Snow White and the Huntsman  

zgłoś naruszenie zasad

6.6
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 127 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
13483 głosów / chcą obejrzeć: 5 / chcę obejrzeć

Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom...ólewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Joe Rotha. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Rupert Sanders
John Lee Hancock, Hossein Amini
2012-05-31 (Świat) 2012-06-01 (Polska)
USA
Dramat, Fantasy, Przygodowy


Oglądaj film Online Królewna Śnieżka i Łowca 2012 bez limitów. Film Snow White and the Huntsman wyreżyserowany przez Rupert Sanders dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Królewna Śnieżka i Łowca występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Gregor Truter, Charlize Theron, Toby Jones, Ray Winstone, Bob Hoskins, Eddie Izzard i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Królewna Śnieżka i Łowca ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Snow White and the Huntsman 2012. Film Królewna Śnieżka i Łowca możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Królewna Śnieżka i Łowca na dysk lub Download Snow White and the Huntsman .

"Dawno dawno temu za górami za lasami mieszkała piękna królewna..." tymi słowami rozpoczyna się się bajka autorstwa braci Grimm, na podstawie którego film "Królewna Śnieżka i Łowca" został zrealizowany.Historia w jaką wprowadzają nas twórcy ma swój początek w momencie kiedy to umiera królowa matka Śnieżki a król pojmuje za żonę piękną ale okrutną Ravennę. Macocha wtrąca księżniczkę do lochu i sieje zniszczenie po całym królestwie.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (59)

Pliki Królewna Śnieżka i Łowca ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Charlize Theron Charlize Theron
Wystąpił(a) jako: Ravenna

Bob Hoskins Bob Hoskins
Wystąpił(a) jako: Muir

Ray Winstone Ray Winstone
Wystąpił(a) jako: Gort

Chris Hemsworth Chris Hemsworth
Wystąpił(a) jako: Łowca

Eddie Izzard Eddie Izzard
Wystąpił(a) jako: Abbott Thrush (gościnnie)

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.