6.7
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 22 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
17880 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu BrzydUla. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją BrzydUla.

Kliknij Lubię to BrzydUla i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Małgorzata Socha Małgorzata Socha
Wystąpił(a) jako: Violetta Kubasińska

Jacek Braciak Jacek Braciak
Wystąpił(a) jako: Fotograf Czajkowski (gościnnie)

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz
Wystąpił(a) jako: Ilona, kochanka Roberta (gościnnie)

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska
Wystąpił(a) jako: Lea Ossowska (gościnnie)

Lech Dyblik Lech Dyblik
Wystąpił(a) jako: Dozorca Józef (gościnnie)

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio
Wystąpił(a) jako: Gośka Poznachowska, przyjaciółka Violi (gościnnie)

Dorota Pomykała Dorota Pomykała
Wystąpił(a) jako: Alicja

Bene Rychter Bene Rychter
Wystąpił(a) jako: Facet z browaru (gościnnie)

Robert Wabich Robert Wabich
Wystąpił(a) jako: Ryszard, szef Maćka (gościnnie)

Krzysztof Janczar Krzysztof Janczar
Wystąpił(a) jako: Dariusz Terlecki (gościnnie)

Dariusz Jakubowski Dariusz Jakubowski
Wystąpił(a) jako: Bogdan Zarzycki (gościnnie)

Krzysztof Jasiński Krzysztof Jasiński
Wystąpił(a) jako: Krzysztof Dobrzański, właściciel Domu Mody "Febo&Dobrzański"

Michał Gadomski Michał Gadomski
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz Władek

Sebastian Konrad Sebastian Konrad
Wystąpił(a) jako: Fotograf Czarek (gościnnie)

Artur Krajewski Artur Krajewski
Wystąpił(a) jako: Żebrak (gościnnie)

Marek Włodarczyk Marek Włodarczyk
Wystąpił(a) jako: Gruppenfuhrer (gościnnie)

Maria Maj Maria Maj
Wystąpił(a) jako: Matka Antka (gościnnie)

Wojciech Brzeziński Wojciech Brzeziński
Wystąpił(a) jako: Scharfuhrer Helmut Fuchs

Sławomir Holland Sławomir Holland
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Katarzyna Bargiełowska Katarzyna Bargiełowska
Wystąpił(a) jako: Aniela, żona kolejarza Leona (gościnnie)

Ryszard Chlebuś Ryszard Chlebuś
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Stanisław Banasiuk Stanisław Banasiuk
Wystąpił(a) jako: Konspirator (gościnnie)

Jarosław Budnik Jarosław Budnik
Wystąpił(a) jako: Jarosław Kowalski, pośrednik sprzedaży nieruchomości (gościnnie)

Mateusz Jordan-Młodzianowski Mateusz Jordan-Młodzianowski
Wystąpił(a) jako: Zbyszek Witczak (gościnnie)

Halina Bednarz Halina Bednarz
Wystąpił(a) jako: Matka "Magika"

Sylwia Nowiczewska Sylwia Nowiczewska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka (gościnnie)

Joanna Borer Joanna Borer
Wystąpił(a) jako: Nauczycielka Jaśka (gościnnie)

Katarzyna Trzcińska Katarzyna Trzcińska
Wystąpił(a) jako: Eliza, organizatorka ślubów (gościnnie)

Robert Majewski Robert Majewski
Wystąpił(a) jako: Informatyk Sławek (gościnnie)

Mirosława Niemczyk Mirosława Niemczyk
Wystąpił(a) jako: Pracownica banku (gościnnie)

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz
Wystąpił(a) jako: Julia

Iwona Rulewicz Iwona Rulewicz
Wystąpił(a) jako: Przedszkolanka Basia (gościnnie)

Beata Kozikowska Beata Kozikowska
Wystąpił(a) jako: Personalna w szkole (gościnnie)

Łukasz Garlicki Łukasz Garlicki
Wystąpił(a) jako: Ryszard (gościnnie)

Artur Łodyga Artur Łodyga
Wystąpił(a) jako: Stefan (gościnnie)

Teresa Bielińska Teresa Bielińska
Wystąpił(a) jako: Pielegniarka (gościnnie)

Karen Friesicke Karen Friesicke
Wystąpił(a) jako: Ingrit Krüger (gościnnie)

Robert Rogalski Robert Rogalski
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie) (niewymieniony

Piotr Mierzejewski Piotr Mierzejewski
Wystąpił(a) jako: Boguś, asystent Pshemka (gościnnie)

