gangster (gościnnie)

Paweł Tołwiński Paweł Tołwiński
Wystąpił(a) jako: "Szklana" (gościnnie)

Agata Skowrońska Agata Skowrońska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Kazimierz Szyszka Kazimierz Szyszka
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Sezierskiego (gościnnie)

Elżbieta Ślęzak Elżbieta Ślęzak
Wystąpił(a) jako: Dziewczynka (gościnnie)

Beata Sandurska Beata Sandurska
Wystąpił(a) jako: Aneta Środa (gościnnie)

Zbigniew Bieńkowski Zbigniew Bieńkowski
Wystąpił(a) jako: Grubszy mężczyzna (gościnnie)

Sławomir Miska Sławomir Miska
Wystąpił(a) jako: Młody mężczyzna (gościnnie)

Barbara Czapska Barbara Czapska
Wystąpił(a) jako: Iwona Barska (gościnnie)

Katarzyna Anna Małachowska Katarzyna Anna Małachowska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka w motelu (gościnnie)

Jarosław Góral Jarosław Góral
Wystąpił(a) jako: Edward Góralski "Góral" (gościnnie)

Bożena Romańska Bożena Romańska
Wystąpił(a) jako: Klientka sklepu AGD (gościnnie)

Mateusz Jasiński Mateusz Jasiński
Wystąpił(a) jako: Syn "Cichego" (gościnnie)

Izabela Stęclik Izabela Stęclik
Wystąpił(a) jako: Kasjerka ze spożywczego (2005) (gościnnie)

Kamil Krawczykowski Kamil Krawczykowski
Wystąpił(a) jako: Lesio (gościnnie)

Patryk Tybura Patryk Tybura
Wystąpił(a) jako: Tajniak (2004) (gościnnie)

Karolina Muszalak Karolina Muszalak
Wystąpił(a) jako: Sandra, kochanka Grabarza (gościnnie)

Janusz Sadowski Janusz Sadowski
Wystąpił(a) jako: "Buli"

Ilona Wrońska Ilona Wrońska
Wystąpił(a) jako: Grażyna Rolicka (gościnnie)

Przemysław Pankowski Przemysław Pankowski
Wystąpił(a) jako: Chłopak (gościnnie)

Jerzy Michalski Jerzy Michalski
Wystąpił(a) jako: Dionizy Jamrak "Juma" (gościnnie)

Tomasz Waczyński Tomasz Waczyński
Wystąpił(a) jako: Kumpel "Kupca" z celi (gościnnie)

Łukasz Płoszajski Łukasz Płoszajski
Wystąpił(a) jako: Chłopak / Konferansjer / Posłaniec / Mąż / Policjant (gościnnie)

Włodzimierz Midak Włodzimierz Midak
Wystąpił(a) jako: Klient w taksówce (gościnnie)

Radosław Chabowski Radosław Chabowski
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Dariusz Niebudek Dariusz Niebudek
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Katarzyna Skoniecka Katarzyna Skoniecka
Wystąpił(a) jako: Redaktorka / Dziewczyna / Aktorka / Kobieta (gościnnie)

Sławomir Olszewski Sławomir Olszewski
Wystąpił(a) jako: Adwokat (gościnnie)

Wojciech Kuliński Wojciech Kuliński
Wystąpił(a) jako: Redaktor tv (gościnnie)

Jacek Wytrzymały Jacek Wytrzymały
Wystąpił(a) jako: Sebastian Koza (2005) (gościnnie)

Andrzej Wójcik Andrzej Wójcik
Wystąpił(a) jako: Technik kryminalistyczny (2005) (gościnnie)

Roman Piętakiewicz Roman Piętakiewicz
Wystąpił(a) jako: Niemiecki turysta (gościnnie)

Krzysztof Górecki Krzysztof Górecki
Wystąpił(a) jako: Dyrektor ośrodka opiekuńczego (gościnnie)

Ilona Chojnowska Ilona Chojnowska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Krzysztof Mateusiak Krzysztof Mateusiak
Wystąpił(a) jako: Alpinista Mariusz (gościnnie)

Joanna Bać Joanna Bać
Wystąpił(a) jako: Tancerka Lilka (gościnnie)

Paweł Podgórski Paweł Podgórski
Wystąpił(a) jako: Strażnik więzienny

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska
Wystąpił(a) jako: Hostessa (gościnnie)

Teresa Szmigielówna Teresa Szmigielówna
Wystąpił(a) jako: Staruszka

Urszula Dębska Urszula Dębska
Wystąpił(a) jako: Uczennica, koleżanka Patsy (2005) (gościnnie)

Grażyna Kopeć Grażyna Kopeć
Wystąpił(a) jako: Kinga (gościnnie)

Izabela Nowakowska Izabela Nowakowska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Emilia Król Emilia Król
Wystąpił(a) jako: Magda, personal menager "Cowexu" (2005) (gościnnie)

Andrzej Korkuz Andrzej Korkuz
Wystąpił(a) jako: Narkoman (gościnnie)

Klaudia Derebecka Klaudia Derebecka
Wystąpił(a) jako: Teresa Łapka (gościnnie)

Mariusz Śliwiński Mariusz Śliwiński
Wystąpił(a) jako: Specjalista (gościnnie)

Adam Młynarczyk Adam Młynarczyk
Wystąpił(a) jako: Tomek (gościnnie)

Paweł Kamieński Paweł Kamieński
Wystąpił(a) jako: Kolega "Grochola" (gościnnie)

Joanna Król Joanna Król
Wystąpił(a) jako: Teresa Umańska (gościnnie)

Urszula Gotowicka Urszula Gotowicka
Wystąpił(a) jako: Pracownica (gościnnie)

Lidia Bogaczówna Lidia Bogaczówna
Wystąpił(a) jako: Miarkowa (gościnnie)

