Expendables II, The  

zgłoś naruszenie zasad

7.6
Średnia ocena: Bardzo dobry
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
12219 głosów / chcą obejrzeć: 57 / chcę obejrzeć

Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni...y zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" – tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Simon West
Sylvester Stallone, Richard Wenk
2012-08-17 (Świat) 2012-08-24 (Polska)
USA
Akcja


Oglądaj film Online Niezniszczalni 2 2012 bez limitów. Film Expendables II, The wyreżyserowany przez Simon West dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Niezniszczalni 2 występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Mickey Rourke, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Niezniszczalni 2 ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Expendables II, The 2012. Film Niezniszczalni 2 możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Niezniszczalni 2 na dysk lub Download Expendables II, The .

Recenzje ( Dodaj )
Kino akcji w starym stylu
2012-10-18 15:59

Niezniszczlni to nieskomplikowana opowieść o grupie nieustraszonych najemników którzy za odpowiednia opłata są w stanie zrobić wszystko.My poznajemy ich momencie kiedy od CIA otrzymują zadanie specjalne.Odebrać cenny ładunek z helikoptera zlokalizowanego na dalekich Bałkanach. Zadanie wydaje się z pozoru proste, jednak kiedy grupa Barryego Rossa pojawia się na Bałkanach, atakuje ich banda terrorystów w efekcie czego jeden z członków grupy ginie. Barry postanawia się zemścić wytropić, dorwać , zabić to jego słowa proste ale jakże wymowne nie potrzeba absolutnie nic więcej.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (15)

Pliki Niezniszczalni 2 ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Bruce Willis Bruce Willis
Wystąpił(a) jako: Church

Jason Statham Jason Statham
Wystąpił(a) jako: Lee Christmas

Sylvester Stallone Sylvester Stallone
Wystąpił(a) jako:

Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger
Wystąpił(a) jako: Trench

Jet Li Jet Li
Wystąpił(a) jako: Yin Yang

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.