5.6
Średnia ocena: Niezły Czas trwania filmu: 25 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1656 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Codzienna 2 m. 3. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Codzienna 2 m. 3.

Kliknij Lubię to Codzienna 2 m. 3 i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Artur Barciś Artur Barciś
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Norek (gościnnie)

Tomasz Sapryk Tomasz Sapryk
Wystąpił(a) jako: Zdzisiek (gościnnie)

Wiktor Zborowski Wiktor Zborowski
Wystąpił(a) jako: Poeta Janusz Burchardt (gościnnie)

Arkadiusz Jakubik Arkadiusz Jakubik
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing)

Wojciech Malajkat Wojciech Malajkat
Wystąpił(a) jako: Maniek (polski dubbing)

Ewa Kasprzyk Ewa Kasprzyk
Wystąpił(a) jako: Jadzia Jaworska (gościnnie)

Edyta Jungowska Edyta Jungowska
Wystąpił(a) jako: Laborantka Marii (niewymieniony w czołówce)

Jan Kobuszewski Jan Kobuszewski
Wystąpił(a) jako: Anatol

Leonard Pietraszak Leonard Pietraszak
Wystąpił(a) jako: Aktor Leonard, serialowy "dozorca Feliks" (gościnnie)

Paweł Burczyk Paweł Burczyk
Wystąpił(a) jako: Homer Simpson / Charles Montgomery Burns / Nelson Muntz / Barney Gumble / Murphy Krwawiące Dziąsła /

Piotr Polk Piotr Polk
Wystąpił(a) jako: Olgierd, reżyser telenoweli "Blaski i cienie"

Andrzej Mastalerz Andrzej Mastalerz
Wystąpił(a) jako: Sawicki

Zofia Czerwińska Zofia Czerwińska
Wystąpił(a) jako: Malinowska

Jacek Lenartowicz Jacek Lenartowicz
Wystąpił(a) jako: Brigadefuhrer Georg Kirsten (gościnnie)

Sławomir Pacek Sławomir Pacek
Wystąpił(a) jako: Ksiądz Maxi (polski dubbing)

Robert Wabich Robert Wabich
Wystąpił(a) jako: Włodek (gościnnie)

Grażyna Zielińska Grażyna Zielińska
Wystąpił(a) jako: Pani Konieczko, kobieta wynajmująca pokój Władkowi (gościnnie)

Grzegorz Sierzputowski Grzegorz Sierzputowski
Wystąpił(a) jako: Pucybut (gościnnie)

Agata Kulesza Agata Kulesza
Wystąpił(a) jako: Maria, przyjaciółka Natalii

Krystyna Sienkiewicz Krystyna Sienkiewicz
Wystąpił(a) jako: Krystyna Sienkiewicz (ona sama)

Eryk Lubos Eryk Lubos
Wystąpił(a) jako: Bronek (gościnnie)

Aleksandra Bednarz Aleksandra Bednarz
Wystąpił(a) jako: Policjantka (gościnnie)

Katarzyna Skolimowska Katarzyna Skolimowska
Wystąpił(a) jako: Kandydatka na opiekunkę Franka (gościnnie)

Katia Paliwoda Katia Paliwoda
Wystąpił(a) jako: kandydatka na opiekunkę Franka (gościnnie)

Elżbieta Okupska Elżbieta Okupska
Wystąpił(a) jako: Kandydatka na opiekunkę Franka (gościnnie)

Dominika Kluźniak Dominika Kluźniak
Wystąpił(a) jako: Księżniczka Merida (polski dubbing)

Marcin Juchniewicz Marcin Juchniewicz
Wystąpił(a) jako: Człowiek Kwadrata (gościnnie)

Adam Konowalski Adam Konowalski
Wystąpił(a) jako: Tatuażysta (gościnnie)

Agnieszka Wielgosz Agnieszka Wielgosz
Wystąpił(a) jako: Sonia (gościnnie)

Maciej Stolarczyk Maciej Stolarczyk
Wystąpił(a) jako: Franek Gawlik

Piotr Siwkiewicz Piotr Siwkiewicz
Wystąpił(a) jako: Filip Podleski (gościnnie)

Marta Nieradkiewicz Marta Nieradkiewicz
Wystąpił(a) jako: Aspirantka Joanta Klata (gościnnie)

Michał Kruk Michał Kruk
Wystąpił(a) jako: Posterunkowy Grzegorz Wnyk (gościnnie)

Łukasz Chrzuszcz Łukasz Chrzuszcz
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Marta Wardyńska Marta Wardyńska
Wystąpił(a) jako: Sprzedawczyni w sklepie jubilerskim (gościnnie)

Magdalena Wójcik Magdalena Wójcik
Wystąpił(a) jako: Lilka Gawlik

Hanna Stankówna Hanna Stankówna
Wystąpił(a) jako: Pani Gonitwa, nauczycielka Franka (gościnnie)

Krzysztof Prałat Krzysztof Prałat
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarz (gościnnie)

Kevin Aiston Kevin Aiston
Wystąpił(a) jako: Teacher Richard Peacock (gościnnie)

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska
Wystąpił(a) jako: Klara (gościnnie)

Tadeusz Szymków Tadeusz Szymków
Wystąpił(a) jako: Zdun / Porucznik Szydło / Tomek (gościnnie)

Ewa Pospieszyńska Ewa Pospieszyńska
Wystąpił(a) jako: Zula, córka Patrycji i Makarego (gościnnie)

Jagoda Świerczyńska Jagoda Świerczyńska
Wystąpił(a) jako: Zosia (gościnnie)

Mateusz Laskowski Mateusz Laskowski
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Anna Urbanowska Anna Urbanowska
Wystąpił(a) jako: Młodszy aspirant Maria Dederko (gościnnie)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.