Ania Żytka Ania Żytka
Wystąpił(a) jako: Dziewczynka (gościnnie)

Filip Budweil Filip Budweil
Wystąpił(a) jako: "Żółwik" (gościnnie)

Lena Anna Frankiewicz Lena Anna Frankiewicz
Wystąpił(a) jako: Ola Niwa (gościnnie)

Magdalena Płaneta Magdalena Płaneta
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Buchacza (gościnnie)

Karol Wróblewski Karol Wróblewski
Wystąpił(a) jako: Kinte (polski dubbing)

Wojciech Urbański Wojciech Urbański
Wystąpił(a) jako: Student (gościnnie)

Anna Eljasz Anna Eljasz
Wystąpił(a) jako: Anna Kowal (gościnnie)

Aleksandra Wolak Aleksandra Wolak
Wystąpił(a) jako: Sabina Maliszewska (gościnnie)

Patrycja Soliman Patrycja Soliman
Wystąpił(a) jako: Kasia Moryto (gościnnie)

Krzysztof Zych Krzysztof Zych
Wystąpił(a) jako: Pan młody (gościnnie)

Bartłomiej Świniarski Bartłomiej Świniarski
Wystąpił(a) jako: Pawełek, synek Marty Lipskiej (gościnnie)

Arkadiusz Kulka Arkadiusz Kulka
Wystąpił(a) jako: Partner Korbiela (gościnnie)

Michał Pieczatowski Michał Pieczatowski
Wystąpił(a) jako: Dresiarz (gościnnie)

Suzanna von Nathusius Suzanna von Nathusius
Wystąpił(a) jako: Dziewczynka (gościnnie)

Jolanta Zabirko Jolanta Zabirko
Wystąpił(a) jako: Maja, córka Kamili (gościnnie)

Katarzyna Kulik Katarzyna Kulik
Wystąpił(a) jako: Iwona Gawiś (gościnnie)

Jerzy Próchnicki Jerzy Próchnicki
Wystąpił(a) jako: Emeryt

Andrzej Żółkiewski Andrzej Żółkiewski
Wystąpił(a) jako: Szef bandy (gościnnie)

Jarosław Witaszczyk Jarosław Witaszczyk
Wystąpił(a) jako: "Biegły" (gościnnie)

Mariusz Laskowski Mariusz Laskowski
Wystąpił(a) jako: Barman (gościnnie)

Andrzej Jazowski Andrzej Jazowski
Wystąpił(a) jako: Baranowski (gościnnie)

Joanna Gleń Joanna Gleń
Wystąpił(a) jako: Natalia, opiekunka Krzysia Brodeckiego (gościnnie)

Marcin Fabisiak Marcin Fabisiak
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Kamila Blachowska Kamila Blachowska
Wystąpił(a) jako: Magda Moniś (gościnnie)

Paweł Kumięga Paweł Kumięga
Wystąpił(a) jako: "Yeti" (gościnnie)

Justyna Tawicka Justyna Tawicka
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka (gościnnie)

Błażej Wójcik Błażej Wójcik
Wystąpił(a) jako: Tomasz Majda (gościnnie)

Kamila Blichowska Kamila Blichowska
Wystąpił(a) jako: Magda Moniś (gościnnie)

Olga Rembowska Olga Rembowska
Wystąpił(a) jako: Sylwia Kubiś (gościnnie)

Jacek Barczak Jacek Barczak
Wystąpił(a) jako: Mediator (gościnnie)

Gabriela Całun Gabriela Całun
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Anna Sztejner Anna Sztejner
Wystąpił(a) jako: Becky / Dziecko w zoo w Hoboken (polski dubbing)

Łukasz Talik Łukasz Talik
Wystąpił(a) jako: Biegający chłopak (gościnnie)

Adrianna Przetacka Adrianna Przetacka
Wystąpił(a) jako: Lilianna Klimek (gościnnie)

Jerzy Klonowski Jerzy Klonowski
Wystąpił(a) jako: "Warga" (gościnnie)

Elżbieta Socha Elżbieta Socha
Wystąpił(a) jako: Sekretarka Balickiego (gościnnie)

Iwona Konieczkowska Iwona Konieczkowska
Wystąpił(a) jako: Nauczycielka (gościnnie)

Sławomir Jóźwik Sławomir Jóźwik
Wystąpił(a) jako: "Mokry" (gościnnie)

Jerzy Góralczyk Jerzy Góralczyk
Wystąpił(a) jako: Andrzej Kuna (gościnnie)

Tomasz Czajka Tomasz Czajka
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Kamila Wojciechowska Kamila Wojciechowska
Wystąpił(a) jako: Tancerka w klubie, Monika (gościnnie)

David Andriyan David Andriyan
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca (gościnnie)

Katarzyna Jamróz Katarzyna Jamróz
Wystąpił(a) jako: Marta Drachmańska

Michał Słomski Michał Słomski
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Miszy (gościnnie)

Piotr Kazimierczak Piotr Kazimierczak
Wystąpił(a) jako: Andrzej Malczewski "Malec"

Artur Stanowski Artur Stanowski
Wystąpił(a) jako: Policjant wydziału wewnętrznego (gościnnie)

Ziemowit Pędziwiatr Ziemowit Pędziwiatr
Wystąpił(a) jako: Pirotechnik (gościnnie)

Piotr Furman Piotr Furman
Wystąpił(a) jako: Koziełło (2005) / Robert (2008) (gościnnie)

Grzegorz Żyła Grzegorz Żyła
Wystąpił(a) jako: Policjant kopiący w lesie (gościnnie)

Paweł Suskiewicz Paweł Suskiewicz
Wystąpił(a) jako: Adwokat "Małego" (gościnnie)

Sebastian Wenta Sebastian Wenta
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Czai (gościnnie)

