Kino akcji w starym stylu

18.10.2012 - ula.cieciura

Niezniszczlni to nieskomplikowana opowieść o grupie nieustraszonych najemników którzy za odpowiednia opłata są w stanie zrobić wszystko.My poznajemy ich momencie kiedy od CIA otrzymują zadanie specjalne.Odebrać cenny ładunek z helikoptera zlokalizowanego na dalekich Bałkanach. Zadanie wydaje się z pozoru proste, jednak kiedy grupa Barryego Rossa pojawia się na Bałkanach, atakuje ich banda terrorystów w efekcie czego jeden z członków grupy ginie. Barry postanawia się zemścić wytropić, dorwać , zabić to jego słowa proste ale jakże wymowne nie potrzeba absolutnie nic więcej.

Niezniszczalni to film umieszczony w typowej konwencji filmów akcji ale w dobrym starym styu. Natychmiast rzywodzi nam na myśl takie kalsyki jak Terminator czy Rambo. Filmy tego rodzaju mają i miały zapewne tak wielu zwolennikow jak i przeciwników.

Fabuła nie nalezy może do zbyt skomplikowanych jednak nie jest to wcale wadą bowiem w filmach akcji najwazniejsze sa sceny walki i wartka akcja, aby dostarczyc widzowi dreszczyku emocji. Dodatkowym plusem dla niezniszczlnych jest fakt, iz znajdziemy w nim dużo ciekawych i popularnyc filmowych tekstów, oraz niezwykły i oryginalny humor.

Niewatpliwie największym atutem Niezniszczlnych jest doborowa obsada aktorska, występują w nim takie gwiazdy jak Sylwester Stalone, Bruce Willis, Chuck Norris czy Jean Claude Van Dame. Nie jeden z Was pomyśli, cóz moga pokazac starsi panowie, których gwiazda sławy dawno przygasła. Nic bardziej mylnego reprezentuja oni najwyższy aktorski kunszt nie unikając najtrudnieszych wrecz kaskaderskich scen. Wartka akja, sceny walki, doskonały humor zapewne przesądziły o niewątpliwym skcesie tego filmu bowiem na całym świecie obejrzały go juz miliony widzów i zapewne na tym nie koniec.

Gorąco polecam.

 

 

Materiały powiązane: Niezniszczalni 2

Dyskusja

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...

eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.