Comme un chef  

zgłoś naruszenie zasad

6.6
Średnia ocena: Dobry Czas trwania filmu: 84 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
851 głosów / chcą obejrzeć: 0 / chcę obejrzeć

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem...oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Daniel Cohen
Daniel Cohen
2012-02-12 (Świat) 2012-07-13 (Polska)
Francja, Hiszpania
Komedia


Oglądaj film Online Faceci od kuchni 2012 bez limitów. Film Comme un chef wyreżyserowany przez Daniel Cohen dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Faceci od kuchni występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Brigitte Boucher, Jean Reno, Santiago Segura, Pierre Aussedat, Franck de la Personne, James Gerard i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Faceci od kuchni ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Comme un chef 2012. Film Faceci od kuchni możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Faceci od kuchni na dysk lub Download Comme un chef .

Recenzje ( Dodaj )
Kuchenne Rewolucje na duzym ekranie
2012-08-23 08:57

Jack i Alexandr dwóch facetów na pozór całkowicie z innej bajki jednak łączy ich jeden wspólny element miłość do gotowania które jest ich pasją i niemalże całym życiem.Jack jest młody zdolny ale jak dotąd nikt go nie docenił,ze względu na swój perfekcjonizm w żadnej pracy nie potrafi długo zagrzać miejsca zaś a Aleksandr jest szefem kuchni w znanej i cenionej restauracji ma nawet swój program telewizyjny, nie potrafi jednak iść z duchem czasu i przekonać się do preferowanej przez właściciela kuchni molekularnej.Gdy poznaje Jacka wszystko się zmienia czuje bowiem, że młody zdolny kucharz może stanowić dla niego nie lada zagrożenie

Zwiastuny (0) Zdjęcia (15)

Pliki Faceci od kuchni ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Jean Reno Jean Reno
Wystąpił(a) jako: Alexandre Lagarde

Santiago Segura Santiago Segura
Wystąpił(a) jako: Juan

Brigitte Boucher Brigitte Boucher
Wystąpił(a) jako: Profesorka uniwersytecka

Pierre Aussedat Pierre Aussedat
Wystąpił(a) jako: Gérard de Luz

Franck de la Personne Franck de la Personne
Wystąpił(a) jako: Klient w Cargo

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.