Grażyna Strachota Grażyna Strachota
Wystąpił(a) jako: Helena Dobrzańska, żona Krzysztofa, matka Marka

Aleksandra Bednarz Aleksandra Bednarz
Wystąpił(a) jako: Iwona (gościnnie)

Adam Kwiatkowski Adam Kwiatkowski
Wystąpił(a) jako: Operator (gościnnie)

Marta Dobecka Marta Dobecka
Wystąpił(a) jako: Agnieszka Groszek, narzeczona Jeremiasza (gościnnie)

Anna Smołowik Anna Smołowik
Wystąpił(a) jako: Koleżanka (gościnnie)

Agnieszka Kotlarska Agnieszka Kotlarska
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Wacław Mikłaszewski Wacław Mikłaszewski
Wystąpił(a) jako: Filip, asystent Pschemka (gościnnie)

Kazimierz Mazur Kazimierz Mazur
Wystąpił(a) jako: Rysio

Rafał Ostrowski Rafał Ostrowski
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz (gościnnie)

Karolina Nolbrzak Karolina Nolbrzak
Wystąpił(a) jako: Redaktorka (gościnnie)

Dominika Kluźniak Dominika Kluźniak
Wystąpił(a) jako: Księżniczka Merida (polski dubbing)

Olivier Janiak Olivier Janiak
Wystąpił(a) jako: Prezenter prowadzący premierę książki Jerzego (gościnnie)

Marcin Olszewski Marcin Olszewski
Wystąpił(a) jako: Asystent Pshemka

Piotr Chlewicki Piotr Chlewicki
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Krzysztof Czeczot Krzysztof Czeczot
Wystąpił(a) jako: Maciek, kolega Uli

Maciej Radel Maciej Radel
Wystąpił(a) jako: Wojtek

Benno Zerbst Benno Zerbst
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Łukasz Simlat Łukasz Simlat
Wystąpił(a) jako: Gestapowiec Ferschke (gościnnie)

Krzysztof Pluskota Krzysztof Pluskota
Wystąpił(a) jako: Żandarm SS Schneider (gościnnie)

Anita Poddębniak Anita Poddębniak
Wystąpił(a) jako: Matysiak, matka Kingi (gościnnie)

Julia Kamińska Julia Kamińska
Wystąpił(a) jako: Ula

Wojciech Czerwiński Wojciech Czerwiński
Wystąpił(a) jako: Żandarm niemiecki w getcie / Podoficer gestapo prowadzący podsłuch kawiarni

Bartłomiej Nowosielski Bartłomiej Nowosielski
Wystąpił(a) jako: Działacz (gościnnie)

Aleksandra Mikołajczyk Aleksandra Mikołajczyk
Wystąpił(a) jako: Krystyna Borubar (gościnnie)

Marcin Zacharzewski Marcin Zacharzewski
Wystąpił(a) jako: Kuba, asystent Pshemka

Paweł Konofalski Paweł Konofalski
Wystąpił(a) jako: Robotnik (gościnnie)

Damian Łukawski Damian Łukawski
Wystąpił(a) jako: Telegrafista Stefan

Elżbieta Romanowska Elżbieta Romanowska
Wystąpił(a) jako: Policjantka Ela (gościnnie)

Paweł Ferens Paweł Ferens
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Sylwia Juszczak Sylwia Juszczak
Wystąpił(a) jako: Anna Wrocka (gościnnie)

Milena Lisiecka Milena Lisiecka
Wystąpił(a) jako: Szatniarka

Olga Sarzyńska Olga Sarzyńska
Wystąpił(a) jako: Rutka, przyjaciółka Leny

Mariusz Zaniewski Mariusz Zaniewski
Wystąpił(a) jako: Sebastian, były chłopak Julii (gościnnie)

Alicja Sapryk Alicja Sapryk
Wystąpił(a) jako: Kosmetyczka (gościnnie)

Natalia Szyguła Natalia Szyguła
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Magdalena Łaska Magdalena Łaska
Wystąpił(a) jako: Pati (gościnnie)

Jacek Kopczyński Jacek Kopczyński
Wystąpił(a) jako: Gołąb (polski dubbing) (gościnnie)

Hanna Piaseczna Hanna Piaseczna
Wystąpił(a) jako: Recepcjonistka (gościnnie)

Weronika Asińska Weronika Asińska
Wystąpił(a) jako: Kinga (gościnnie)

