8.0
Średnia ocena: Bardzo dobry
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1163 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Mistrz i Małgorzata. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Mistrz i Małgorzata.

Kliknij Lubię to Mistrz i Małgorzata i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Janusz Gajos Janusz Gajos
Wystąpił(a) jako: Młodszy aspirant Zbigniew Chyb "Benek"

Krystyna Feldman Krystyna Feldman
Wystąpił(a) jako: Babka Rozalia

Zbigniew Zamachowski Zbigniew Zamachowski
Wystąpił(a) jako: (polski dubbing) (narrator)

Artur Barciś Artur Barciś
Wystąpił(a) jako: Tadeusz Norek (gościnnie)

Jan Englert Jan Englert
Wystąpił(a) jako: Rotmistrz Czesław Konarski

Anna Dymna Anna Dymna
Wystąpił(a) jako: Dr Druch

Zbigniew Buczkowski Zbigniew Buczkowski
Wystąpił(a) jako: Graczyk (gościnnie)

Krzysztof Stelmaszyk Krzysztof Stelmaszyk
Wystąpił(a) jako: SS-Standartenführer Gerd Keller

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus
Wystąpił(a) jako: Parczewski

Gustaw Holoubek Gustaw Holoubek
Wystąpił(a) jako: Woland

Zbigniew Zapasiewicz Zbigniew Zapasiewicz
Wystąpił(a) jako: Piłat

Jerzy Bończak Jerzy Bończak
Wystąpił(a) jako: Koch

Krzysztof Stroiński Krzysztof Stroiński
Wystąpił(a) jako: Aspirant Mirosław Saniewski "Metyl"

Władysław Kowalski Władysław Kowalski
Wystąpił(a) jako: Mistrz

Zdzisław Wardejn Zdzisław Wardejn
Wystąpił(a) jako: Zdzisław Żelisław Nowak, ojciec Piotra (gościnnie)

Magdalena Zawadzka Magdalena Zawadzka
Wystąpił(a) jako: Jeziorkowska(gościnnie)

Adrianna Biedrzyńska Adrianna Biedrzyńska
Wystąpił(a) jako: Nisa (odcinek 4)

Joanna Żółkowska Joanna Żółkowska
Wystąpił(a) jako: Barbara, przybrana matka Alicji

Henryk Machalica Henryk Machalica
Wystąpił(a) jako: Kowarski

Krzysztof Dracz Krzysztof Dracz
Wystąpił(a) jako: Pracownik urzędu ds. cudzoziemców (gościnnie)

Jan Jankowski Jan Jankowski
Wystąpił(a) jako: Obersturmbahnfuhrer Stock

Janusz Michałowski Janusz Michałowski
Wystąpił(a) jako: Korowiow - Fagot

Dariusz Kordek Dariusz Kordek
Wystąpił(a) jako: Tajniak Uczestniczący w Próbie Aresztowania Wolanda (odcinek 2, 4)

Jan Kociniak Jan Kociniak
Wystąpił(a) jako: Bengalski

Edmund Fetting Edmund Fetting
Wystąpił(a) jako: Strawiński

Mariusz Benoit Mariusz Benoit
Wystąpił(a) jako: Asasello

Paweł Nowisz Paweł Nowisz
Wystąpił(a) jako: Malinowski (gościnnie)

Małgorzata Zajączkowska Małgorzata Zajączkowska
Wystąpił(a) jako: Grażyna, matka Justyny

Stanisław Brudny Stanisław Brudny
Wystąpił(a) jako: Członek Akademii Francuskiej (niewymieniony w czołówce)

Włodzimierz Bednarski Włodzimierz Bednarski
Wystąpił(a) jako: Szef sali w Domu Miasojedowa

Andrzej Blumenfeld Andrzej Blumenfeld
Wystąpił(a) jako: Prezes gminy żydowskiej (gościnnie)

Wojciech Duryasz Wojciech Duryasz
Wystąpił(a) jako: Generał Rolicz-Serafiński (gościnnie)

Wojciech Skibiński Wojciech Skibiński
Wystąpił(a) jako: Zegarmistrz Siekierko (gościnnie)

Małgorzata Rożniatowska Małgorzata Rożniatowska
Wystąpił(a) jako: Drzewiecka, żona Kazia (gościnnie)

Maria Ciunelis Maria Ciunelis
Wystąpił(a) jako: Frieda (odcinek 3)

Jerzy Gudejko Jerzy Gudejko
Wystąpił(a) jako: Farmaceuta Witold

Jan Janga-Tomaszewski Jan Janga-Tomaszewski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Igor Przegrodzki Igor Przegrodzki
Wystąpił(a) jako: Ksiądz / Matka Paździocha (gościnnie)

Jerzy Karaszkiewicz Jerzy Karaszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Krytyk Alojzy Mogarycz

Witold Skaruch Witold Skaruch
Wystąpił(a) jako: Profesor Sorbony

Kazimierz Orzechowski Kazimierz Orzechowski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Irena Kownas Irena Kownas
Wystąpił(a) jako: Pani (gościnnie)

Jan Tesarz Jan Tesarz
Wystąpił(a) jako: Nikanor Iwanowicz Bosy

Helena Kowalczykowa Helena Kowalczykowa
Wystąpił(a) jako: (odcinek 3)

