7.7
Średnia ocena: Bardzo dobry Czas trwania filmu: 162 min.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
198794 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Avatar. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Avatar.

Kliknij Lubię to Avatar i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Sigourney Weaver Sigourney Weaver
Wystąpił(a) jako: Statek Planet Express (głos) (gościn

Giovanni Ribisi Giovanni Ribisi
Wystąpił(a) jako: Frank Buffay Jr. / Chłopak z prezerwatywą (gościnnie)

Stephen Lang Stephen Lang
Wystąpił(a) jako: Dowódca Nathaniel Taylor

Peter Mensah Peter Mensah
Wystąpił(a) jako: Kibwe (gościnnie)

Wes Studi Wes Studi
Wystąpił(a) jako: Joseph Silverwing (gościnnie)

CCH Pounder CCH Pounder
Wystąpił(a) jako: Agentka Lucy Kazdin (gościnnie)

Scott Lawrence Scott Lawrence
Wystąpił(a) jako: Allen (gościnnie)

Debra Wilson Debra Wilson
Wystąpił(a) jako: Divine (gościnnie)

Julene Renee Julene Renee
Wystąpił(a) jako: Tancerka

Matthew Chamberlain Matthew Chamberlain
Wystąpił(a) jako: Owidiusz (gościnnie)

Paul Yates Paul Yates
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Joel David Moore Joel David Moore
Wystąpił(a) jako: Eddie (gościnnie) (niewymieniony w cz

Zoe Saldana Zoe Saldana
Wystąpił(a) jako: Neytiri

Sean Patrick Murphy Sean Patrick Murphy
Wystąpił(a) jako: Agent sądowy (gościnnie)

Sam Worthington Sam Worthington
Wystąpił(a) jako: Perseusz

Jahnel Curfman Jahnel Curfman
Wystąpił(a) jako: Avatar grający w koszykówkę

Richard Whiteside Richard Whiteside
Wystąpił(a) jako: Geolog (niewymieniony w czołówce)

Matt Gerald Matt Gerald
Wystąpił(a) jako: Vincent Lafoon (gościnnie)

Michelle Rodriguez Michelle Rodriguez
Wystąpił(a) jako: Ana Lucia Cortez

Chris Mala Chris Mala
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Annie Kimmelman Annie Kimmelman
Wystąpił(a) jako: Sekretarka (niewymieniony w czołówce)

Laz Alonso Laz Alonso
Wystąpił(a) jako: Dennis de Labeque/Deuce Deuce (gościnnie)

Ilram Choi Ilram Choi
Wystąpił(a) jako: Avatar grający w koszykówkę

Nicole Dionne Nicole Dionne
Wystąpił(a) jako: Nav'i (niewymieniony w czołówce)

Michael Blain-Rozgay Michael Blain-Rozgay
Wystąpił(a) jako: Facet w kombinezonie

Woody Schultz Woody Schultz
Wystąpił(a) jako: Technik w nastrojowym pokoju

David Van Horn David Van Horn
Wystąpił(a) jako: Strzelec w samolocie bojowym Dragon

April Thomas April Thomas
Wystąpił(a) jako: Tancerka

Terry Notary Terry Notary
Wystąpił(a) jako: Klaun (niewymieniony w czołówce)

Jon Curry Jon Curry
Wystąpił(a) jako: Fred Fisher (gościnnie)

Kevin Dorman Kevin Dorman
Wystąpił(a) jako: Operator traktora

James Pitt James Pitt
Wystąpił(a) jako: Pilot wahadłowca

Sara Wilson Sara Wilson
Wystąpił(a) jako: Tara Coleman (gościnnie)

Kelson Henderson Kelson Henderson
Wystąpił(a) jako: Pilot samolotu bojowego Dragon

Peter Dillon Peter Dillon
Wystąpił(a) jako: Szef drużyny lotniczej

Jacob Tomuri Jacob Tomuri
Wystąpił(a) jako: Nawigator samolotu bojowego Dragon

Nathan Meister Nathan Meister
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Sean Anthony Moran Sean Anthony Moran
Wystąpił(a) jako: Szeregowy Fike

James Gaylyn James Gaylyn
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Jason Whyte Jason Whyte
Wystąpił(a) jako: Technik medyczny komory kriogenicznej

Dileep Rao Dileep Rao
Wystąpił(a) jako: Dr Max Patel

Lucy Briant Lucy Briant
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Dean Knowsley Dean Knowsley
Wystąpił(a) jako: Pilot Samsona (niewymieniony w czołówce)

Luke Hawker Luke Hawker
Wystąpił(a) jako: Technik w nastrojowym pokoju

Kelly Kilgour Kelly Kilgour
Wystąpił(a) jako: Żołnierz w areszcie

Sonia Yee Sonia Yee
Wystąpił(a) jako: Technik pomieszczenia łącznościowego

Kyla Warren Kyla Warren
Wystąpił(a) jako: Dziecko Na'vi

Nikie Zambo Nikie Zambo
Wystąpił(a) jako: Na'vi (niewymieniony w czołówce)

Brandon Jelkes Brandon Jelkes
Wystąpił(a) jako: Tancerz / Navi

Mike Bodnar Mike Bodnar
Wystąpił(a) jako: Górnik weteran (niewymieniony w czołówce)

Jamie Harrison Jamie Harrison
Wystąpił(a) jako: Żołnierz (niewymieniony w czołówce)

Joseph Mika-Hunt Joseph Mika-Hunt
Wystąpił(a) jako: Żołnierz (niewymieniony w czołówce)

Kai Pantano Kai Pantano
Wystąpił(a) jako: Żołnierz (niewymieniony w czołówce)

Logan Pithyou Logan Pithyou
Wystąpił(a) jako: Technik układu startowego (niewymieniony w czołówce)

Alicia Vela-Bailey Alicia Vela-Bailey
Wystąpił(a) jako: Przywódczyni klanu Ikranów (niewymieniony w czołówce)

Sam Tobias Sam Tobias
Wystąpił(a) jako: Żołnierz Na'vi (niewymieniony w czołówce)

Bravita A. Threatt Bravita A. Threatt
Wystąpił(a) jako: Tancerka

Christa Oliver Christa Oliver
Wystąpił(a) jako: Tancerka

Christopher Nolen Christopher Nolen
Wystąpił(a) jako: Tancerz

Hanniyah Muhammad Hanniyah Muhammad
Wystąpił(a) jako: Tancerka

Micah Moch Micah Moch
Wystąpił(a) jako: Tancerz

Melvin Leno Clark III Melvin Leno Clark III
Wystąpił(a) jako: Tancerz

Carvon Futrell Carvon Futrell
Wystąpił(a) jako: Tancerz

Tamica Washington-Miller Tamica Washington-Miller
Wystąpił(a) jako: Członkini trupy

Austin Wilson Austin Wilson
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Frankie Torres Frankie Torres
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Joseph Brady Madden Joseph Brady Madden
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Cullen B. Madden Cullen B. Madden
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Julie Lamm Julie Lamm
Wystąpił(a) jako: Członkini trupy

Jodie Landau Jodie Landau
Wystąpił(a) jako: Członkini trupy

Taylor Kibby Taylor Kibby
Wystąpił(a) jako: Członek trupy

Lisa Roumain Lisa Roumain
Wystąpił(a) jako: Członkini trupy

Gerry Blair Gerry Blair
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Wray Wilson Wray Wilson
Wystąpił(a) jako: Członek centrum operacyjnego

Stuart Pollock Stuart Pollock
Wystąpił(a) jako: Vindum Raah (niewymieniony w czołówce)



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.