Agnieszka Tatka Agnieszka Tatka
Wystąpił(a) jako: Kasjerka (gościnnie)

Christophe Voise Christophe Voise
Wystąpił(a) jako: Jan Leszczyński (gościnnie)

Antoni Rot Antoni Rot
Wystąpił(a) jako: Dyspozytor pogotowia (gościnnie)

Marcin Zawodziński Marcin Zawodziński
Wystąpił(a) jako: "Piękny" (gościnnie)

Michał Marciniak Michał Marciniak
Wystąpił(a) jako: Krystek Stankiewicz (gościnnie)

Jędrzej Michalski Jędrzej Michalski
Wystąpił(a) jako: Wiesław Kuźmicz, ojciec Damiana (gościnnie)

Witold Bałusz Witold Bałusz
Wystąpił(a) jako: Kuna (gościnnie)

Jarosław Blonkowski Jarosław Blonkowski
Wystąpił(a) jako: Andrzej Staszak, lokator Teresy Miarkowicz (gościnnie)

Ewelina Gronowska Ewelina Gronowska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka (gościnnie)

Agnieszka Antoniewska Agnieszka Antoniewska
Wystąpił(a) jako: Kuzynka Bozowskiej

Jarek Witaszczyk Jarek Witaszczyk
Wystąpił(a) jako: "Biegły" (gościnnie)

Zofia Gabor Zofia Gabor
Wystąpił(a) jako: Cyganka (gościnnie)

Jakub Damore-Krekora Jakub Damore-Krekora
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Michał Derlicki Michał Derlicki
Wystąpił(a) jako: Wiktor Kierzkowski (gościnnie)

Zbigniew Wróbel Zbigniew Wróbel
Wystąpił(a) jako: Komendant posterunku (gościnnie)

Joanna Ignaczewska Joanna Ignaczewska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Katarzyna Boczek Katarzyna Boczek
Wystąpił(a) jako: Psycholog (gościnnie)

Tomasz Wlaziński Tomasz Wlaziński
Wystąpił(a) jako: Kolega Wojtka (gościnnie)

Marta A. Zygadło Marta A. Zygadło
Wystąpił(a) jako: Milena Gontarowa (2005) / Komisarz Paulina Wardecka (2007) (gościnnie

Dominika Buczek Dominika Buczek
Wystąpił(a) jako: Paula, przyjaciółka Kasi (gościnnie)

Maciej Chorzelski Maciej Chorzelski
Wystąpił(a) jako: Jacek (gościnnie) (gościnnie)

Jakub Kędzierski Jakub Kędzierski
Wystąpił(a) jako: Kierownik planu (gościnnie)

Agnieszka Grzybowska Agnieszka Grzybowska
Wystąpił(a) jako: Justyna Marzec

Daniel Karasiewicz Daniel Karasiewicz
Wystąpił(a) jako: Adaś, syn Witka (gościnnie)

Tomasz Justyna Tomasz Justyna
Wystąpił(a) jako: Bezdomny (gościnnie)

Wiesław Podgórski Wiesław Podgórski
Wystąpił(a) jako: Ojciec Roberta Drabika (gościnnie)

Anna Kędziora Anna Kędziora
Wystąpił(a) jako: Ofiara "Rurabombera" (gościnnie)

Barry Salone Barry Salone
Wystąpił(a) jako: "Miki" (gościnnie)

Rafał Przybylski Rafał Przybylski
Wystąpił(a) jako: Technik policyjny (gościnnie)

Klaudia Reding Klaudia Reding
Wystąpił(a) jako: Ania (gościnnie)

Andrzej Jakubczyk Andrzej Jakubczyk
Wystąpił(a) jako: Facet (gościnnie)

Karolina Dziwiszek Karolina Dziwiszek
Wystąpił(a) jako: Olka (gościnnie)

Krzysztof Jarota Krzysztof Jarota
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Bartosz Pietrzak Bartosz Pietrzak
Wystąpił(a) jako: Chłopak Sabiny Maliszewskiej (gościnnie)

Krystyna Szydłowska Krystyna Szydłowska
Wystąpił(a) jako: Administratorka w Szpitalu Praskim (gościnnie)

Tomasz Kania Tomasz Kania
Wystąpił(a) jako: on sam (gitarzysta Tomasz Kania) (gościnnie)

Anna Strachowska Anna Strachowska
Wystąpił(a) jako: Kobieta przy barze (gościnnie)

Dariusz Taraszkiewicz Dariusz Taraszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Policjant z miasteczka (gościnnie)

Małgorzata Szczerbowska Małgorzata Szczerbowska
Wystąpił(a) jako: Żona porwanego tirowca (gościnnie)

Sławomir Krzywiźniak Sławomir Krzywiźniak
Wystąpił(a) jako: Stefan Humel, dyrektor banku (2005) (gościnnie)

Piotr Kieraga Piotr Kieraga
Wystąpił(a) jako: Policjant ze Śląska (gościnnie)

Marek Michalak Marek Michalak
Wystąpił(a) jako: Bezdomny (gościnnie)

Tadeusz Brich Tadeusz Brich
Wystąpił(a) jako: Sąsiad Orliczów (gościnnie)

Paweł Rosłon Paweł Rosłon
Wystąpił(a) jako: "Robik" (gościnnie)

Adrian Fijewski Adrian Fijewski
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Szmidt "Helmut" (gościnnie)

Artur Skarżyński Artur Skarżyński
Wystąpił(a) jako: Witek (gościnnie)

Irena Olecka Irena Olecka
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Karoliny Cieplik (gościnnie)

Łukasz Gajdzis Łukasz Gajdzis
Wystąpił(a) jako: Alpinista Andrzej Kubiak (gościnnie)

Anna Gorajek Anna Gorajek
Wystąpił(a) jako: Renata (2005) (gościnnie)

