"Mroczne Zmartwychwstanie:

07.08.2012 - ula.cieciura

Człowiek-nietoperz a oficjalnie Bruce Wayne zaszywa się na osiem długich lat, wiodąc spokojne zgorzkniałego odludka.Przeciwnicy Batmana mają jednak inne plany, po raz kolejny knują spisek aby zmącić spokój w mrocznym mieście Gotham City. Jako pierwsza do akcji wkracza piękna, zmysłowa a zarazem przebiegła kobieta kot o wdzięcznym imieniu Selina, równie ważna postacią jest Bane.

Mroczny Rycerz powstaje to juz ostatnia częśc trylogi o człowieku nietperzu w rezyseri Ch. Nolana.I tym razem rezyser nie zawiodł swoich wiernych fapod jego kierunkiem powstało niesamowite dzieło ktorego nie powstydzil by się z pewnością żaden z Hollywoodzkich rezyserów.

zródlo warner bross

Opowieśc filmowa rozpoczyna sie w momencie kiedy główny bohater Batman czyli Bruce Wayne od kilku lat wiedzie nudne zycie w wielkieij rezydencji , jego jednym przyjacielem i towarzyszem jest wierny lokaj Alfred.Nieoczekiwanie nadarza sie okazja aby po raz kolejny przwdziac czarny kostium i stanąc do walki ze zlem tym razem przeciwnikiem jest przebiegły Bane oraz Seline kobieta kot o stu twarzach.

Od poczatku do napisow koncowych widz jest utrzmywany w morcznej atmosferze niepewności. i grozy zewsząd czycha zło, co uwydatniają doskonale zrealizowane efekty specjalne które niejednego wrażliwego widzą trafia mocno wcisnąc w fotel.

Na wyróznienie zasluguje rowniez gra  aktorska a w szczególnosci Michalek Caine jako Alred jest to kreacja godna Oskara

Mroczny Rycerz to prawie trzy godziny doskonałego kina ktore upływaja dosłownie w oka mgnieniu az  czlowiek zaczyna zalowac ze to jż ostatnia część/

Materiały powiązane: Mroczny Rycerz powstaje

Dyskusja

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...

eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.