Kuchenne Rewolucje na duzym ekranie

23.08.2012 - ula.cieciura

Jack i Alexandr dwóch facetów na pozór całkowicie z innej bajki jednak łączy ich jeden wspólny element miłość do gotowania które jest ich pasją i niemalże całym życiem.Jack jest młody zdolny ale jak dotąd nikt go nie docenił,ze względu na swój perfekcjonizm w żadnej pracy nie potrafi długo zagrzać miejsca zaś a Aleksandr jest szefem kuchni w znanej i cenionej restauracji ma nawet swój program telewizyjny, nie potrafi jednak iść z duchem czasu i przekonać się do preferowanej przez właściciela kuchni molekularnej.Gdy poznaje Jacka wszystko się zmienia czuje bowiem, że młody zdolny kucharz może stanowić dla niego nie lada zagrożenie

Faceci od kuchni to połączenie kina  familijnego z komedią. Fabuła jest niezwykle prosta ale bynajmniej nie przeszkadza to w przyjemnym odbiorze filmu. Niesie za sobą proste przesłania dotyczące przyjaźni zdrowej rywalizacji, milości i relacji i między jcem a córką.

W rolach glównych wystąpili Jean Reno tym razem nieco zaookrąglony i i aktor mlodego pokolenia Michael Youn. Stworzyli oni naprawdę niesamowite kreacje niewydumane a pełne ciepła i dużej dawki humoru. Przedstawiane na ekranie potrawy są niewykle kuszce i apetyczne co sprawia ze z kina wychodzi się naprawdę bardzo głodnym.

Faceci od kuchni to idealny sposób na odprężenie na  ostatnie dni wakacji, dawka pozytywnej energi i dobrego humoru.

Materiały powiązane: Faceci od kuchni

Dyskusja

Bądź pierwszy i załóż nowy temat...

eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.