Dariusz Purchała Dariusz Purchała
Wystąpił(a) jako: Śmieciarz (gościnnie)

Magdalena Ciecierska Magdalena Ciecierska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka (gościnnie)

Nina Repetowska Nina Repetowska
Wystąpił(a) jako: Sąsiadka Orliczów (gościnnie)

Robert Talarczyk Robert Talarczyk
Wystąpił(a) jako: Joachim Budny ?Grabarz? (gościnnie)

Malwina Irek Malwina Irek
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna (gościnnie)

Grzegorz Sobota Grzegorz Sobota
Wystąpił(a) jako: Andrzej Radwan (gościnnie)

Piotr Nykowski Piotr Nykowski
Wystąpił(a) jako: Kumpel (gościnnie)

Wojciech Pluciński Wojciech Pluciński
Wystąpił(a) jako: Dzwiękowiec TV (gościnnie)

Jerzy Dziedzic Jerzy Dziedzic
Wystąpił(a) jako: Sołtys Pełka (gościnnie)

Jolanta Niestrój-Malisz Jolanta Niestrój-Malisz
Wystąpił(a) jako: "Ruda"

Grzegorz Samołówka Grzegorz Samołówka
Wystąpił(a) jako: Kasjer w banku (gościnnie)

Aleksander Calski Aleksander Calski
Wystąpił(a) jako: Kasjer (gościnnie)

Jagoda Szaluś Jagoda Szaluś
Wystąpił(a) jako: Córka Agaty (gościnnie)

Katarzyna Schejbal Katarzyna Schejbal
Wystąpił(a) jako: Agata Starosz, siostra Basi

Piotr Szekowski Piotr Szekowski
Wystąpił(a) jako: Dowódca (2006) (gościnnie)

Mirosław Kopeć Mirosław Kopeć
Wystąpił(a) jako: Staruszek (gościnnie)

Bogusław Podwojcki Bogusław Podwojcki
Wystąpił(a) jako: Policjant na parkingu (2005) (gościnnie)

Piotr Kozakiewicz Piotr Kozakiewicz
Wystąpił(a) jako: Emil Rolski (gościnnie)

Łukasz Arkuszewski Łukasz Arkuszewski
Wystąpił(a) jako: "Kozak" (gościnnie)

Dagmara Leśniak Dagmara Leśniak
Wystąpił(a) jako: Prostytutka w motelu (2005) (gościnnie)

Marek Marcisz Marek Marcisz
Wystąpił(a) jako: Marcin Zalewski "Gruby" (gościnnie)

Paweł Nurkowski Paweł Nurkowski
Wystąpił(a) jako: "Klepacz" (gościnnie)

Sebastian Skrzecz Sebastian Skrzecz
Wystąpił(a) jako: Trener Mirka (gościnnie)

Gabriel Kosowski Gabriel Kosowski
Wystąpił(a) jako: Dziecko (gościnnie)

Mira Baranowska Mira Baranowska
Wystąpił(a) jako: Asystentka (gościnnie)

Tom Batjargal Tom Batjargal
Wystąpił(a) jako: Turysta (gościnnie)

Szymon Różycki Szymon Różycki
Wystąpił(a) jako: Dubler Krzysia (gościnnie)

Walery Mazepczyk Walery Mazepczyk
Wystąpił(a) jako: Robotnik (gościnnie)

Andrzej Bocian Andrzej Bocian
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Ząbkowski (gościnnie)

Monika Chrząstowska Monika Chrząstowska
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Gabrysia Kosowska Gabrysia Kosowska
Wystąpił(a) jako: Dziecko (gościnnie)

Ariunzaya Batjargal Ariunzaya Batjargal
Wystąpił(a) jako: Turystka (gościnnie)

Jakub Szczepaniak Jakub Szczepaniak
Wystąpił(a) jako: Dubler Krzysia (gościnnie)

Marta Majek Marta Majek
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Helmuta (gościnnie)

Przemysław Litwin Przemysław Litwin
Wystąpił(a) jako: "Tulipan" (gościnnie)

Maciej Kosowski Maciej Kosowski
Wystąpił(a) jako: Dziecko (gościnnie)

Patrycja Kiełczewska Patrycja Kiełczewska
Wystąpił(a) jako: Pracownica agencji reklamowej (gościnnie)

Patrycja Wojcinowicz Patrycja Wojcinowicz
Wystąpił(a) jako: Córka "Cichego" (gościnnie)

Marek Wasiak Marek Wasiak
Wystąpił(a) jako: DJ (gościnnie)

Sargis Manukyan Sargis Manukyan
Wystąpił(a) jako: Alek (gościnnie)

Aleksander Świątek Aleksander Świątek
Wystąpił(a) jako: Kuba (gościnnie)

Witold Nemeth Witold Nemeth
Wystąpił(a) jako: Sanitariusz (gościnnie)

Wiesław Krukowski Wiesław Krukowski
Wystąpił(a) jako: Wacław Budny, ojciec "Grabarza" (gościnnie)

Tomasz Troczyński Tomasz Troczyński
Wystąpił(a) jako: Policjant wydziału wewnętrznego (gościnnie)

Paweł Sęgnik Paweł Sęgnik
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Dorota Dzwonowska Dorota Dzwonowska
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Kozy (gościnnie)

Tomasz Mirecki Tomasz Mirecki
Wystąpił(a) jako: Bartek (gościnnie)

Lech Frica Lech Frica
Wystąpił(a) jako: Janusz Sobczak (gościnnie)

Konrad Szczeciński Konrad Szczeciński
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Maria Dyszy Maria Dyszy
Wystąpił(a) jako: Maria, klientka "Grabarza" (gościnnie)

Waldemar Witowski Waldemar Witowski
Wystąpił(a) jako: Pracownik firmy przewozowej (gościnnie)

