Shrek the Third  

zgłoś naruszenie zasad

6.7
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 93 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
61765 głosów / chcą obejrzeć: 1 / chcę obejrzeć

Historii zielonego ogra ciąg dalszy. Ojciec Fiony zaakceptował ostatecznie swojego zięcia, zdecydował nawet, że Shrek i Fiona mają pełnić obowiązki panującej pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się...ajlepiej, a Shrek z miłą chęcią wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić królestwo i żyć własnym życiem. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, książę Artie. Shrek wyrusza, razem ze swoimi wiernymi druhami: Osiołkiem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć i przekonać zbuntowanego Artiego, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Joanna Wizmur, Chris Miller
Bartosz Wierzbięta, Jeffrey Price
2007-05-06 (Świat) 2007-06-29 (Polska)
USA
Animacja


Oglądaj film Online Shrek Trzeci 2007 bez limitów. Film Shrek the Third wyreżyserowany przez Joanna Wizmur dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Shrek Trzeci występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Mirosław Zbrojewicz, Amy Sedaris, Joanna Wizmur, Antonio Banderas, Zbigniew Zamachowski, Cameron Diaz i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Shrek Trzeci ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Shrek the Third 2007. Film Shrek Trzeci możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Shrek Trzeci na dysk lub Download Shrek the Third .

Recenzje ( Dodaj )
Shrek III Słabszy
2012-01-03 09:26

Shrek powraca tradycyjnie po trzech latach przerwy. Nie ma już tyle świeżości i oryginalności tekstów, ale (co najważniejsze) ciągle śmieszy. Trzecia część przygód zielonego ogra jest jeszcze mniej ukierunkowana na dzieci od poprzednich, a zarazem jeszcze...

Zwiastuny (0) Zdjęcia (0)
Brak zdjęć, dodaj pierwsze!

Pliki Shrek Trzeci ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Jerzy Stuhr Jerzy Stuhr
Wystąpił(a) jako: Mędrzec

Cameron Diaz Cameron Diaz
Wystąpił(a) jako: Jules

Eddie Murphy Eddie Murphy
Wystąpił(a) jako: Osioł (głos)

Antonio Banderas Antonio Banderas
Wystąpił(a) jako: Rodrigo

John Cleese John Cleese
Wystąpił(a) jako: (narrator)

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.