Wino kobiety i śpiew w wiecznym mieście

29.08.2012 - ula.cieciura

"Zakochani w Rzymie" to przezabawna opowieść o miłosnych perypetiach kilku bohaterów,pochodzą oni z innych środowisk miast a nawet krajów.Ta niezwykła mieszanka kultur, narodowych przywarów daje niesamowity efekt.Główny wątek dzieli się na cztery różne opowieści i jest to historia zwykłego zjadacza Rzymskiego chleba, który z dnia na dzień staje się celebrytą pilnie śledzonym przez plotkarskie media,jest tu również przedsiębiorca pogrzebowy który odkrywa przy pomocy usłużnego Jerryego niezwykły talent śpiewaczy,oraz para młodych gniewnych i zakochanych poszukujących lepszego życia.

Zakochani w Rzymie to kolejna niezwykla kreacja Woodego Allena tym razem jest on rezyserem scenarzysta oraz odtwóa jednej z glównych ról jednocześnie.Śmiało mozemy stwierdzić, że i tym razem mistrz nie zawiodł film reprezentuje conajmniej poziom znanego nam dobrze filmu "o Północy w Paryżu".

Jesli chodzi zaś o obsade aktorska Allen postawil tym razem na młodych mniej znanych aktorów oczywiście wyłączając niezwykle demoniczną i seksowną Penelope Cruz.

Fabuła filmu jest niezwykle dynamiczna i ekspresyjna, pełna humoumoru na granicy absurdu i ironii. Allen w spoób bardzo dosadny wyśmiewa wady współczesnego swiata, chciwośc, cheć zaistnienia w mediach choc na chwilę za wszelką cenę.Wszystko to w połączeniu z węcz bajkową Rzymska scenerią tworzy doskonałą całość.

Gorąco polecam w sam raz na randkę, relaks w ostatnie dni opuszczajacego nas juz lata.

 

Materiały powiązane: Zakochani w Rzymie

Dyskusja

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...

eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.