To Rome With Love  

zgłoś naruszenie zasad

7.0
Średnia ocena: Dobry
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10626 głosów / chcą obejrzeć: 35 / chcę obejrzeć

Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza...ymi, młodymi gwiazdami Hollywood - nominowanymi do Oscara Ellen Page ("Juno") i Jessem Eisenbergiem ("The Social Network"),  Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z "Vicky Cristina Barcelona" Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za "Życie jest piękne"), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina ("To skomplikowane"), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za "Podróż do Indii" i Allenowskich "Mężów i żony"), a także… po raz pierwszy od sześciu lat ("Scoop – Gorący temat") samego siebie!

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Woody Allen
Woody Allen
2012-04-20 (Świat) 2012-08-24 (Polska)
Hiszpania, USA, Włochy
Komedia, Komedia rom.


Oglądaj film Online Zakochani w Rzymie 2012 bez limitów. Film To Rome With Love wyreżyserowany przez Woody Allen dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Zakochani w Rzymie występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Donatella Finocchiaro, Vinicio Marchioni, Duccio Camerini, Woody Allen, Judy Davis, Alec Baldwin i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Zakochani w Rzymie ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu To Rome With Love 2012. Film Zakochani w Rzymie możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Zakochani w Rzymie na dysk lub Download To Rome With Love .

Recenzje ( Dodaj )
Wino kobiety i śpiew w wiecznym mieście
2012-08-29 17:50

"Zakochani w Rzymie" to przezabawna opowieść o miłosnych perypetiach kilku bohaterów,pochodzą oni z innych środowisk miast a nawet krajów.Ta niezwykła mieszanka kultur, narodowych przywarów daje niesamowity efekt.Główny wątek dzieli się na cztery różne opowieści i jest to historia zwykłego zjadacza Rzymskiego chleba, który z dnia na dzień staje się celebrytą pilnie śledzonym przez plotkarskie media,jest tu również przedsiębiorca pogrzebowy który odkrywa przy pomocy usłużnego Jerryego niezwykły talent śpiewaczy,oraz para młodych gniewnych i zakochanych poszukujących lepszego życia.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (15)

Pliki Zakochani w Rzymie ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Woody Allen Woody Allen
Wystąpił(a) jako:

Alec Baldwin Alec Baldwin
Wystąpił(a) jako: John

Roberto Benigni Roberto Benigni
Wystąpił(a) jako: Leopoldo

Jesse Eisenberg Jesse Eisenberg
Wystąpił(a) jako: Jack

Judy Davis Judy Davis
Wystąpił(a) jako: Phyllis

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Reklama

0 odpowiedzi

Dodał/a: Stachu1231 (26.05.2014 18:15) Ocena (0)

HIT !!!
Bez limitów najnowsze produkcje Polski i zagraniczne, hity kinowe, seriale online.
Wszystko w jednym miejscu.
Darmowa Rejestracja http://hdvod.pl/filmy?ref=6324c67feonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.