Jogoda Maruda Jogoda Maruda
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Zawady (gościnnie)

Maciej Uba Maciej Uba
Wystąpił(a) jako: Narkoman (gościnnie)

Magdalena Zalewska Magdalena Zalewska
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Kozy (gościnnie)

Andre De La Cruz Andre De La Cruz
Wystąpił(a) jako: Portugalczyk (gościnnie)

Jerzy Kaliński Jerzy Kaliński
Wystąpił(a) jako: Psychiatra (gościnnie)

Aleksandra Wojtysiak Aleksandra Wojtysiak
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna przy kasie (gościnnie)

Mariusz Lech Mariusz Lech
Wystąpił(a) jako: Członek kwartetu muzycznego (gościnnie)

Michelle von Nathusius Michelle von Nathusius
Wystąpił(a) jako: Monika, "Zosia Rajska" w telenoweli "Radość i łzy" (gościnnie)

Sylwia Szaluś Sylwia Szaluś
Wystąpił(a) jako: Kobieta w kinie (gościnnie)

Dawran Mamedov Dawran Mamedov
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca Kleszcza (gościnnie)

Antonio Nagotti Antonio Nagotti
Wystąpił(a) jako: Właściciel restauracji (gościnnie)

Jarosław Ostolski Jarosław Ostolski
Wystąpił(a) jako: Płetwonurek (gościnnie)

Kamil Drabik Kamil Drabik
Wystąpił(a) jako: Sebastian (gościnnie)

Eryk Kaźmierczak Eryk Kaźmierczak
Wystąpił(a) jako: Chłopiec (gościnnie)

Justyna Gregorczyk-Kania Justyna Gregorczyk-Kania
Wystąpił(a) jako: Członek kwartetu muzycznego (gościnnie)

Alexander Jacquat Alexander Jacquat
Wystąpił(a) jako: Reżyser telenoweli "Radość i łzy" (gościnnie)

Adrian Duszak Adrian Duszak
Wystąpił(a) jako: Synek Grażyny (gościnnie)

Antonio Bana Antonio Bana
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Eryk Szuba Eryk Szuba
Wystąpił(a) jako: Syn "Rotgera" (gościnnie)

Marek Bazdyga Marek Bazdyga
Wystąpił(a) jako: Płetwonurek (gościnnie)

Wiktoria Strzeżek Wiktoria Strzeżek
Wystąpił(a) jako: Antek (gościnnie)

Iwona Wołoszynek Iwona Wołoszynek
Wystąpił(a) jako: Członek kwartetu muzycznego (gościnnie)

Piotr Karolak Piotr Karolak
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Grinki (gościnnie)

Janusz Niedbał Janusz Niedbał
Wystąpił(a) jako: Bandyta (gościnnie)

Piotr Błażejak Piotr Błażejak
Wystąpił(a) jako: Chłopak z miasteczka (gościnnie)

Mariusz Szczęsny Mariusz Szczęsny
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Grinki (gościnnie)

Aleksandra Dzięgielska Aleksandra Dzięgielska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Peter Organ Peter Organ
Wystąpił(a) jako: Chłopak z siłowni (gościnnie)

Zygmunt Drużbicki Zygmunt Drużbicki
Wystąpił(a) jako: Reporter (gościnnie)

Natalia Iszczenko Natalia Iszczenko
Wystąpił(a) jako: Dorotka Gawin (gościnnie)

Natalia Siwiec Natalia Siwiec
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Daniel Ciechulski Daniel Ciechulski
Wystąpił(a) jako: Człowiek "Rotgera" (gościnnie)

Andrzej Wierzbicki Andrzej Wierzbicki
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Czai (gościnnie)

Dariusz Żochowski Dariusz Żochowski
Wystąpił(a) jako: Strażnik (gościnnie)

Joanna Mozgawa Joanna Mozgawa
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna (gościnnie)

Piotr Sukiennik Piotr Sukiennik
Wystąpił(a) jako: Fachowiec obsługujący wykrywacz kłamstw (gościnnie)

Aleksandra Zawalska Aleksandra Zawalska
Wystąpił(a) jako: Sklepikarka (gościnnie)

Maciej Garwoliński Maciej Garwoliński
Wystąpił(a) jako: Oświetleniowiec TV (gościnnie)

Ewa Cegłowska Ewa Cegłowska
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Zbigniew Raubo Zbigniew Raubo
Wystąpił(a) jako: Więzień (gościnnie)

Magdalena Stanisławska Magdalena Stanisławska
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Antoni Żymłą Antoni Żymłą
Wystąpił(a) jako: Klient sklepu (gościnnie)

Paweł Marciniak Paweł Marciniak
Wystąpił(a) jako: Szef kuchni (gościnnie)

Stanisław Szeliga Stanisław Szeliga
Wystąpił(a) jako: Jaś Piecha, wnuk leśniczego (gościnnie)

Piotr Rychlewski Piotr Rychlewski
Wystąpił(a) jako: Ryszard Gomuła (gościnnie)

Karol Czerwonka Karol Czerwonka
Wystąpił(a) jako: Pomocnik kucharza (gościnnie)

Patrycja Czerska Patrycja Czerska
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Jan Herla Jan Herla
Wystąpił(a) jako: Klient sklepu (gościnnie)

Magdalena Ziembikiewicz Magdalena Ziembikiewicz
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Marcin Konecki Marcin Konecki
Wystąpił(a) jako: Borek (gościnnie)

Magdalena Prus Magdalena Prus
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Marcin Sturcbecher Marcin Sturcbecher
Wystąpił(a) jako: Kumpel Waldiego (gościnnie)

Konrad Trzaskowski Konrad Trzaskowski
Wystąpił(a) jako: "Pedro" (gościnnie)