Aleksander Sosiński Aleksander Sosiński
Wystąpił(a) jako: Robert, kolega Jaśka (gościnnie)

Wacław Warchoł Wacław Warchoł
Wystąpił(a) jako: Jasiek Cieplak, brat Uli

Maciej Brzoska Maciej Brzoska
Wystąpił(a) jako: Piotr

Wojciech Żołądkowicz Wojciech Żołądkowicz
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi
Wystąpił(a) jako: Modelka Domi (gościnnie)

Dorota Furmanowska Dorota Furmanowska
Wystąpił(a) jako: Pani Kluczyk, klientka Pschemka (gościnnie)

Agata Załęcka Agata Załęcka
Wystąpił(a) jako: Barmanka Jola (gościnnie)

Filip Bobek Filip Bobek
Wystąpił(a) jako: Marek Dobrzański

Maja Hirsch Maja Hirsch
Wystąpił(a) jako: Paulina Febo

Tomasz Ignaczak Tomasz Ignaczak
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Leszek Żukowski Leszek Żukowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Andrzej Makowiecki Andrzej Makowiecki
Wystąpił(a) jako: Profesor Rychter (gościnnie)

Marek Tadeusz Jasek Marek Tadeusz Jasek
Wystąpił(a) jako: Kurier (gościnnie)

Krzysztof Cybiński Krzysztof Cybiński
Wystąpił(a) jako: Arek, mężczyzna w szkole rodzenia (gościnnie)

Marcin Piejaś Marcin Piejaś
Wystąpił(a) jako: Chłop Bartoszek (gościnnie)

Edyta Nestorowicz Edyta Nestorowicz
Wystąpił(a) jako: Sprzedawczyni kamieni (gościnnie)

Maciej Zacharzewski Maciej Zacharzewski
Wystąpił(a) jako: Brat Kuby

Krzysztof Bochenek Krzysztof Bochenek
Wystąpił(a) jako: Prowadzący aukcję (gościnnie)

Elżbieta Jodłowska Elżbieta Jodłowska
Wystąpił(a) jako: Dąbrowska, sąsiadka Cieplaków (gościnnie)

Karina Szafrańska Karina Szafrańska
Wystąpił(a) jako: Ela (polski dubbing)

Wojciech Asiński Wojciech Asiński
Wystąpił(a) jako: Edwin (gościnnie)

Marek Bogucki Marek Bogucki
Wystąpił(a) jako: Lekarz na oddziale zakaźnym (gościnnie)

Bartłomiej Bobrowski Bartłomiej Bobrowski
Wystąpił(a) jako: Hubert Woźniak, dziennikarz "Biznes Polska i Świat" (gościnnie)

Iza Januszko Iza Januszko
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna w szkole (gościnnie)

Marcin Rój Marcin Rój
Wystąpił(a) jako: Aktor w przedstawieniu (gościnnie)

Maciej Kujawski Maciej Kujawski
Wystąpił(a) jako: Jakubiak, nabywca mieszkania Ryszkowskich (gościnnie)

Ofelia Karolina Cybula Ofelia Karolina Cybula
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna w klubie (gościnnie)

Maria Góralczyk Maria Góralczyk
Wystąpił(a) jako: Modelka Domi (gościnnie)

Kalina Janusiak Kalina Janusiak
Wystąpił(a) jako: Beatka Cieplak, siostra Uli

Monika Fronczek Monika Fronczek
Wystąpił(a) jako: Dziewczyna (gościnnie)

Grzegorz Bieniek Grzegorz Bieniek
Wystąpił(a) jako: Dzieciak (gościnnie)

Barbara Bartosiewicz Barbara Bartosiewicz
Wystąpił(a) jako: Krawcowa (gościnnie)

Ryszard Milczarek Ryszard Milczarek
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Zdzisław Obiedzieński Zdzisław Obiedzieński
Wystąpił(a) jako: Strażnik (gościnnie)

Radosław Rożniecki Radosław Rożniecki
Wystąpił(a) jako: Ratwonik medyczny (gościnnie)

Paulina Klimaszewska Paulina Klimaszewska
Wystąpił(a) jako: Dorota

Barbara Bystrzejewska Barbara Bystrzejewska
Wystąpił(a) jako: Więźniarka na Pawiaku (gościnnie)

Piotr Cendrowski Piotr Cendrowski
Wystąpił(a) jako: Dubler "Marka Dobrzańskiego" (gościnnie)

Barbara Regulska Barbara Regulska
Wystąpił(a) jako: Pracownica (gościnnie)

