Dark Knight Rises, The  

zgłoś naruszenie zasad

8.0
Średnia ocena: Bardzo dobry
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
42589 głosów / chcą obejrzeć: 39 / chcę obejrzeć

Minęło 8 lat od pamiętnej nocy, podczas której Batman zniknął i z bohatera stał się ściganym zbiegiem. Przyjmując na siebie winę za śmierć Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co...zem Gordonem uważali za większe dobro. Przez pewien czas kłamstwo się sprawdzało, a działalność przestępcza w Gotham City została zmniejszona dzięki wymierzonemu przeciwko kryminalistom prawu zwanemu "Dent Act". Ale wszystko się zmienia wraz z pojawieniem się sprytnej, kociej włamywaczki, działającej w sobie tylko znanym celu. Znacznie bardziej niebezpieczny wydaje się być jednak Bane, zamaskowany terrorysta, którego bezwzględne zamiary wobec Gotham zmuszają Batmana do powrotu z dobrowolnego wygnania. Ale nawet jeśli założy pelerynę i maskę, Mroczny Rycerz może nie być w stanie pokonać nowego przeciwnika.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Christopher Nolan
Jonathan Nolan, Christopher Nolan
2012-07-18 (Świat) 2012-07-27 (Polska)
USA, Wielka Brytania
Akcja, Sci-fi


Oglądaj film Online Mroczny Rycerz powstaje 2012 bez limitów. Film Dark Knight Rises, The wyreżyserowany przez Christopher Nolan dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Mroczny Rycerz powstaje występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Uri Gavriel, Brett Cullen, Wade Williams, Nestor Carbonell, Gary Oldman, Morgan Freeman i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Mroczny Rycerz powstaje ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Dark Knight Rises, The 2012. Film Mroczny Rycerz powstaje możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Mroczny Rycerz powstaje na dysk lub Download Dark Knight Rises, The .

Recenzje ( Dodaj )
"Mroczne Zmartwychwstanie:
2012-08-07 23:03

Człowiek-nietoperz a oficjalnie Bruce Wayne zaszywa się na osiem długich lat, wiodąc spokojne zgorzkniałego odludka.Przeciwnicy Batmana mają jednak inne plany, po raz kolejny knują spisek aby zmącić spokój w mrocznym mieście Gotham City. Jako pierwsza do akcji wkracza piękna, zmysłowa a zarazem przebiegła kobieta kot o wdzięcznym imieniu Selina, równie ważna postacią jest Bane.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (15)

Pliki Mroczny Rycerz powstaje ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Morgan Freeman Morgan Freeman
Wystąpił(a) jako: Lucius Fox

Christian Bale Christian Bale
Wystąpił(a) jako: Bruce Wayne / Batman

Gary Oldman Gary Oldman
Wystąpił(a) jako: Komisarz Jim Gordon

Liam Neeson Liam Neeson
Wystąpił(a) jako: Ra's Al Ghul

Marion Cotillard Marion Cotillard
Wystąpił(a) jako: Miranda Tate

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.