Sandra Zaczkiewicz Sandra Zaczkiewicz
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Natalia Radwan-Richard Natalia Radwan-Richard
Wystąpił(a) jako: Hania Auguścik (gościnnie)

Beata Wiśniewska Beata Wiśniewska
Wystąpił(a) jako: Kobieta z pubu (gościnnie)

Rafał Łęcki Rafał Łęcki
Wystąpił(a) jako: Kumpel Waldiego (gościnnie)

Dariusz Olszański Dariusz Olszański
Wystąpił(a) jako: Zenon Malak (gościnnie)

Marcin Rożniaczyk Marcin Rożniaczyk
Wystąpił(a) jako: Bartek Kuchnik, chłopak Agaty (gościnnie)

Katarzyna Drzyżdżyk Katarzyna Drzyżdżyk
Wystąpił(a) jako: Kobieta na lotnisku (gościnnie)

DJ Buch DJ Buch
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Mikołaj Spychalski Mikołaj Spychalski
Wystąpił(a) jako: Pracownik sieci telefonii komórkowej (gościnnie)

Dariusz Zalewski Dariusz Zalewski
Wystąpił(a) jako: Jerzy Furman "Konio" (gościnnie)

Aleksandra Głowacz Aleksandra Głowacz
Wystąpił(a) jako: Klaudia Kmieć (zamordowana dziewczyna)

Staś Chocianowski Staś Chocianowski
Wystąpił(a) jako: Krzyś, syn Marka

Bartosz Ślepowron-Wyrzykowski Bartosz Ślepowron-Wyrzykowski
Wystąpił(a) jako: DJ (gościnnie)

Pezet Pezet
Wystąpił(a) jako: (gościnnie) (on sam)

Młody Grzech Młody Grzech
Wystąpił(a) jako: Raper Młody Grzech (gościnnie)

Andrzej Czaplarski Andrzej Czaplarski
Wystąpił(a) jako: Dozorca Józef Szpryka

Beata Przybysz Beata Przybysz
Wystąpił(a) jako: Hornik, żona właściciela willi (gościnnie)

Bartosz Brzeski Bartosz Brzeski
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Staszek Staszek
Wystąpił(a) jako: Raper Staszek (gościnnie)

Monika Grzechnik Monika Grzechnik
Wystąpił(a) jako: Agnieszka (gościnnie)

Julia Szczukiewicz Julia Szczukiewicz
Wystąpił(a) jako: Psycholog policyjny (gościnnie)

Zygmunt Rozum Zygmunt Rozum
Wystąpił(a) jako: Hejnalista (gościnnie)

Sylwester Sylwester
Wystąpił(a) jako: Sylwester (gościnnie)

Dorota Włodarczyk Dorota Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: Dozorczyni w domu Szelegi (gościnnie)

DJ Ostasz DJ Ostasz
Wystąpił(a) jako: Raper "DJ Ostasz" (gościnnie)

Magdalena Beska Magdalena Beska
Wystąpił(a) jako: Sprzedawczyni (gościnnie)

Karolina Adamiak Karolina Adamiak
Wystąpił(a) jako: Hostessa (gościnnie)

Kamil Jaczyński Kamil Jaczyński
Wystąpił(a) jako: "Jakuza" (gościnnie)

Iwona Szarłata Iwona Szarłata
Wystąpił(a) jako: Hostessa (gościnnie)

Małgorzata Neumann Małgorzata Neumann
Wystąpił(a) jako: Marta, nabywczyni samochodu (gościnnie)

Viola Bogorodź Viola Bogorodź
Wystąpił(a) jako: Pracownica hipermarketu (gościnnie)

Hania Kraś Hania Kraś
Wystąpił(a) jako: Ania Dobiecka, córka Ewy (gościnnie)

Agnieszka Kosowska Agnieszka Kosowska
Wystąpił(a) jako: Matka w ośródku (2005) (gościnnie)

Eugeniusz Żoniewski Eugeniusz Żoniewski
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Ewa Sadowska Ewa Sadowska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Wojciech Luto Wojciech Luto
Wystąpił(a) jako: Migacz (gościnnie)

Dorota Wojcieska Dorota Wojcieska
Wystąpił(a) jako: Matka Zawady (gościnnie)

Jan Treugutt Jan Treugutt
Wystąpił(a) jako: Andrzej Gancarz (gościnnie)

Narine Torosyan Narine Torosyan
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Agnieszka Szczurowska Agnieszka Szczurowska
Wystąpił(a) jako: Stewardessa (gościnnie)

Małgorzata Masalska Małgorzata Masalska
Wystąpił(a) jako: Celina (gościnnie)

Dominika Dominiak Dominika Dominiak
Wystąpił(a) jako: Ania Brzozowska (twarz na fotografii) (gościnnie)

Marta Joanna Bryś Marta Joanna Bryś
Wystąpił(a) jako: Pracownica sex-telefou (2005) (gościnnie)

Tomasz Machnik Tomasz Machnik
Wystąpił(a) jako: Witold Bigocki "Bigos" (gościnnie)

Andrzej Szczerba Andrzej Szczerba
Wystąpił(a) jako: Koleś z miasta (gościnnie)

Lech Lotocki Lech Lotocki
Wystąpił(a) jako: Leszek (gościnnie)

Krzysztof Galoss Krzysztof Galoss
Wystąpił(a) jako: Tomczyk, właściciel "Hadesu" (gościnnie)

Wiktoria Zagumny Wiktoria Zagumny
Wystąpił(a) jako: Marcelinka Wolak (2005) (gościnnie)

Jakub Porada Jakub Porada
Wystąpił(a) jako: Prowadzący wiadomosci w TVN 24 (gościnnie)

Zuzanna Niemirska Zuzanna Niemirska
Wystąpił(a) jako: Uczennica, koleżanka Patsy (2005)

