7.1
Średnia ocena: Bardzo dobry
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6734 głosów / chcą obejrzeć: 40 / chcę obejrzeć

Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura),...rólem "jumy" – drobnych kradzieży tuż za Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena Sujecka). Wkrótce jednak młodym i gniewnym wspólnikom Zygi (Krzysztof Skonieczny i Jakub Kamieński) przestaną wystarczać markowe ubrania i elektronika. Gdy wejdą w drogę rosyjskim gangsterom pod wodzą nieobliczalnego Opata (najbardziej demoniczna rola w karierze Tomasza Kota), a regularnie okradani Niemcy wprowadzą szczelniejszą ochronę przed rabusiami, zabawa w policjantów i złodziei zmieni się w niebezpieczną rozgrywkę.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Piotr Mularuk
Wojciech Gajewicz, Piotr Mularuk
2012-08-10 (Świat) 2012-08-10 (Polska)
Czechy, Polska
Dramat, Sensacyjny, Kryminał


Oglądaj film Online Yuma 2012 bez limitów. Film Yuma wyreżyserowany przez Piotr Mularuk dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Yuma występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Przemysław Bluszcz, Jerzy Schejbal, Witold Wieliński, Katarzyna Figura, Tomasz Schuchardt, Paweł Okraska i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Yuma ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Yuma 2012. Film Yuma możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Yuma na dysk lub Download Yuma .

Recenzje ( Dodaj )
Dziki Zachód Kolorowych lat 90.......
2012-08-13 11:52

Zyga główny bohater jest młodym całkowicie pozbawionym perspektyw na przyszłość chłopakiem, mieszka w małym przygranicznym miasteczku. Nie ma pomysłu na siebie i na własną przyszłość. Za rada ciotki postanawia zmienić swoje życie problem w tym, ze w sposób nie do końca legalny. Pakuje plecak pełen papierosów i wyrusza do Niemiec, tam szybko orientuje się w otaczającej rzeczywistości, zauważając ze doskonałym i niekłopotliwym sposobem na szybki zysk będzie jumanie czyli drobne kradzieże jumy. Kradnie w Niemczech drobne przedmioty bez problemu upłynniając je w Polsce. Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia z czasem drobne kwoty przestają mu wystarczać i w tym momencie gra staje się niebezpieczna bowiem włącza się w nią Rosyjska mafia.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (15)

Pliki Yuma ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Katarzyna Figura Katarzyna Figura
Wystąpił(a) jako: Halinka

Przemysław Bluszcz Przemysław Bluszcz
Wystąpił(a) jako: Burmistrz

Paweł Okraska Paweł Okraska
Wystąpił(a) jako: Strażnik niemiecki

Witold Wieliński Witold Wieliński
Wystąpił(a) jako: Policjant

Jerzy Schejbal Jerzy Schejbal
Wystąpił(a) jako: Ojciec Zygi

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Siemka

0 odpowiedzi

Dodał/a: Stachu1231 (26.05.2014 18:16) Ocena (0)

HIT !!!
Bez limitów najnowsze produkcje Polski i zagraniczne, hity kinowe, seriale online.
Wszystko w jednym miejscu.
Darmowa Rejestracja http://hdvod.pl/filmy?ref=6324c67feonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.