Avengers, The  

zgłoś naruszenie zasad

8.2
Średnia ocena: Rewelacyjny Czas trwania filmu: 142 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
21563 głosów / chcą obejrzeć: 20 / chcę obejrzeć

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym...om. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

REŻYSERIA
SCENARIUSZ
PREMIERA
PRODUKCJA
GATUNEK

Joss Whedon, Waldemar Modestowicz
Joss Whedon, Jakub Wecsile
2012-04-25 (Świat) 2012-05-11 (Polska)
USA
Akcja


Oglądaj film Online Avengers 3D 2012 bez limitów. Film Avengers, The wyreżyserowany przez Joss Whedon dostępny jest za darmo, bez ograniczeń czasowych i prędkości. W filmie online Avengers 3D występuje wiele znanych gwiazd filmowych takich jak Marcin Bosak, Jamie McShane, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, Leon Charewicz i wielu innych. Nadal zastanawiasz się czy obejrzeć film Avengers 3D ? Obejrzyj Zwiastun filmu online, galerię zdjęć z filmu, poznaj pełną obsadę, recenzje oraz opinie użytkowników na temat filmu Avengers, The 2012. Film Avengers 3D możesz obejrzeć w kinie, możesz obejrzeć online lub skorzystać z opcji Pobierz Avengers 3D na dysk lub Download Avengers, The .

Głównym bohaterem filmu jest Nick Fury zarządzający miedzynarodową agencją mającą na celu uchronić świat przed zbliżająca się zagładą.Nie jest w stanie sam stawić czoła czyhającemu zagrożeniu, dlatego tworzy specjalną grupę, która ma pokonać sprytnego przeciwnika.Członkami wpsomnianej grupy stają się jakże osobliwe postaci Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa.Historia każdej z tych postaci tworzy odrębna opowieść, na codzień nie nawidzą się wzajemnie i zwalczają. Jednak w obliczu realnego zagrożenia odrzucają wszelkie animocje i wzajemne urazy stając z Nickiem na czele do moderczej walki o losy świata.

Zwiastuny (0) Zdjęcia (17)

Pliki Avengers 3D ( Dodaj link )

Obsada ( Dodaj powiązanie )

Samuel L. Jackson Samuel L. Jackson
Wystąpił(a) jako: Nick Fury

Robert Downey Jr. Robert Downey Jr.
Wystąpił(a) jako: Patrick Pewterschmidt (głos) (gościnn

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow
Wystąpił(a) jako: Holly Holiday (gościnnie)

Anna Dereszowska Anna Dereszowska
Wystąpił(a) jako: Czarownica z Północy (polski dubbing)

Mark Ruffalo Mark Ruffalo
Wystąpił(a) jako: Maretti

Pokaż całą obsadę

Nagrody i nominacje ( Dodaj nominacje )

Nagrody: Brak nagród, dodaj pierwszą!

Nominacje: Brak nominacji, dodaj pierwszą!

Pokaż wszystkie

Komentarze

Polecam Avengers!

0 odpowiedzi

Dodał/a: mmiisiek (11.07.2012 09:27) Ocena (0)

Polecam wszystkim. ok. 2h dobrej zabawy. Jeżeli lubisz super bohaterów, to na prawdę fajny film:)eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.