Joanna Baś Joanna Baś
Wystąpił(a) jako: Lilka, tancerka (gościnnie)

Paweł Cukierski Paweł Cukierski
Wystąpił(a) jako: Hubert Wolak (gościnnie)

Agnieszka Pliszko Agnieszka Pliszko
Wystąpił(a) jako: Klientka sklepu Huberta (gościnnie)

Malcolm Galea Malcolm Galea
Wystąpił(a) jako: Carlo (gościnnie)

Małgorzata Kosson Małgorzata Kosson
Wystąpił(a) jako: Wywiadowczyni (gościnnie)

Dariusz Krasuski Dariusz Krasuski
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Paweł Nadziałek Paweł Nadziałek
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Anna Jarota Anna Jarota
Wystąpił(a) jako: Kelnerka (gościnnie)

Joanna Białek Joanna Białek
Wystąpił(a) jako: Ania, przyjaciółka Izy (gościnnie)

Andrzej Grigoriew Andrzej Grigoriew
Wystąpił(a) jako: Porywacz (gościnnie)

Jarosław Witczak Jarosław Witczak
Wystąpił(a) jako: Porywacz (gościnnie)

Marcin Wawrzyniak Marcin Wawrzyniak
Wystąpił(a) jako: Listonosz (gościnnie)

Marcin Frączek Marcin Frączek
Wystąpił(a) jako: Dubler Maćka (gościnnie)

Krzysztof Goszczak Krzysztof Goszczak
Wystąpił(a) jako: "Pluto" (gościnnie)

Małgorzata Wojdal Małgorzata Wojdal
Wystąpił(a) jako: Buba (gościnnie)

Maja Wiśniowska Maja Wiśniowska
Wystąpił(a) jako: Niewidoma (gościnnie)

Jolanta Fiałkowska Jolanta Fiałkowska
Wystąpił(a) jako: Matka Maćka (gościnnie)

Piotr Gronkiewicz Piotr Gronkiewicz
Wystąpił(a) jako: Irek Gajek (gościnnie)

Tomasz Gregorczyk Tomasz Gregorczyk
Wystąpił(a) jako: Syn Marka (gościnnie)

Krzysztof Płatkowski Krzysztof Płatkowski
Wystąpił(a) jako: Kapitan statku (gościnnie)

Włodzimierz Pietrucha Włodzimierz Pietrucha
Wystąpił(a) jako: Płetwonurek (gościnnie)

Adam Piórkowski Adam Piórkowski
Wystąpił(a) jako: Płetwonurek (gościnnie)

Agnieszka Kałuża Agnieszka Kałuża
Wystąpił(a) jako: Beata Kaleta, dziewczyna zamordowana przez bandę (gościnnie)

Monika Chłus Monika Chłus
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna w hotelu (gościnnie)

Józef Wdowiak Józef Wdowiak
Wystąpił(a) jako: Fotograf policyjny (2004) (gościnnie)

Jacek Pawicki Jacek Pawicki
Wystąpił(a) jako: Zamordowany Aleksander Szusak (2004) (gościnnie)

Agata Paszkowska Agata Paszkowska
Wystąpił(a) jako: Córka Szostaków (2005) (gościnnie)

Tomasz Gaździński Tomasz Gaździński
Wystąpił(a) jako: Policjant w Janówku (2005) (gościnnie)

Robert Obzejta Robert Obzejta
Wystąpił(a) jako: Koleś (2005) (gościnnie)

Daniel Bliżewski Daniel Bliżewski
Wystąpił(a) jako: Koleś (2005) (gościnnie)

Małgorzata Koter Małgorzata Koter
Wystąpił(a) jako: Mieszkanka miasteczka (2005) (gościnnie)

Ryszard Fabiański Ryszard Fabiański
Wystąpił(a) jako: Mieszkaniec miasteczka (2005) (gościnnie)

Piotr Dubielecki Piotr Dubielecki
Wystąpił(a) jako: Lekarz (2005) (gościnnie)

Henryk Walczak Henryk Walczak
Wystąpił(a) jako: Złomiarz (2005) (gościnnie)

Leon Onopowicz Leon Onopowicz
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Ewa Reda Ewa Reda
Wystąpił(a) jako: Julia Małecka (2005) (gościnnie)

Robert Kłos Robert Kłos
Wystąpił(a) jako: Boy hotelowy (2005) (gościnnie)

Piotr Wlaźnik Piotr Wlaźnik
Wystąpił(a) jako: Pracownik siłowni (2005) (gościnnie)

Paweł Tchurzelski Paweł Tchurzelski
Wystąpił(a) jako: Władysław Cygoń (2005) (gościnnie)

Adam Wnuczko Adam Wnuczko
Wystąpił(a) jako: Strażnik więzienny (2005) (gościnnie)

Sylwia Filipowicz Sylwia Filipowicz
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna Michała (2005) (gościnnie)

Mieczysław Jachimowicz Mieczysław Jachimowicz
Wystąpił(a) jako: Śmieciarz (2005) (gościnnie)

Katarzyna Drużbicka Katarzyna Drużbicka
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka na oddziale operacyjnym (2005) (gościnnie)

Jan Kopliński Jan Kopliński
Wystąpił(a) jako: Raper "Pezet" (gościnnie)

Szymon Pukos Szymon Pukos
Wystąpił(a) jako: Chłopiec (2006) (gościnnie)

Daniel Skarżyński Daniel Skarżyński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Clare Agius Clare Agius
Wystąpił(a) jako: Komisarz Maria Cavalieri (gościnnie)

Dorota Papis Dorota Papis
Wystąpił(a) jako: Ewa, szefowa fundacji "Dobroczyńca", siostra Łukasza (gościnnie)