Alicja Rychter Alicja Rychter
Wystąpił(a) jako: Zosia, gosposia Dobrzańskich (gościnnie)

Sławomir Walasek Sławomir Walasek
Wystąpił(a) jako: Członek ekipy tv (gościnnie)

Sławomir Więckus Sławomir Więckus
Wystąpił(a) jako: Członek ekipy tv (gościnnie)

Robert Wysocki Robert Wysocki
Wystąpił(a) jako: Członek ekipy tv (gościnnie)

Edyta Kochanowska Edyta Kochanowska
Wystąpił(a) jako: Agnieszka (gościnnie)

Dorota Fórmanowska Dorota Fórmanowska
Wystąpił(a) jako: Pani Kluczyk, klientka Pschemka (gościnnie)

Jakub Łojko Jakub Łojko
Wystąpił(a) jako: Asystent Ingrid Kruger (gościnnie)

Paulina Piątkowska Paulina Piątkowska
Wystąpił(a) jako: Ekspedientka (gościnnie)

Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska
Wystąpił(a) jako: Piosenkarka Mirabella (gościnnie)

Magdalena Waligórska Magdalena Waligórska
Wystąpił(a) jako: Irka, dziewczyna "Śruby" (gościnnie)

Marcin Artecki Marcin Artecki
Wystąpił(a) jako: Artur, chłopak Elki (gościnnie) (niew

Artur Zdral Artur Zdral
Wystąpił(a) jako: Kamerzysta (gościnnie)

Olaf Wolański Olaf Wolański
Wystąpił(a) jako: Chłopiec (gościnnie)

Dariusz Wiórkiewicz Dariusz Wiórkiewicz
Wystąpił(a) jako: Błażej (gościnnie)

Jakub Winiarski Jakub Winiarski
Wystąpił(a) jako: Fotoreporter (gościnnie)

Michał Węgrzyński Michał Węgrzyński
Wystąpił(a) jako: Ochroniarz w banku (gościnnie)

Kacper Szczypiórkowski Kacper Szczypiórkowski
Wystąpił(a) jako: Bazyli, asystent Pschemka (gościnnie)

Kacper Stęplowski Kacper Stęplowski
Wystąpił(a) jako: Jarek (gościnnie)

Patryk Rybarski Patryk Rybarski
Wystąpił(a) jako: Bubuś (gościnnie)

Łukasz Rosenberg Łukasz Rosenberg
Wystąpił(a) jako: Operator kamery (gościnnie)

Adaś Popielarski Adaś Popielarski
Wystąpił(a) jako: Chłopiec (gościnnie)

Marcin Pępuś Marcin Pępuś
Wystąpił(a) jako: Emo (gościnnie)

Marcin Perzyna Marcin Perzyna
Wystąpił(a) jako: Asystent Pschemka (gościnnie)

Natalia Krawczyk Natalia Krawczyk
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Sławomir Gwizdak Sławomir Gwizdak
Wystąpił(a) jako: Pasażer autobusu (gościnnie)

Krzysztof Bytner Krzysztof Bytner
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Maria Bujakowska Maria Bujakowska
Wystąpił(a) jako: Sprzątaczka Beata (gościnnie)

Alicja Borkowska Alicja Borkowska
Wystąpił(a) jako: Pracownica urzędu ds. cudzoziemców (gościnnie)

Natalia Bednarczyk Natalia Bednarczyk
Wystąpił(a) jako: Ekspedientka (gościnnie)

Lev Murzenko Lev Murzenko
Wystąpił(a) jako: Lew Korzyński (gościnnie)

Maciej Broniarek Maciej Broniarek
Wystąpił(a) jako: Bukieciarz (gościnnie)

Jacek Filipczyk Jacek Filipczyk
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Paweł Goc Paweł Goc
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Urszula Kilijańska Urszula Kilijańska
Wystąpił(a) jako: Ekspedientka (gościnnie)

Emilia Małaszewicz Emilia Małaszewicz
Wystąpił(a) jako: Modelka (gościnnie)

Tomasz Pyńko Tomasz Pyńko
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Dorota Szczerba Dorota Szczerba
Wystąpił(a) jako: Kasjerka PKP (gościnnie)

Joanna Osyda Joanna Osyda
Wystąpił(a) jako: Majka (gościnnie)

Kamila Majewska Kamila Majewska
Wystąpił(a) jako: Oliwia, córka bramkarza Borubara (gościnnie)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.