Tadeusz Bradecki Tadeusz Bradecki
Wystąpił(a) jako: Jeszua

Henryk Łapiński Henryk Łapiński
Wystąpił(a) jako: Pisarz

Stanisław Gawlik Stanisław Gawlik
Wystąpił(a) jako: Głuchariow

Jerzy Zygmunt Nowak Jerzy Zygmunt Nowak
Wystąpił(a) jako: Iwanowicz

Józef Fryźlewicz Józef Fryźlewicz
Wystąpił(a) jako: Arkadiusz Semplejarow

Rafał Walentowicz Rafał Walentowicz
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Kazimierz Wysota Kazimierz Wysota
Wystąpił(a) jako: Sekretarz (odcinek 2)

Dariusz Dobkowski Dariusz Dobkowski
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Aleksandra Kisielewska Aleksandra Kisielewska
Wystąpił(a) jako: Barbara, żona Witolda (gościnnie)

Krystyna Bigelmajer Krystyna Bigelmajer
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Zenon Dądajewski Zenon Dądajewski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Grzegorz Gierak Grzegorz Gierak
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Wanda Wróblewska Wanda Wróblewska
Wystąpił(a) jako: Natasza

Marian Gańcza Marian Gańcza
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Agnieszka Kumor Agnieszka Kumor
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Grzegorz Kulikowski Grzegorz Kulikowski
Wystąpił(a) jako: Uczestnik Balu u Wolanda (odcinek 3)(niewymieniony w czołówce)

Grzegorz Grzywacz Grzegorz Grzywacz
Wystąpił(a) jako: Uczestnik balu u Wolanda (gościnnie)(niewymieniony w czołówce)

Jolanta Pankowska Jolanta Pankowska
Wystąpił(a) jako: Messalina -Uczestniczka Balu u Wolanda (odcinek 3)(niewymieniony w czołówce)

Marek Obertyn Marek Obertyn
Wystąpił(a) jako: Afraniusz

Włodzimierz Wiszniewski Włodzimierz Wiszniewski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Wiesław Drzewicz Wiesław Drzewicz
Wystąpił(a) jako: Fokicz

Krystyna Sienkiewicz Krystyna Sienkiewicz
Wystąpił(a) jako: Karaulina

Jerzy Winnicki Jerzy Winnicki
Wystąpił(a) jako: Dyrygent (odcinek 3)

Mariusz Leszczyński Mariusz Leszczyński
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Igor Kujawski Igor Kujawski
Wystąpił(a) jako: Doktor / Profesor (gościnnie)

Mirosława Krajewska Mirosława Krajewska
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Nina Czerkies Nina Czerkies
Wystąpił(a) jako: Prostytutka (gościnnie)

Marek Pyś Marek Pyś
Wystąpił(a) jako: Dziki / Szaman / Rolnik / Iwan / Wujek Władek / Rajmund Bączek / Strażnik / Kobielak / Chłop / Mężcz

Anna Łopatowska Anna Łopatowska
Wystąpił(a) jako: Klientka apteki (gościnnie)

Krzysztof Wieczorek Krzysztof Wieczorek
Wystąpił(a) jako: Bieskudnikow

Janina Nowicka Janina Nowicka
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Joanna Ciemniewska Joanna Ciemniewska
Wystąpił(a) jako: (odcinek 3)

Maria Probosz Maria Probosz
Wystąpił(a) jako: Hella

Piotr Barszczak Piotr Barszczak
Wystąpił(a) jako: (odcinek 2)

Jan Matyjaszkiewicz Jan Matyjaszkiewicz
Wystąpił(a) jako: Popławski, wuj Berlioza(gościnnie)

Lidia Lenarczyk Lidia Lenarczyk
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Marek Gołębiowski Marek Gołębiowski
Wystąpił(a) jako: Behemot

W. Woncisz W. Woncisz
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Tomasz Dutkiewicz Tomasz Dutkiewicz
Wystąpił(a) jako: Gerard Majer, dyrektor teatru (gościnnie)

Maria Pabiś-Korzeniowska Maria Pabiś-Korzeniowska
Wystąpił(a) jako: Żona Bosego

Ewa Decówna Ewa Decówna
Wystąpił(a) jako: Bosman Żorż

Barbara Zgorzelewicz Barbara Zgorzelewicz
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Leszek Piskorowski Leszek Piskorowski
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Maciej Korwin Maciej Korwin
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Anna Leszczyńska Anna Leszczyńska
Wystąpił(a) jako: (odcinek 3)

Andrzej Pankowski Andrzej Pankowski
Wystąpił(a) jako: Markiz de Sade - Uczestnik Balu u Wolanda (odcinek 3)(niewymieniony w czołówce)

Tomasz Tworkowski Tomasz Tworkowski
Wystąpił(a) jako: Klaudiusz - Uczestnik Balu u Wolanda (odcinek 3)(niewymieniony w czołówce)

Marek Bocianiak Marek Bocianiak
Wystąpił(a) jako: Kupujący mieszkanie (gościnnie)

Krzysztof Orzechowski Krzysztof Orzechowski
Wystąpił(a) jako:

Danuta Kierklo Danuta Kierklo
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Ewa Guryn Ewa Guryn
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)

Józef Dietl Józef Dietl
Wystąpił(a) jako: (odcinek 1)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.