Bożena Kaczorowska Bożena Kaczorowska
Wystąpił(a) jako: Kobieta przy barze (gościnnie)

Maria Gudejko Maria Gudejko
Wystąpił(a) jako: Eliza (gościnnie)

Norbert Ignasiak Norbert Ignasiak
Wystąpił(a) jako: Daniel Kaszubski, zamordowany tancerz chippendales (gościnnie)

Justyna Niedzielska Justyna Niedzielska
Wystąpił(a) jako: Magdalena Janik (gościnnie)

Rafał Staniec Rafał Staniec
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Agnieszka Mulik Agnieszka Mulik
Wystąpił(a) jako: Źona "Małego" (gościnnie)

Pierre Agius Pierre Agius
Wystąpił(a) jako: Peter (gościnnie)

Solange Jeanne Mifsud Solange Jeanne Mifsud
Wystąpił(a) jako: Panienka (gościnnie)

Jeremy Borg Grech Jeremy Borg Grech
Wystąpił(a) jako: Koleś (gościnnie)

Marc Spiteri Marc Spiteri
Wystąpił(a) jako: Szef policji (gościnnie)

Adrian Gatt Adrian Gatt
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Wesley Ellul Wesley Ellul
Wystąpił(a) jako: Strażnik (gościnnie)

Mario Camilleri Mario Camilleri
Wystąpił(a) jako: Właściciel restauracji (gościnnie)

Michał Garlej Michał Garlej
Wystąpił(a) jako: Piłkarz Darek Pesta (gościnnie)

Jacek Wasita Jacek Wasita
Wystąpił(a) jako: Obrońca (gościnnie)

Łukasz Wudecki Łukasz Wudecki
Wystąpił(a) jako: Pomocnik (gościnnie)

Daniel Krygier Daniel Krygier
Wystąpił(a) jako: Bramkarz (gościnnie)

Lech Bartnicki Lech Bartnicki
Wystąpił(a) jako: Komentator sportowy (gościnnie)

Kinga Pawlicka Kinga Pawlicka
Wystąpił(a) jako: Ula Ruczajówna (gościnnie)

Tadeusz Zawadka Tadeusz Zawadka
Wystąpił(a) jako: Brat Gracjan (gościnnie)

Małgorzata Sadowski Małgorzata Sadowski
Wystąpił(a) jako: Paulina Dudzik (gościnnie)

Magda Kuryłowicz Magda Kuryłowicz
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Robert Kur Robert Kur
Wystąpił(a) jako: Tomek, syn Ani (gościnnie)

Jacek Flur Jacek Flur
Wystąpił(a) jako: Lucjan Kozioł (gościnnie)

Artur Zwarycz Artur Zwarycz
Wystąpił(a) jako: Tkacz (gościnnie)

Naira Ayvazyan Naira Ayvazyan
Wystąpił(a) jako: Taisa (gościnnie)

Mateusz Krasuski Mateusz Krasuski
Wystąpił(a) jako: Chłopak (gościnnie)

Mariusz Jarosiński Mariusz Jarosiński
Wystąpił(a) jako: Iwo (gościnnie)

Ewa Mróz Ewa Mróz
Wystąpił(a) jako: Żona Pawlika (gościnnie)

Iwona Drejer Iwona Drejer
Wystąpił(a) jako: Daria Wójcik, koleżanka Magdy Moniś (gościnnie)

Anna Wilczewska Anna Wilczewska
Wystąpił(a) jako: Kaja Sosnowska (gościnnie)

Paweł Lachowicz Paweł Lachowicz
Wystąpił(a) jako: Cieć (gościnnie)

Jarosław Mroczek Jarosław Mroczek
Wystąpił(a) jako: Kierowca (gościnnie)

Łukasz Wileński Łukasz Wileński
Wystąpił(a) jako: Kolega Pawła (gościnnie)

Aleksandra Maj Aleksandra Maj
Wystąpił(a) jako: Barmanka (gościnnie)

Łukasz Czaja Łukasz Czaja
Wystąpił(a) jako: Michał Kielis, brat Edyty (gościnnie)

Sebastian Koprzywa Sebastian Koprzywa
Wystąpił(a) jako: Janusz Cholica (gościnnie)

Jacek Komosiński Jacek Komosiński
Wystąpił(a) jako: Właściciel sklepu (gościnnie)

Magda Szczęsna Magda Szczęsna
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Andrzej Domagała Andrzej Domagała
Wystąpił(a) jako: Sroka (gościnnie)

Andrzej Drozdowicz Andrzej Drozdowicz
Wystąpił(a) jako: Jaś Wardecki (gościnnie)

Weronika Cieślikowska Weronika Cieślikowska
Wystąpił(a) jako: Iwona Kowalik (gościnnie)

Urszula Jagielska Urszula Jagielska
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Antoni Żymła Antoni Żymła
Wystąpił(a) jako: Klient sklepu (gościnnie)

Michał Sputo Michał Sputo
Wystąpił(a) jako: Mundurowy (gościnnie)

Urszula Gabor Urszula Gabor
Wystąpił(a) jako: Cyganka (gościnnie)

Tomasz Machlik Tomasz Machlik
Wystąpił(a) jako: Witold Bigocki "Bigos" (gościnnie)

Jolanta Grzelak Jolanta Grzelak
Wystąpił(a) jako: Młoda kobieta (gościnnie)

Dorota Kondratowicz Dorota Kondratowicz
Wystąpił(a) jako: Spikerka TVN (gościnnie)

Robert Jarek Robert Jarek
Wystąpił(a) jako: Fotoreporter Paweł (gościnnie)

Ewa Głowacka Ewa Głowacka
Wystąpił(a) jako: Ania Dornal; pojawia się tylko na zdjęciu (gościnnie)

Małgorzata Madejska Małgorzata Madejska
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna "Sikora" (gościnnie)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.