6.0
Średnia ocena: Niezły Czas trwania filmu: 114 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
14390 głosów / chcą obejrzeć: 1 / chcę obejrzeć

We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Green Lantern Corps. Jest to grupa wojowników, którzy...trzec międzygalaktycznego porządku. Każdy z nich nosi pierścień, obdarzający go nadzwyczajnymi mocami. Kiedy jednak pojawia się nowy wróg, Parallax, który grozi, że zniszczy układ sił we wszechświecie, losy Green Lantern Corps oraz Ziemi spoczywają w rękach najmłodszego rekruta, Hala Jordana, pierwszego człowieka w szeregach organizacji. Jeśli wspierany przez innego pilota – swoją ukochaną z dzieciństwa, Carol Ferris (Blake Lively) – szybko nauczy się panować nad nowymi mocami i odnajdzie w sobie odwagę, by pokonać swe lęki, to być może stanie się nie tylko osobą, bez której pokonanie Parallaxa nie byłoby możliwe, … ale także największym wojownikiem Green Lantern.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Martin Campbell
Michael Goldenberg, Michael Green
2011-06-14 (Świat) 2011-07-29 (Polska)
USA
Akcja, Sci-fi


Oglądaj film Online Green Lantern 2011 bez limitów. Film Green Lantern wyreżyserowany przez Martin Campbell dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Green Lantern występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Gattlin Griffith, Warren Burton, Tim Robbins, Bernard Hocke, Geoffrey Rush, Peter Sarsgaard i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Green Lantern ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Green Lantern 2011. Film Green Lantern możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Green Lantern na dysk lub Download Green Lantern .

Recenzje ( Dodaj )
Najciemniej pod latarnią
2012-01-06 22:29

"Green Lantern" to jedna ze sztandarowych serii komiksowych wydawnictwa DC Comics. Jej prapoczątki sięgają czasów II Wojny Światowej, kiedy to idea po raz pierwszy zaistniała na kartach "All American Comics". W czasach, gdy przygody rysunkowych superbohate...

Zwiastuny (0) Zdjęcia (20)

Pliki Green Lantern ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Tim Robbins Tim Robbins
Wystąpił(a) jako: Jim Hope (głos) (gościnnie)

Geoffrey Rush Geoffrey Rush
Wystąpił(a) jako: Nigel (głos)

Michael Clarke Duncan Michael Clarke Duncan
Wystąpił(a) jako: Leo Knox (gościnnie)

Mark Strong Mark Strong
Wystąpił(a) jako: Matai Shang

Peter Sarsgaard Peter Sarsgaard
Wystąpił(a) jako: Hector Hammond

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.