Hunger Games, The  

zgłoś naruszenie zasad

7.4
Średnia ocena: Bardzo dobry Czas trwania filmu: 142 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8815 głosów / chcą obejrzeć: 19 / chcę obejrzeć

Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym...z bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Gary Ross
Billy Ray, Gary Ross
2012-03-22 (Świat) 2012-03-23 (Polska)
USA
Thriller


Oglądaj film Online Igrzyska śmierci 2012 bez limitów. Film Hunger Games, The wyreżyserowany przez Gary Ross dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Igrzyska śmierci występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Stanley Tucci, Jennifer Lawrence, Woody Harrelson, Toby Jones, Rhoda Griffis, Wes Bentley i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Igrzyska śmierci ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Hunger Games, The 2012. Film Igrzyska śmierci możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Igrzyska śmierci na dysk lub Download Hunger Games, The .

Akcja filmu "Igrzyska Śmierci" rozgrywa sie w Ameryce Pólnocnej w ktorej utworzono rządzone sila ręka tyrana państwo podzielone na 12 dystryktow, stolica jego jest Kapitol.Aby zapewnić mainupulowanemu spoleczeństwu rozrywkę raz w roku organizowane są specyficzne Igrzyska w których udział biorą wytypowane wczesniej dzieci, z każdego dystryktu jest to para, ale przeżyć te walke może tylko jedno z nich. Głowną bohaterką filmowej opowiesci jest Katsiss, która zgłasza się do uczestnictwa w tym okrutnym widowisku w zamian za swa siostre, chcąc uchronic ja od śmierci, razem z główna bohaterką wytypowany zostaje Peete. Tych dwoje mlodych ludzi zaczyna łączyć niesamowita chęc walki buntu i przetrwania ....oraz cos wiecej niź przyjaźń.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (20)

Pliki Igrzyska śmierci ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Woody Harrelson Woody Harrelson
Wystąpił(a) jako: Woody Boyd (głos) (gościnnie)

Donald Sutherland Donald Sutherland
Wystąpił(a) jako: Hollis Hurlbut (głos) (gościnnie)

Stanley Tucci Stanley Tucci
Wystąpił(a) jako: David Ruskin (gościnnie)

Wes Bentley Wes Bentley
Wystąpił(a) jako: Seneca Crane

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence
Wystąpił(a) jako: Maskotka (gościnnie)

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.